Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Milicz – ulice: 1 Maja, 11 Listopada, Aleja Lipowa, Aleja Piastów, Aleja Spacerowa, Al. Strażacka, Aleja Wodniaków, Al. ZHP, Armii Krajowej, Boczna, Budowlana, Cicha, Długa, Garncarska, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Grunwaldzka, Jarosława Dąbrowskiego, Jasna, Kasztelańska, Kazimierza Pułaskiego, Kolejowa, Końcowa, Kościelna, Krotoszyńska, Krótka, Krucza, pl. ks. Eugeniusza Waresiaka, Kuźnicza, Lwowska, Łąkowa, Magazynowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mostowa, Okrężna, Osadnicza, Osiedle, Piaskowa, Polna, Polska, Powstańców Wielkopolskich, Przemysłowa, Rawicka, Rynek, Rzeczna, Składowa, Stawna, Strzelecka, Szewska, Tadeusza Kościuszki, Topolowa, Wałowa, Wodociągowa, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zaciszna, Zamkowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYBIERAŁY - BIM
-
6
Lila Łoszakiewicz
0
(0,00%)
-
2
Janusz Ryszard Juchnowicz
33
(1,38%)
-
1
Paweł Wybierała
238
(9,92%)
-
5
Agata Antoszczyszyn
31
(1,29%)
-
7
Mariusz Owczarek
116
(4,83%)
-
3
Andrzej Górnicki
38
(1,58%)
-
4
Renata Rymaszewska-Nowacka
17
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO SIERPIŃSKIEGO NASZA GMINA
-
2
Urszula Bogumiła Kowalczyk
10
(0,42%)
-
1
Jerzy Franciszek Hrycak
35
(1,46%)
-
4
Urszula Kołacz
5
(0,21%)
-
5
Dawid Siama
3
(0,13%)
-
3
Krzysztof Salata
55
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA”
-
1
Wojciech Sylwester Wencek
220
(9,17%)
-
2
Agnieszka Ochowicz
178
(7,42%)
-
4
Waldemar Wojciech Łakiewicz
166
(6,92%)
-
3
Włodzimierz Jacek Świrkowicz
219
(9,13%)
-
6
Danuta Żołdak
100
(4,17%)
-
7
Elwira Sylwia Patkowska
14
(0,58%)
-
5
Stanisław Kotwicki
45
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Małgorzata Iwona Kmieciak
11
(0,46%)
-
7
Mariusz Piotr Kamiński
21
(0,88%)
-
3
Marian Przewoźny
17
(0,71%)
-
1
Andrzej Michał Nestoruk
227
(9,46%)
-
5
Mariusz Kazimierz Piskozub
24
(1,00%)
-
2
Barbara Mikołajczak
53
(2,21%)
-
6
Alicja Wróbel
18
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY GRUPA INICJATYWNA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY MILICZA
-
2
Patryk Bielicki
9
(0,38%)
-
4
Barbara Anna Szulc
13
(0,54%)
-
3
Barbara Danuta Jankowska
11
(0,46%)
-
5
Anna Maria Gutiérrez
9
(0,38%)
-
1
Jacek Andrzej Szulc
44
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER
-
2
Jan Zdzisław Wycisk
95
(3,96%)
-
1
Marzanna Katarzyna Łabaczuk
104
(4,33%)
-
4
Bożena Dąbek
17
(0,71%)
-
3
Ireneusz Leszek Wołyniak
80
(3,33%)
-
5
Daniel Jerzy Nowicki
35
(1,46%)
-
7
Wojciech Bogusław Piskozub
57
(2,38%)
-
6
Ewelina Katarzyna Szymczak
32
(1,33%)
Okręg 2
Miasto Milicz – ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Aleja Eugenii Tracewskiej, Brzozowa, Chabrowa, Cmentarna, Czereśniowa, Dębowa, Dojazdowa, Dworcowa, Fiołkowa, Grzybowa, Jaworowa, Kamienna, Kasztanowa, Klonowa, Kombatantów, Konwaliowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Lotnicza, Łowiecka, Makowa, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Modrzewiowa, Nektarowa, Nowowiejska, Odrodzenia, Ogrodowa, pl. Wojciecha Korfantego, Poprzeczna, Poziomkowa, Pszczela. Rzemieślnicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Sułowska, Sycowska, Świerkowa, Trzebnicka, Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowa; Kobiałka-część miasta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYBIERAŁY - BIM
