Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Rudna – ulice: Kolejowa, Krochmalna, Leśna, Ogrodowa.
Pokaż więcej
Zdzisław Jan Lipiszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
145
(54,51%)
Wioletta Jadwiga Nosal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
76
(28,57%)
Katarzyna Fijołek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(16,92%)
Okręg 2
Rudna – ulice: 1 Maja, Głogowska, Głucha, Parkowa, Plac Kościelny, Plac Zwycięstwa, Ścinawska, Świętej Katarzyny.
Pokaż więcej
Mariusz Grzegorz Bunkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
174
(53,87%)
Dorota Urszula Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
63
(19,50%)
Danuta Elżbieta Adamska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(26,63%)
Okręg 3
Rudna – ulice: Cicha, Dworska, Krańcowa, Młynarska, Piaskowa, Polkowicka, Polna, Wesoła, Wincentego Witosa.
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Wisłocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
84
(27,63%)
Agnieszka Bogdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
38
(12,50%)
Dorota Dobrowolska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(12,50%)
Marek Sławomir Michalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHALIK MAREK
63
(20,72%)
Jerzy Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZY WIĘCEK
81
(26,64%)
Okręg 4
Brodów, Stara Rudna, Wądroże.
Pokaż więcej
Henryk Sygnatowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
129
(44,03%)
Wiesław Książek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
78
(26,62%)
Stanisław Milewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(29,35%)
Okręg 5
Bytków, Gawronki, Gwizdanów.
Pokaż więcej
Małgorzata Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
115
(38,08%)
Anna Maria Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(17,55%)
Marzena Smulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENA SMULSKA
134
(44,37%)
Okręg 6
Juszowice, Koźlice, Rynarcice.
Pokaż więcej
Piotr Dutka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
87
(26,28%)
Teresa Mariola Birut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(16,62%)
Aleksandra Maria Kurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY KUREK
189
(57,10%)
Okręg 7
Mleczno, Toszowice.
Pokaż więcej
Stefan Wansacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
136
(38,75%)
Marzanna Szum
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZUM MARZANNY
148
(42,17%)
Elżbieta Faryna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(19,09%)
Okręg 8
Gawrony, Orsk.
Pokaż więcej
Henryk Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
111
(41,57%)
Aleksandra Czachara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
52
(19,48%)
Zbigniew Zdobylak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(26,97%)
Teresa Iwona Bieberstein
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESA BIEBERSTEIN
32
(11,99%)
Okręg 9
Brodowice, Kębłów, Studzionki, Wysokie.
Pokaż więcej
Bohdan Bogusław Bubernak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
90
(31,36%)
Henryk Furtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
40
(13,94%)
Daniel Przemysław Pawlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(3,14%)
Michał Paweł Nagrant
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ NAGRANT
148
(51,57%)
Okręg 10
Górzyn, Miłogoszcz.
Pokaż więcej
Roman Józef Pastuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
117
(43,98%)
Przemysław Piskurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
18
(6,77%)
Mirosław Michalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(3,38%)
Mateusz Arkadiusz Kosiorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYMY MIESZKAŃCOM
122
(45,86%)
Okręg 11
Kliszów, Olszany, Radomiłów.
Pokaż więcej
Agata Maria Musielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
92
(37,55%)
Tomasz Maciej Glazer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
123
(50,20%)
Marek Litwin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(12,24%)
Okręg 12
Chełm, Radoszyce.
Pokaż więcej
Jan Tadeusz Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
134
(62,62%)
Łukasz Słota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
69
(32,24%)
Dariusz Adam Kołodziej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(5,14%)
Okręg 13
Chobienia – ulice: Brzozowa, Klonowa, Sosnowa, Ścinawska, Ciechłowice, Naroczyce, Naroczyce-Górki, Naroczyce-Kolonia.
Pokaż więcej
Wiera Zgobik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
84
(28,67%)
Andrzej Jerzy Górzny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
102
(34,81%)
Mariusz Wojtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(14,68%)
Robert Zbigniew Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
64
(21,84%)
Okręg 14
Chobienia – ulice: Głogowska, Górna, Nieszczyce.
Pokaż więcej
Robert Dariusz Roskosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNA
110
(40,00%)
Ryszard Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
28
(10,18%)
Władysław Kiciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA KICIŃSKIEGO
58
(21,09%)
Wojciech Kazimierz Maślanka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(28,73%)
Okręg 15
Chobienia – ulice: Chobinek, Krzywa, Laskowa, Nadodrzańska, Nadrzeczna, Parkowa, Partyzantów, Rynek, Rzemieślnicza, Stefanii Akerman, Szkolna, Wąska, Wolności, Zaułek Kościelny.
Pokaż więcej
Robert Bronisław Sajak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA LATOSA „WOLNI OD UKŁADÓW”
112
(37,33%)
Joanna Bagińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JOANNA BAGIŃSKA"
157
(52,33%)
Tomasz Leszek Dorabiała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(10,33%)