Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - łukowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Łuków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bartłomiej Bryk
    834 (6,43%)
  2. 2 Marcin Mateńko
    1 522 (11,74%)
  3. 1 Władysław Marcin Karaś
    765 (5,90%)
  4. 4 Danuta Anna Oksiutowicz
    509 (3,93%)
  5. 3 Józef Płudowski
    697 (5,38%)
  6. 6 Małgorzata Krystyna Wojciechowska
    247 (1,91%)
  7. 7 Ewa Teresa Kłosińska
    182 (1,40%)
  8. 8 Marek Andrzej Żurawski
    720 (5,55%)

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Kokoszkiewicz
    430 (3,32%)
  2. 2 Michał Henryk Zarzycki
    743 (5,73%)
  3. 5 Danuta Kowal
    156 (1,20%)
  4. 1 Karol Ciołek
    1 522 (11,74%)
  5. 4 Joanna Kapitaniuk
    407 (3,14%)
  6. 6 Joanna Grzyb
    164 (1,26%)
  7. 7 Tomasz Madoń
    382 (2,95%)
  8. 8 Zbigniew Zemło
    834 (6,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 7 Wojciech Oskroba
    85 (0,66%)
  2. 6 Artur Białogrodzki
    147 (1,13%)
  3. 2 Maria Rycak
    42 (0,32%)
  4. 3 Tomasz Piotr Kruczyński
    110 (0,85%)
  5. 1 Zygmunt Franciszek Piekarski
    351 (2,71%)
  6. 5 Bożena Elżbieta Sulej
    98 (0,76%)
  7. 4 Monika Cabaj
    245 (1,89%)
  8. 8 Józef Tomasz Borkowski
    105 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Paweł Sych
    739 (5,70%)
  2. 3 Maria Posiadała
    216 (1,67%)
  3. 2 Jerzy Longin Kamiński
    342 (2,64%)
  4. 4 Ryszard Paweł Dybciak
    96 (0,74%)
  5. 5 Zofia Bogumiła Jezierska
    76 (0,59%)
  6. 6 Henryk Sławomir Pałucki
    41 (0,32%)
  7. 7 Monika Urszula Wielgórska
    73 (0,56%)
  8. 8 Andrzej Karol Czubaszek
    85 (0,66%)

Okręg 2

Gminy: Łuków, Trzebieszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Kazimierz Jan Mamiński
    624 (5,78%)
  2. 2 Jacek Krzyszczak
    1 031 (9,56%)
  3. 1 Andrzej Soćko
    967 (8,96%)
  4. 5 Mariola Janina Celińska-Jakubowicz
    403 (3,74%)
  5. 4 Józef Franciszek Głuchowski
    936 (8,68%)
  6. 7 Anna Józefa Rzymowska
    372 (3,45%)
  7. 6 Agata Małgorzata Warpas
    150 (1,39%)
  8. 8 Andrzej Jakubiak
    303 (2,81%)

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariusz Adam Burdach
    281 (2,60%)
  2. 1 Krzysztof Kazana
    272 (2,52%)
  3. 6 Monika Grażyna Jezierska
    92 (0,85%)
  4. 7 Maria Henryka Chromińska
    55 (0,51%)
  5. 2 Lucjan Piotr Szekalis
    495 (4,59%)
  6. 8 Janusz Tadeusz Kozioł
    862 (7,99%)
  7. 4 Małgorzata Barbara Wysokińska
    206 (1,91%)
  8. 5 Sławomir Karwowski
    214 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Gryz
    60 (0,56%)
  2. 1 Dariusz Maksymilian Krzęcio
    479 (4,44%)
  3. 3 Stanisław Sylwester Wdleowski
    45 (0,42%)
  4. 5 Paweł Kalisz
    58 (0,54%)
  5. 4 Mateusz Świerczewski
    96 (0,89%)
  6. 6 Paulina Kozicka
    30 (0,28%)
  7. 7 Marzanna Zabłocka
    37 (0,34%)
  8. 8 Michał Daniel Waranica
    102 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Fornal
    1 059 (9,82%)
  2. 2 Krzysztof Leszek Woliński
    688 (6,38%)
  3. 6 Grażyna Grochowska
    71 (0,66%)
  4. 4 Agnieszka Izdebska
    141 (1,31%)
  5. 7 Ewa Iwona Kaczor
    207 (1,92%)
  6. 3 Stanisław Mądry
    145 (1,34%)
  7. 5 Andrzej Szczygielski
    189 (1,75%)
  8. 8 Józef Stanisław Juchnikowski
    119 (1,10%)