-
3
Sandra Barbara Blek
26
(1,08%)
-
2
Beata Elżbieta Walkowiak
57
(2,37%)
-
4
Filip Mirosław Zając
14
(0,58%)
-
1
Leszek Żuber
427
(17,78%)
-
7
Jan Grochowicki
25
(1,04%)
-
6
Krystyna Teresa Wesołowska
24
(1,00%)
-
5
Teresa Zofia Kalicińska
38
(1,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO SIERPIŃSKIEGO NASZA GMINA
-
1
Adam Leszek Gradzik
22
(0,92%)
-
3
Franciszek Biernacki
25
(1,04%)
-
5
Tomasz Padewski
26
(1,08%)
-
2
Krystyna Słocka
24
(1,00%)
-
4
Anna Romanowicz
37
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA”
-
3
Wiesław Cerazy
99
(4,12%)
-
2
Dominika Ugorek
77
(3,21%)
-
6
Joanna Sylwia Nakonieczna
30
(1,25%)
-
7
Jacek Wojciech Biernat
32
(1,33%)
-
1
Piotr Józef Lech
371
(15,45%)
-
5
Andrzej Kubiak
59
(2,46%)
-
4
Barbara Dominik-Doganowska
25
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Paweł Szlachetka
41
(1,71%)
-
4
Alina Bajor
6
(0,25%)
-
7
Adrian Dawid Nestoruk
38
(1,58%)
-
5
Mariusz Piotr Dłutowski
15
(0,62%)
-
6
Antoni Kwiecień
19
(0,79%)
-
3
Danuta Cecylia Sadowczyk
18
(0,75%)
-
1
Krystyna Michalina Ugorek
85
(3,54%)
KOMITET WYBORCZY GRUPA INICJATYWNA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY MILICZA
-
1
Piotr Buczkowski
27
(1,12%)
-
6
Wioletta Ćwigoń
12
(0,50%)
-
5
Czesław Kotyl
11
(0,46%)
-
3
Stefan Władysław Zagórny
6
(0,25%)
-
2
Teresa Zofia Kluba
15
(0,62%)
-
4
Zyta Joanna Piłaszewicz
9
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER
-
7
Monika Łabuda
29
(1,21%)
-
1
Dorota Maria Folmer
416
(17,33%)
-
5
Wojciech Wróblewski
15
(0,62%)
-
3
Alicja Antonina Szatkowska
143
(5,96%)
-
6
Andrzej Juliusz Orlof
18
(0,75%)
-
2
Marek Zbigniew Zachara
13
(0,54%)
-
4
Dariusz Łukasz Mencel
27
(1,12%)
Okręg 3
Sołectwa: Baranowice, Brzezina Sułowska, Dunkowa, Grabówka, Gruszeczka, Kaszowo, Łąki, Miłochowice, Miłosławice, Olsza, Piękocin, Piotrkosice, Poradów, Postolin, Pracze, Ruda Sułowska, Słączno, Sulimierz, Sułów, Świętoszyn, Węgrzynów, Wilkowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYBIERAŁY - BIM
-
7
Jarosław Krzysztof Walęcki
49
(2,12%)
-
1
Katarzyna Lucyna Makowiecka
160
(6,92%)
-
4
Ilona Stefańska
13
(0,56%)
-
3
Adam Stefan Grzyb
20
(0,86%)
-
2
Zbigniew Antoni Strugała
17
(0,73%)
-
6
Zdzisław Drobiński
28
(1,21%)
-
5
Irena Lidia Szymańska-Koch
3
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO SIERPIŃSKIEGO NASZA GMINA
-
2
Piotr Damian Wajdel
29
(1,25%)
-
1
Gabriela Elżbieta Kozłowska
48
(2,08%)
-
3
Justyna Zdzisława Korzeniowska
18
(0,78%)
-
4
Irena Barbara Ratajek
40
(1,73%)
-
5
Gerard Piotr Schlichcin
10
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA”
-
5
Anna Niedbała
100
(4,32%)
-
2
Edmund Bienkiewicz
172
(7,44%)
-
4
Emilia Bienkiewicz
50
(2,16%)
-
1
Stanisław Kuśnierz
348
(15,05%)
-
3
Krzysztof Zmuda
100
(4,32%)
-
7
Alicja Przybylska
138
(5,97%)
-
6
Krystian Arkadiusz Zbierant
101
(4,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Przewoźna
59
(2,55%)
-
3
Honorata Aleksandra Cierpisz
31
(1,34%)
-
6
