Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ślemień

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Krakowska od nr 1 do nr 24, 24a, Grabowa, Jarzębinowa, Lipowa, Na Kępie, Wspólna, Za Rzeką, Graniczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Szymon Jurczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

121 (72,89%)

Maria Czesława Piecha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

45 (27,11%)

Okręg 2

Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Wiklinowa, Olszyny, Jaworowa , Krakowska od nr 25 do nr 52

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Gibas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

67 (67,68%)

Michał Marek Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

32 (32,32%)

Okręg 3

Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Krakowska od nr 53 do nr 76 , Aroniowa, Azaliowa, Brzozowa, Jasnogórska, Jaśminowa, Kasztanowa, Kościelna, Kwiatowa, Malinowa, Ogrodowa, Pod Górką, Polanka, Polna, Szeroka, Zdrojowa, ks. bp Albina Małysiaka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Czernecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

63 (57,80%)

Andrzej Dominik Byczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

46 (42,20%)

Okręg 4

Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Szkolna, Dębowa, Leszczynowa, Krakowska od nr 77 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agata Małysiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

0 (0,00%)

Okręg 5

Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Jabłoniowa, Jasna, Kalinowa, Olchowa, Przeczna nr 1, do nr 2, Za wodą od nr 1 do nr 62

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Gibas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

84 (71,79%)

Franciszek Pilarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

33 (28,21%)

Okręg 6

Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Jagodowa, Jeżynowa, Kijasówka, Kręta, Stroma, Wiśniowa, Za Wodą od nr 63 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumił Władysław Hilarowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

0 (0,00%)

Okręg 7

Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Działowa, Gronie, Pod Kopcem, Spacerowa, Wiązowa, Widokowa, Wierchy, Zbocze, Źródlana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Henryka Wiewióra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

0 (0,00%)

Okręg 8

Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Głogowa, Jodłowa, Łączna, Młyńska, Modrzewiowa, Pod Lasem, Rynek, Rzeźnicza, Sportowa, Wąska, Zielona, Zielone Wzgórze, Żywiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Dominiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

45 (67,16%)

Janusz Kazimierz Gibas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

22 (32,84%)

Okręg 9

Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Akacjowa, Bukowa, Leśna, Liliowa, Łękawka, Osiedle Groń, Osiedle Zakocierz, Osiedlowa, Poręby, Różana, Sosnowa, Storczykowa, Wrzosowa, Zakopiańska , Przeczna od nr 3 do końca, przysiółek Skolarówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzystof Marek Kasperek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

65 (49,62%)

Renata Małgorzata Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

66 (50,38%)

Okręg 10

Część Sołectwa Kocoń obejmująca ul.: Ciepła, Gołębia, Jesionowa, Klonowa, Kocoń 77, Krucza, Łączna od nr 1do nr 27, Miła, Modrzewiowa, Na Stoku, Nowa, Pawia, Równa, Słowicza, Tartaczna, Topolowa, Zawilcowa, Zielona, Żywiecka od nr 1 do nr 28

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Józef Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

68 (60,71%)

Szczepan Henryk Marcak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

44 (39,29%)

Okręg 11

Część Sołectwa Kocoń obejmująca ul.: Miodowa, Na Skarpie, Obok Krzyża, Perłowa, Poziomkowa, Sadowa, Sierpowa, Słoneczna, Tęczowa, Zacisze, Zjazdowa, Żywiecka od nr 29 do końca, Łączna od nr 28 do końca, Konwaliowa, Makowa, Malownicza, Borowina, Cisowa, Czeremchowa, Długa, nr 96 , nr 147, Pogodna, Gajowa, Irysowa, Baśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Siwiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

0 (0,00%)

Okręg 12

Część Sołectwa Kocoń obejmująca ul.: Cicha, Dobra, Jarzębinowa, Konfederacka, Krótka, Książęca, Madahorska, Orzechowa, Osikowa, Pasieczna, Pierwiosnkowa, Pod Brzozami, Pod Dębami, Rolnicza, Strumyk, Turystyczna, Wesoła, Zagrodowa, Zakopiańska, Złota, Złoty Łan, Stelmachowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Piotr Bąk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

63 (52,94%)

Sławomir Grzegorz Gibas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

56 (47,06%)

Okręg 13

Część Sołectwa Las obejmująca ul.: Bodzkowa, Borowina, Działy, Górska, Gronik, Chabrowa, Jałowcowa, Letnia, Łęgowa, Madahorska, Majowa, Owocowa, Sadowa, Smrekowa, Świerkowa, Tulipanowa, Wiosenna, Wysoka, Zacisze, Zakopiańska od nr 1 do nr 37

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Aleksander Niemczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

69 (48,25%)

Bogdan Piotr Pyclik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

74 (51,75%)

Okręg 14

Część Sołectwa Las obejmująca ul.: Borowikowa, Grzybowa, Jesienna, Komonieckiego , Mała, Modra, Nad Stawami, Nad Wodą, Obwodowa, Porzeczkowa, Radosna, Soliska, Stokrotki, Wiejska, Zakopiańska od nr 38 do nr 93, Żwirowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Łukasz Trzop

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

67 (49,26%)

Daniel Rafał Tomiczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

69 (50,74%)

Okręg 15

Część Sołectwa Las obejmująca ul.: Agrestowa, Bacówka, Boczna, Krzywa, Łąkowa, Mostowa, Osiedle Wróblówka, Paprociowa, Parkowa, Podgórze, Rajska, Sarnia, Skrajna, Spadzista, Spokojna, Szwajcówka, Wierzbowa, Zakopiańska od nr 94 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Piotr Pilsyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

78 (65,55%)

Beata Brygida Cebrat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

41 (34,45%)