Okręg 3

Gminy Adamów, Krzywda, Serokomla, Wojcieszków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Włodzimierz Gerard Wolski
    1 464 (11,56%)
  2. 8 Stanisław Jan Stachurski
    384 (3,03%)
  3. 2 Dariusz Orzeł
    604 (4,77%)
  4. 4 Karol Raczyński
    784 (6,19%)
  5. 6 Magdalena Barbara Mitura
    301 (2,38%)
  6. 3 Danuta Alina Bosek
    655 (5,17%)
  7. 5 Wiesław Piotrowski
    337 (2,66%)
  8. 7 Katarzyna Dorota Wierzbicka-Frydrych
    304 (2,40%)

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jadwiga Osińska
    392 (3,10%)
  2. 7 Waldemar Bancerz
    341 (2,69%)
  3. 3 Aneta Paulina Mazur
    634 (5,01%)
  4. 4 Danuta Chadaj
    445 (3,51%)
  5. 8 Ryszard Żurek
    540 (4,26%)
  6. 2 Wojciech Czerniec
    1 218 (9,62%)
  7. 6 Zbigniew Tadeusz Górski
    469 (3,70%)
  8. 1 Janusz Tadeusz Wylotek
    497 (3,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Stanisław Gajownik
    52 (0,41%)
  2. 6 Magdalena Latoch
    88 (0,69%)
  3. 5 Michał Warda
    75 (0,59%)
  4. 1 Radosław Kwaśniewski
    180 (1,42%)
  5. 7 Katarzyna Koślacz
    49 (0,39%)
  6. 2 Józef Mieczysław Cąkała
    25 (0,20%)
  7. 4 Bożena Maria Józwik
    67 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Tymosz
    847 (6,69%)
  2. 2 Grzegorz Osial
    479 (3,78%)
  3. 4 Tadeusz Warda
    387 (3,06%)
  4. 3 Agnieszka Katarzyna Lemieszek
    472 (3,73%)
  5. 5 Kazimierz Stanisław Dzido
    401 (3,17%)
  6. 6 Ewa Mućka
    79 (0,62%)
  7. 7 Bogdan Andrzej Jakubaszek
    42 (0,33%)
  8. 8 Justyna Matyjasek
    52 (0,41%)

Okręg 4

Miasto Stoczek Łukowski, gminy: Stanin, Stoczek Łukowski, Wola Mysłowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jacek Czerniec
    596 (4,94%)
  2. 2 Krzysztof Kazimierz Gajowy
    899 (7,46%)
  3. 1 Andrzej Kazimierz Wisiński
    1 705 (14,14%)
  4. 4 Katarzyna Osiak-Filipczak
    412 (3,42%)
  5. 5 Elżbieta Gula
    163 (1,35%)
  6. 6 Justyna Król
    222 (1,84%)
  7. 7 Jerzy Siwiec
    915 (7,59%)

KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ilona Rosa
    137 (1,14%)
  2. 6 Magdalena Wiąckiewicz
    62 (0,51%)
  3. 3 Przemysław Oskroba
    256 (2,12%)
  4. 1 Władysław Robert Mika
    656 (5,44%)
  5. 2 Tadeusz Kopeć
    411 (3,41%)
  6. 5 Ewa Kruk
    60 (0,50%)
  7. 7 Bogdan Paweł Gołęgowski
    502 (4,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adam Bieniek
    292 (2,42%)
  2. 4 Jolanta Alina Rosa
    51 (0,42%)
  3. 3 Paweł Michalak
    171 (1,42%)
  4. 2 Wiesław Zygmunt Grudzień
    295 (2,45%)
  5. 6 Zenon Bogusz
    9 (0,07%)
  6. 5 Marzena Woroszkiewicz
    48 (0,40%)
  7. 7 Monika Mateńko
    54 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Jan Świętochowski
    1 081 (8,97%)
  2. 2 Tomasz Kruk
    1 123 (9,31%)
  3. 3 Grzegorz Kocielnik
    606 (5,03%)
  4. 5 Iwona Brodzik
    506 (4,20%)
  5. 4 Elżbieta Dorota Lendzion
    379 (3,14%)
  6. 6 Magdalena Zofia Nawara-Skwarek
    96 (0,80%)
  7. 7 Piotr Michalak
    350 (2,90%)