Krzysztof Dostal
20
(0,86%)
-
1
Zbigniew Jasiński
75
(3,24%)
-
7
Piotr Krzysztof Śliwiński
16
(0,69%)
-
4
Ewa Janina Adryan
28
(1,21%)
-
5
Katarzyna Gajzler
21
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY GRUPA INICJATYWNA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY MILICZA
-
5
Maria Dziedzic
12
(0,52%)
-
3
Anna Lucyna Nowak
6
(0,26%)
-
2
Edward Józef Zmuda
33
(1,43%)
-
1
Karol Krzysztof Ciupak
42
(1,82%)
-
7
Witold Jan Lenart
17
(0,73%)
-
4
Lidia Niemiec-Kidoń
24
(1,04%)
-
6
Mikołaj Papatolios
3
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER
-
4
Teresa Duda
42
(1,82%)
-
6
Ireneusz Jerzy Partyka
28
(1,21%)
-
1
Jadwiga Janczura
282
(12,19%)
-
5
Kamila Niśkiewicz-Kukfisz
7
(0,30%)
-
2
Eugeniusz Paweł Papież
37
(1,60%)
-
7
Piotr Pawliczak
9
(0,39%)
-
3
Maria Józefa Kochmańska
77
(3,33%)
Okręg 4
Sołectwa: Bartniki, Borzynowo, Czatkowice, Duchowo, Gądkowice, Godnowa, Gogołowice, Gołkowo, Grabownica, Henrykowice, Kolęda, Latkowa, Młodzianów, Niesułowice, Nowy Zamek, Ostrowąsy, Potasznia, Ruda Milicka, Sławoszowice, Stawiec, Tworzymirki, Tworzymirki Górne, Wałkowa, Wielgie Milickie, Wodników Górny, Wrocławice, Wróbliniec, Wszewilki, Wziąchowo Małe, Wziąchowo Wielkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WYBIERAŁY - BIM
-
4
Ewa Aleksandra Buta
10
(0,41%)
-
7
Tomasz Wiesław Solatycki
22
(0,90%)
-
1
Piotr Paweł Boliński
301
(12,27%)
-
6
Anna Florsz
11
(0,45%)
-
5
Klaudia Anna Niedbała
17
(0,69%)
-
2
Stanisław Pawlak
98
(4,00%)
-
8
Jacek Andrzej Ostrycharz
44
(1,79%)
-
3
Małgorzata Książek
33
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO SIERPIŃSKIEGO NASZA GMINA
-
3
Tomasz Krzysztof Matkowski
15
(0,61%)
-
2
Joanna Wołos
34
(1,39%)
-
4
Beata Barbara Cempel
0
(0,00%)
-
5
Sławomir Marek Cempel
3
(0,12%)
-
1
Krzysztof Andrzej Cempel
41
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA”
-
3
Zbigniew Józef Kwaśniewski
89
(3,63%)
-
5
Marian Nowicki
28
(1,14%)
-
4
Joanna Małgorzata Kołodziejska
34
(1,39%)
-
6
Kazimiera Defratyka-Ludwiczak
19
(0,77%)
-
2
Andrzej Leszczyszyn
232
(9,46%)
-
7
Bartłomiej Piotr Szmigiel
139
(5,67%)
-
1
Halina Smolińska
232
(9,46%)
-
8
Piotr Stanisław Sadowski
93
(3,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Piotr Stanisław Czajkowski
98
(4,00%)
-
4
Marek Paweł Narusz
73
(2,98%)
-
7
Zdzisław Stefański
41
(1,67%)
-
2
Jerzy Jan Nowacki
69
(2,81%)
-
3
Agnieszka Natalia Krysztofiak
24
(0,98%)
-
8
Jarosław Rafał Lis
73
(2,98%)
-
5
Kinga Oliwia Cierniejewska
5
(0,20%)
-
6
Mariola Anna Rosada
7
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY GRUPA INICJATYWNA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY MILICZA
-
2
Jolanta Chaba
18
(0,73%)
-
3
Alina Helena Nowak
19
(0,77%)
-
5
Bogdan Cyranowski
9
(0,37%)
-
1
Jacek Picher
14
(0,57%)
-
6
Marcelina Anna Siudy
23
(0,94%)
-
7
Dorota Teresa Grocholska
16
(0,65%)
-
4
Tomasz Mateusz Kruszelnicki
22
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER
-
5
Irena Kamińska
27
(1,10%)
-
2
Damian Stachowiak
126
(5,14%)
-
4
Ireneusz Procajło
13
(0,53%)
-
1
Jan Piotr Karpiński
106
(4,32%)
-
3
Arkadiusz Tutak
127
(5,18%)
-
6
Zuzanna Halina Leszczyńska
23
(0,94%)
-
7
Marta Makowiecka
25
(1,02%)