Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Górzno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Górzno, ulice: Bożogrobców, Kościelna, Leśna, Mirabelkowa, Okrężna, Rynek, Szkolna, Targowa, Wczasowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GÓRZNA - INICJATYWA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agata Joanna Jankiewicz-Fiedoruk
    10 (7,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Witold Konstanty Świdziński
    31 (22,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wojciech Pokorski
    54 (39,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW R.G. STOP DLA MARAZMU STOP DLA STRAT

kandydatliczba głosów

  1. 16 Roman Gorczyński
    43 (31,16%)

Okręg 2

Miasto Górzno, ulice: Jana Pawła II, Kościuszki, Matejki, Stodolna, Wisiałki, 11 listopada

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GÓRZNA - INICJATYWA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Szczęsny
    10 (6,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Piotr Grabowski
    48 (33,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Andrzejewski
    41 (28,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW R.G. STOP DLA MARAZMU STOP DLA STRAT

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Mieczysław Płocharski
    33 (22,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Henryk Sobiech
    13 (8,97%)

Okręg 3

Miasto Górzno, ulice: Chopina, Ks. Śmigockiego, Mickiewicza, Moniuszki, Św. Floriana, Walasiewiczówny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GÓRZNA - INICJATYWA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Krysiński
    11 (6,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Stawicki
    59 (33,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Trędowicz
    37 (21,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Izabela Julia Sobiech
    9 (5,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PASZKE

kandydatliczba głosów

  1. 21 Tomasz Edward Paszke
    59 (33,71%)

Okręg 4

Miasto Górzno, ulice: Freta, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Podgórna, Witosa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GÓRZNA - INICJATYWA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Szymański
    7 (4,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Sylwia Dominika Blinkiewicz
    53 (35,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Henryk Murawski
    88 (59,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Wojciech Malinowski
    1 (0,67%)

Okręg 5

Miasto Górzno, ulice: Cmentarna, Gajowa, Gdynia, Gołuńskiego, 3 Maja, Parkowa, Pocztowa, Polna, Wędkarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GÓRZNA - INICJATYWA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Komosiński
    19 (12,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Adam Bogdan Pobłocki
    88 (57,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Osik
    42 (27,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Żuk
    4 (2,61%)

Okręg 6

Sołectwo Górzno Wybudowanie: od nr 1 do nr 28, nr 41, nr 62, nr 64, nr 67/1, nr 67/2, nr 69/1, nr 72, nr 72A, nr 72B, nr 74/1, nr 74/A, nr 75, nr 77, nr 78, nr 80, nr 80A, nr 83, od nr 85 do nr 90, nr 90A, od nr 91 do nr 92

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GÓRZNA - INICJATYWA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Artur Jan Weber
    66 (60,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Czesław Rejentowicz
    43 (39,45%)

Okręg 7

Sołectwo Górzno Wybudowanie: od nr 29 do nr 40, od nr 42 do nr 60, nr 65, nr 76, nr 76A, nr 76B, nr 79, nr 81B, nr 81c, nr 84, nr 93, nr 93A, nr 93B

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GÓRZNA - INICJATYWA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sylwia Wiadro-Krysińska
    4 (3,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Wanda Domagalska
    36 (34,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Justyna Łubińska
    51 (49,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW R.G. STOP DLA MARAZMU STOP DLA STRAT

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józef Kowalski
    219 (2,14%)

Okręg 8

Sołectwa: Czarny Bryńsk, Fiałki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Moszczyński
    64 (77,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krystian Paweł Becker
    19 (22,89%)

Okręg 9

Sołectwo Gołkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Agnieszka Przybyłowska
    69 (48,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Regina Lisińska
    74 (51,75%)

Okręg 10

Sołectwo Szczutowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krystian Bąkowski
    58 (40,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jacek Paweł Ruciński
    68 (47,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Leszek Adam Sosnowski
    16 (11,27%)

Okręg 11

Sołectwo Szynkówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GÓRZNA - INICJATYWA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Piotr Mijakowski
    15 (13,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krzysztof Kamiński
    44 (40,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jarosław Adam Pawłowski
    34 (31,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Robert Domagalski
    15 (13,89%)

Okręg 12

Sołectwo Miesiączkowo: od nr 1 do nr 47, od nr 69 do nr 79, od nr 93 do nr 97, nr 108, nr 109

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GÓRZNA - INICJATYWA I ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Bartnicki
    9 (7,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Sławomir Truszczyński
    57 (46,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Piotr Kwiatkowski
    42 (34,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Leszek Faltynowski
    15 (12,20%)

Okręg 13

Sołectwo Miesiączkowo: od nr 48 do 68, od nr 80 do nr 92/2, od nr 98 do nr 107, Pólko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jan Józef Zielaziński
    46 (42,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Janina Majkowska
    46 (42,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Daniel Roman Stawicki
    17 (15,60%)

Okręg 14

Sołectwo Zaborowo: od nr 1 do nr 55

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Urszula Aleksandra Przybyłowska
    13 (14,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Kopistecki
    74 (81,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I MIASTO GÓRZNO NASZĄ DUMĄ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Trzepałkowska
    4 (4,40%)

Okręg 15

Sołectwo Zaborowo: od nr 56 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MIASTA I GMINY GÓRZNO

kandydatliczba głosów

  1. 20 Zenon Dąbrowski
    23 (20,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KINICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marcin Murawski
    30 (26,55%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bolesław Wasielewski
    60 (53,10%)