Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - leski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gminy: Baligród, Cisna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Teresa Łopuszańska
    55 (2,27%)
  2. 2 Ryszard Jan Owsianik
    470 (19,39%)
  3. 3 Alicja Maria Karnas
    117 (4,83%)
  4. 1 Henryk Stanisław Gajda
    332 (13,70%)
  5. 5 Józef Michał Janków
    48 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jolanta Katarzyna Bartnicka - Węgrzyn
    149 (6,15%)
  2. 2 Jolanta Borgosz
    183 (7,55%)
  3. 3 Franciszek Antoni Krajewski
    384 (15,84%)
  4. 4 Stanisław Marian Roś
    146 (6,02%)
  5. 5 Radosław Kowalski
    38 (1,57%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Renata Elżbieta Mazurkiewicz
    69 (2,85%)
  2. 3 Zbigniew Marian Barański
    197 (8,13%)
  3. 5 Jadwiga Denisiuk
    121 (4,99%)
  4. 2 Andrzej Pięta
    72 (2,97%)
  5. 4 Zbigniew Władysław Chomycz
    43 (1,77%)

Okręg 2

gmina Lesko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Beata Bąk
    346 (7,68%)
  2. 1 Janusz Tadeusz Haftek
    225 (4,99%)
  3. 5 Liliana Agata Szymonowska
    90 (2,00%)
  4. 3 Ryszard Józef Kozak
    56 (1,24%)
  5. 7 Wiesław Wandycz
    135 (3,00%)
  6. 4 Krystyna Myszka
    93 (2,06%)
  7. 6 Piotr Bobula
    135 (3,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Olesiuk
    519 (11,52%)
  2. 3 Grzegorz Józef Stachyra
    188 (4,17%)
  3. 2 Anna Ceparska - Bąbel
    279 (6,19%)
  4. 4 Piotr Mateusz Wątor
    303 (6,72%)
  5. 5 Wojciech Józef Stelmach
    312 (6,92%)
  6. 6 Danuta Hotloś
    102 (2,26%)
  7. 7 Paulina Pawłowska
    35 (0,78%)
  8. 8 Adam Milczanowski
    83 (1,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 3 Monika Marta Adamiak
    126 (2,80%)
  2. 2 Czesław Stanisław Miller
    44 (0,98%)
  3. 1 Lucyna Elżbieta Otta
    199 (4,42%)
  4. 4 Wojciech Krzywowiąza
    195 (4,33%)
  5. 5 Ireneusz Wiesław Benewiat
    125 (2,77%)
  6. 6 Elżbieta Dorota Chendoszko
    15 (0,33%)
  7. 7 Marek Wiesław Roś
    93 (2,06%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Andrzej Kuzio
    269 (5,97%)
  2. 2 Tomasz Stanisław Dec
    86 (1,91%)
  3. 3 Barbara Buczek
    80 (1,78%)
  4. 4 Emilia Alina Kobiałka - Banyś
    117 (2,60%)
  5. 6 Tadeusz Więcławek
    86 (1,91%)
  6. 5 Henryk Edward Bańczak
    74 (1,64%)
  7. 7 Jolanta Ewa Fuks
    39 (0,87%)
  8. 8 Wojciech Piotr Zemlak
    58 (1,29%)

Okręg 3

gmina Olszanica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Janina Wronowska
    104 (5,15%)
  2. 3 Dariusz Stanisław Prajzner
    161 (7,97%)
  3. 4 Anna Krystyna Mazurkiewicz
    80 (3,96%)
  4. 1 Marek Małecki
    538 (26,65%)
  5. 5 Artur Tomasz Brelik
    144 (7,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Stanisław Solon
    496 (24,57%)
  2. 2 Małgorzata Barbara Michałek
    116 (5,75%)
  3. 3 Barbara Janina Kunach
    132 (6,54%)
  4. 4 Bolesław Stanisław Owoc
    105 (5,20%)
  5. 5 Czesław Germański
    143 (7,08%)

Okręg 4

gmina Solina

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Andrzej Wysata
    300 (11,21%)
  2. 3 Grażyna Katarzyna Orłowska
    149 (5,57%)
  3. 2 Walenty Iwaniczko
    114 (4,26%)
  4. 4 Ernest Florian Dębiński
    196 (7,32%)
  5. 5 Kinga Julia Wilk
    46 (1,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krystyna Mucha
    88 (3,29%)
  2. 4 Grzegorz Szydłowski
    34 (1,27%)
  3. 1 Barbara Helena Mazan
    279 (10,43%)
  4. 2 Krzysztof Tomasz Pecka
    419 (15,66%)
  5. 5 Aleksandra Katarzyna Biernat
    20 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU

kandydatliczba głosów

  1. 5 Roman Zbigniew Krupa
    74 (2,77%)
  2. 4 Katarzyna Aleksandra Szumańska
    44 (1,64%)
  3. 1 Wiesław Piotr Matuszewski
    292 (10,91%)
  4. 3 Helena Danuta Szpila
    47 (1,76%)
  5. 2 Krystyna Głuszko - Rakoczy
    161 (6,02%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Januariusz Tyma
    49 (1,83%)
  2. 5 Grzegorz Franciszek Lorenc
    24 (0,90%)
  3. 1 Mieczysław Fedorowicz
    229 (8,56%)
  4. 4 Agnieszka Krystyna Budziak
    64 (2,39%)
  5. 2 Barbara Gaweł - Łyda
    47 (1,76%)