Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - opatowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto i Gmina Opatów, Gmina Sadowie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Barbara Jadwiga Kasińska
    365 (4,80%)
  2. 6 Waldemar Adam Domagała
    292 (3,84%)
  3. 3 Krystyna Kielisz
    269 (3,54%)
  4. 1 Aneta Bożena Bławat
    1 381 (18,16%)
  5. 5 Wioletta Zofia Zawada
    88 (1,16%)
  6. 4 Zbigniew Stanisław Zięba
    150 (1,97%)
  7. 2 Gustaw Lucjan Saramański
    260 (3,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aleksandra Małkowska
    63 (0,83%)
  2. 1 Tomasz Rafał Staniek
    1 291 (16,97%)
  3. 7 Piotr Grzesik
    191 (2,51%)
  4. 4 Adam Bronisław Rozszczypała
    448 (5,89%)
  5. 6 Beata Agnieszka Batorska
    128 (1,68%)
  6. 3 Aneta Agnieszka Werońska
    206 (2,71%)
  7. 2 Maciej Wolański
    673 (8,85%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Magdalena Jadwiga Jarecka
    14 (0,18%)
  2. 1 Andrzej Stanisław Chaniecki
    430 (5,65%)
  3. 7 Krzysztof Adam Wróblewski
    216 (2,84%)
  4. 2 Bożena Alina Gromczyk
    183 (2,41%)
  5. 4 Joanna Elżbieta Bińczak
    134 (1,76%)
  6. 6 Lech Janusz Curyło
    16 (0,21%)
  7. 3 Bronisław Kawalec
    197 (2,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Długosz
    179 (2,35%)
  2. 2 Agnieszka Kwiecień
    78 (1,03%)
  3. 3 Włodzimierz Jan Czosnecki
    59 (0,78%)
  4. 5 Magdalena Anna Szemraj
    41 (0,54%)
  5. 6 Barbara Cybula
    51 (0,67%)
  6. 7 Szymon Andrzej Heba
    81 (1,06%)
  7. 4 Zygmunt Chruściel
    122 (1,60%)

Okręg 2

Gmina Baćkowice, Gmina Lipnik, Gmina Iwaniska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Jarosław Wołcerz
    807 (9,83%)
  2. 2 Maria Zofia Serwinowska
    312 (3,80%)
  3. 3 Wiesława Grażyna Słowik
    713 (8,68%)
  4. 4 Mariusz Salwa
    312 (3,80%)
  5. 6 Grzegorz Paweł Pietrzyk
    470 (5,72%)
  6. 5 Aneta Anna Stawiarz
    329 (4,01%)
  7. 7 Tomasz Artur Świątek
    704 (8,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Małgorzata Barbara Jalowska
    815 (9,93%)
  2. 2 Kazimierz Stanisław Żółtek
    796 (9,69%)
  3. 4 Alicja Frejlich
    839 (10,22%)
  4. 6 Marian Piotr Malinoś
    149 (1,81%)
  5. 3 Renata Suska
    248 (3,02%)
  6. 7 Krzysztof Hajdukiewicz
    682 (8,31%)
  7. 5 Ireneusz Karol Ciepiela
    267 (3,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mateusz Garnuszek
    99 (1,21%)
  2. 4 Dawid Szymański
    105 (1,28%)
  3. 1 Grzegorz Stanisław Starba
    161 (1,96%)
  4. 3 Bogumiła Elżbieta Wojciechowska
    39 (0,47%)
  5. 2 Teresa Dzienniak
    217 (2,64%)
  6. 6 Robert Krzysztof Chodorek
    111 (1,35%)
  7. 7 Iwona Justyna Jur
    36 (0,44%)

Okręg 3

Miasto i Gmina Ożarów, Gmina Tarłów, Gmina Wojciechowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogusław Włodarczyk
    1 695 (17,06%)
  2. 5 Wanda Genowefa Kołtunowicz
    267 (2,69%)
  3. 4 Barbara Sabina Nowak - Ośka
    264 (2,66%)
  4. 8 Wojciech Kazimierz Majcher
    455 (4,58%)
  5. 6 Sylwia Maria Jopek
    221 (2,22%)
  6. 9 Jolanta Magierowska
    282 (2,84%)
  7. 7 Tomasz Piotr Sobieraj
    342 (3,44%)
  8. 2 Jacek Daniel Dwojak
    530 (5,33%)
  9. 3 Alfred Jan Skura
    266 (2,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Teresa Jadwiga Kołodziejczak
    360 (3,62%)
  2. 9 Anna Szewczyk
    236 (2,37%)
  3. 4 Roman Zenon Machul
    159 (1,60%)
  4. 8 Wacław Stanisław Rodek
    1 035 (10,42%)
  5. 2 Bożena Danuta Kornacka
    765 (7,70%)
  6. 7 Elżbieta Klepacka-Frańczak
    114 (1,15%)
  7. 5 Stanisław Wojciech Podlodowski
    275 (2,77%)
  8. 6 Tomasz Paweł Wlazło
    193 (1,94%)
  9. 1 Andrzej Zbigniew Gajek
    520 (5,23%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Zofia Koper
    40 (0,40%)
  2. 1 Andrzej Batóg
    229 (2,30%)
  3. 5 Agnieszka Barbara Stępień
    42 (0,42%)
  4. 9 Jerzy Nowak
    201 (2,02%)
  5. 4 Wojciech Mariusz Bugaj
    52 (0,52%)
  6. 6 Beata Iwona Dobek
    39 (0,39%)
  7. 2 Dariusz Tadeusz Stefański
    75 (0,75%)
  8. 7 Anna Marta Chmielewska
    33 (0,33%)
  9. 8 Marek Majzel
    36 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Maria Gagat
    251 (2,53%)
  2. 1 Agnieszka Łuba - Mendyk
    333 (3,35%)
  3. 4 Jarosław Adam Mazur
    38 (0,38%)
  4. 2 Marek Stefan Soboń
    141 (1,42%)
  5. 7 Waldemar Adam Wolski
    41 (0,41%)
  6. 8 Janina Wiesława Broda
    19 (0,19%)
  7. 6 Karolina Barańska
    45 (0,45%)
  8. 5 Mirosław Mierzyński
    158 (1,59%)
  9. 9 Mirosław Pietrkiewicz
    185 (1,86%)