Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Skwierzyna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Skwierzyna, Osiedle Grunwald 1 - 5F, 34 - 36

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jacek Robert Tul
    0 (0,00%)

Okręg 2

Skwierzyna, ulice: Bema, Kopernika, Osiedle Grunwald 6A - 8C, Paderewskiego, Plac Kościuszki, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zygmunt Kadłubiski
    0 (0,00%)

Okręg 3

Skwierzyna, ulice: 61. Brygady, Grunwaldzka, Krótka, Osiedle Wojska Polskiego, Garnizonowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zofia Zawłocka
    318 (70,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Góral
    130 (29,02%)

Okręg 4

Skwierzyna, ulice: 2 Lutego, Bledzewska, Gorzowska, Grzybowa, Jagodowa, Jaskółcza, Kręta, Łąkowa, Nad Obrą, Nowa, Parkowa, Piaskowa, Poprzeczna, Rzeźnicka, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Starodworska, Wrzosowa, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Arkadiusz Edward Dudkiewicz
    0 (0,00%)

Okręg 5

Skwierzyna, ulice: 8 Maja, Bolesława Chrobrego, Drzymały, Dworcowa, Gimnazjalna, Kolejowa, Krajewskiej, Matejki, Portowa, Słowackiego, Wiosny Ludów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Kownacki
    208 (73,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Sokołowski
    76 (26,76%)

Okręg 6

Skwierzyna, ulice: Doktora Śmigielskiego, Gen. Arciszewskiego, Grynickiego, Jana III Sobieskiego 15 - 35, Marysieńki, Międzyrzecka, Pułkownika Działoszyńskiego, Pułkownika Kaletki, Runge

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Adam Stanisław Durajczyk
    238 (75,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Jan Margol
    76 (24,20%)

Okręg 7

Skwierzyna, ulice: Fredry, Hetmańska, Jana III Sobieskiego 1 - 14, Konopnickiej, Mickiewicza, Nowowiejskiego, Ogrodowa, Orna, Stefana Batorego, Szpitalna, Teatralna, Traugutta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Leszek Czesław Hamulski
    0 (0,00%)

Okręg 8

Skwierzyna, ulice: Chopina, Działkowców, Jana Pawła II, Jana XXIII, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Leśna, Maksymiliana Kolbe, Okrężna, Pola Międzyrzeckie, Poznańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Waldemar Grzegorz Kowalewski
    187 (69,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Rydkodym
    82 (30,48%)

Okręg 9

Skwierzyna, ulice: Armii Krajowej, Czerwonego Krzyża, Głowackiego, Marszałka Piłsudskiego, Partyzancka, Prusa, Szewska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Edward Stanisław Hochenzy
    132 (64,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bożena Więcka
    72 (35,29%)

Okręg 10

Skwierzyna, ulice: Niepodległości, Powstańców Wielkopolskich, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewa Marianna Zielonka
    160 (69,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Krzysztof Grel
    70 (30,43%)

Okręg 11

Skwierzyna, ulice: Dąbrowskiego, Moniuszki, Plebańska, Przybrzeżna, Ratuszowa, Rynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Maciej Marek Tarnowski
    157 (60,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Osipiuk
    103 (39,62%)

Okręg 12

Skwierzyna, ulice: Ceglana Góra, Demokratyczna, Dębowa, Garncarska, Klonowa, Lawendowa, Międzychodzka, Mostowa, Nowa Skwierzynka, Przemysłowa, Roosevelta, Skwierzyna Gaj, Za Wartą

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Gwóźdź
    125 (45,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Antoni Imielita
    65 (23,81%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenon Różalski
    83 (30,40%)

Okręg 13

Sołectwo Trzebiszewo (Trzebiszewo, Rakowo)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Łukasz Brzoski
    162 (78,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Lech Szczepaniak
    45 (21,74%)

Okręg 14

Sołectwo Murzynowo (Murzynowo, Kijewice)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Helena Gaj
    149 (51,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Piekarski
    141 (48,62%)

Okręg 15

Sołectwo Dobrojewo, Sołectwo Gościnowo (Gościnowo, Murzynowo-Łomno, Warcin), Sołectwo Krobielewko (Krobielewko, Nadziejewki, Skrzynica), Sołectwo Świniary (Świniary, Jezierce, Nowy Dwór), Sołectwo Wiejce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 13 Dariusz Kowalski
    239 (71,99%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Urszula Rosa
    93 (28,01%)