Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwa: Babki, Bitkowo, Botkuny, Galwiecie, Górne.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Dzięgiele, Konikowo, Kozaki, Nasuty, Pogorzel, Suczki, Zatyki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Jabłońskie, Kośmidry, Marcinowo, Skocze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Główka, Jeziorki Wielkie.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bałupiany, Barkowo, Jany, Juchnajcie, Łobody, Niedrzwica, Pietraszki, Rożyńsk Wielki, Wiłkajcie, obszar Podstrefy Gołdap Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (z ulicami: Ekonomiczną, Przemysłową, Graniczną, Strefową), oraz drogowego przejścia granicznego Gołdap – Gusiew.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Dunajek, Grabowo, Kowalki, Osowo, Siedlisko.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 1, ulice: Górna 1, Konstytucji 3 Maja, Krzywa, Królewiecka, Osiedle I, Osiedle II, Partyzantów 16A, 16B, 16C, 16E, 18A, 20, 21, 23A, 23B, 23C, 26, 27, 27A, 27B, 28, Pod Piękną Górą, Wolności, Wojska Polskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 1, ulice: Cicha, Franciszka Mereckiego, Fryderyka Chopina, Józefa Bema, Kombatantów, Kościuszki, Łokietka, Mała, Marii Konopnickiej, Michała Kajki, Wysoka, Zielona, Źródlana.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Nr 2, ulice: Armii Krajowej numery parzyste 2 - 18 oraz numery nieparzyste 19 - 33, Ełcka, Jaćwieska, Lwowska, Olecka, Ogrodowa, Partyzantów 1 - 9, 12, 12A, 14, Polna, Tatyzy, Warszawska, Warsztatowa, Wileńska oraz Armii Krajowej 24, 26, 32, 32A.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 3, ulice: 11 Listopada, Osiedle Młodych, Spokojna, Żeromskiego 11 do końca bez nr 12 i 12A .
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 3, ulice: Armii Krajowej 1, 1A, 3, 11, 11A, 13, 15, 15A-D, 17, Górna 4, 5, 7A, 7C, 11, 15, 17, 21, 23, 25, Matejki, Mickiewicza, Plac Zwycięstwa bez nr 14 - 17D, Podgórna, Szkolna, Wąska oraz Górna 7, 13, 20.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 4, ulice: Boczna, Generała Sikorskiego, Klonowa, Krótka, Lipowa 2, Paderewskiego numery nieparzyste, Plac Zwycięstwa 14 - 17D, Różana, Słoneczna, Stanisława Mikołajczyka, Suwalska 1 – 14A, Topolowa, Żeromskiego 1 - 7, 8, 8A, 9, 10, 12, 12A.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 4, ulice: Armii Krajowej od nr 34 do końca, Emilii Plater, Księdza Popiełuszki, Malarska, Nad Jarem, Osiedle Emilii Plater, Paderewskiego numery parzyste, Reymonta.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 5, ulice: 1 - go Maja, Jeziorowa, Kolejowa, Leśna, Lipowa bez nr 2, Łączna, Pagórkowa, Plażowa, Promenada Zdrojowa, Spacerowa, Sportowa, Stadionowa, Suwalska od nr 15 do końca, Ustronie, Wczasowa, Wiosenna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Osiedla Nr 5, ulice: Akacjowa, Bagienna, Bukowa, Brzozowa, Cisowa, Cmentarna 1, 1A, 5, 5A, 7, 7B, 9, 9A, 9B, 11, 13, Dolna, Gumbińska 1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 6, 12, Jaworowa, Jodłowa, Mazurska, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Okrężna, Okrzei, Przytorowa, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Zatorowa. Osiedle Nr 6, ulice: Cmentarna nr parzyste, Gumbińska 9, 13, 15, 19, Zadumy.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów