Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - brzozowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina Brzozów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH

kandydatliczba głosów

  1. 6 Maria Barbara Leń
    64 (0,60%)
  2. 7 Marek Ciesielski
    62 (0,58%)
  3. 9 Łukasz Józef Skubisz
    64 (0,60%)
  4. 10 Tadeusz Iwanowski
    63 (0,59%)
  5. 2 Halina Bożena Wilk
    69 (0,65%)
  6. 4 Ewa Agata Toczek
    50 (0,47%)
  7. 5 Stanisław Szarek
    321 (3,02%)
  8. 3 Czesław Michał Kędra
    127 (1,20%)
  9. 1 Janusz Maciej Draguła
    307 (2,89%)
  10. 8 Justyna Maria Kopera
    20 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Janusz Baran
    298 (2,81%)
  2. 2 Wioletta Anna Jurczak
    132 (1,24%)
  3. 4 Magdalena Korona
    392 (3,69%)
  4. 3 Stanisław Niedzielski
    295 (2,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Barbara Jadwiga Dudek
    230 (2,17%)
  2. 7 Dominik Eugeniusz Arendarczyk
    279 (2,63%)
  3. 10 Marek Wacek
    708 (6,67%)
  4. 1 Stanisław Mieczysław Pilszak
    328 (3,09%)
  5. 2 Dariusz Ryszard Kamiński
    380 (3,58%)
  6. 3 Dorota Anna Długosz
    128 (1,21%)
  7. 4 Stanisław Józef Chrobak
    509 (4,80%)
  8. 5 Roman Szarek
    262 (2,47%)
  9. 8 Marta Graboń
    140 (1,32%)
  10. 9 Jolanta Łuksa
    182 (1,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOZÓW

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Paweł Buczek
    194 (1,83%)
  2. 10 Damian Kierek
    116 (1,09%)
  3. 1 Edward Sabik
    227 (2,14%)
  4. 3 Monika Teresa Szczepek
    58 (0,55%)
  5. 6 Marek Ostrowski
    62 (0,58%)
  6. 5 Dorota Helena Schmidt
    90 (0,85%)
  7. 4 Lucjan Paweł Czech
    182 (1,71%)
  8. 9 Katarzyna Milczanowska
    64 (0,60%)
  9. 7 Danuta Stefania Krzyżanowska
    82 (0,77%)
  10. 8 Wojciech Marian Kozubal
    60 (0,57%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamila Paulina Sobaś
    102 (0,96%)
  2. 9 Jan Józef Gil
    42 (0,40%)
  3. 4 Małgorzata Wolanin
    69 (0,65%)
  4. 1 Stanisław Pytlak
    279 (2,63%)
  5. 3 Bogusław Wojciech Surmacz
    84 (0,79%)
  6. 2 Grzegorz Florek
    140 (1,32%)
  7. 8 Agata Pytlowana-Dębiec
    19 (0,18%)
  8. 6 Eugeniusz Bieńczak
    35 (0,33%)
  9. 7 Katarzyna Zofia Kufel
    53 (0,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Henryk Kozik
    1 178 (11,10%)
  2. 2 Marek Artur Styczkiewicz
    571 (5,38%)
  3. 4 Łukasz Jacek Haduch
    291 (2,74%)
  4. 3 Grzegorz Florek
    378 (3,56%)
  5. 7 Maria Karnas
    85 (0,80%)
  6. 5 Tomasz Edward Bartnicki
    362 (3,41%)
  7. 6 Anna Wojdanowska-Podulka
    104 (0,98%)
  8. 8 Agnieszka Szczepek
    123 (1,16%)
  9. 10 Jan Andrzej Giefert
    54 (0,51%)
  10. 9 Magdalena Anna Śmigiel
    99 (0,93%)

Okręg 2

gminy: Dydnia, Nozdrzec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Grażyna Ogrodnik
    39 (0,59%)
  2. 1 Jacek Zbigniew Adamski
    1 082 (16,39%)
  3. 2 Mieczysław Sylwester Barć
    718 (10,88%)
  4. 3 Henryk Bolesław Dąbrowiecki
    242 (3,67%)
  5. 6 Barbara Tokarz
    22 (0,33%)
  6. 4 Agata Duda
    307 (4,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Maciej Lisowski
    23 (0,35%)
  2. 3 Diana Elżbieta Lisowska
    7 (0,11%)
  3. 2 Maciej Józef Irzyk
    28 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Stanisław Dąbrowski
    213 (3,23%)
  2. 2 Marek Wojciech Wojtowicz
    102 (1,55%)
  3. 5 Wiesława Elżbieta Czerkies
    37 (0,56%)
  4. 3 Dariusz Piotr Sawczak
    342 (5,18%)
  5. 4 Agnieszka Blama
    129 (1,95%)
  6. 6 Monika Kwolek
    39 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kazimierz Sokołowski
    114 (1,73%)
  2. 1 Zdzisław Gładysz
    506 (7,67%)
  3. 2 Dorota Bluj
    501 (7,59%)
  4. 3 Adam Skotnicki
    119 (1,80%)
  5. 6 Justyna Katarzyna Naleśnik
    76 (1,15%)
  6. 5 Małgorzata Borkowska
    71 (1,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Marchel
    735 (11,13%)
  2. 2 Elżbieta Adela Kot
    387 (5,86%)
  3. 4 Jan Franciszek Kopija
    221 (3,35%)
  4. 6 Barbara Magdalena Hadam-Toczek
    82 (1,24%)
  5. 5 Zdzisław Kazimierz Socha
    218 (3,30%)
  6. 3 Halina Skotnicka
    241 (3,65%)

Okręg 3

gminy: Domaradz, Haczów, Jasienica Rosielna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMIN BRZOZOWSKICH

kandydatliczba głosów

  1. 9 Karina Zywar
    70 (0,76%)
  2. 5 Jan Aleksander Prejsnar
    145 (1,57%)
  3. 6 Anna Strącel
    38 (0,41%)
  4. 1 Zygmunt Błaż
    898 (9,74%)
  5. 8 Małgorzata Wolanin
    244 (2,65%)
  6. 2 Stanisław Maciej Drabek
    479 (5,20%)
  7. 3 Tomasz Tadeusz Szarek
    322 (3,49%)
  8. 7 Ryszard Stanisław Wesołowski
    481 (5,22%)
  9. 4 Anna Teresa Pojnar
    117 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIANA DLA ROZWOJU”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mateusz Łukasz Mikoś
    158 (1,71%)
  2. 3 Piotr Obłój
    32 (0,35%)
  3. 2 Wioletta Agnieszka Toczek
    38 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BRZOZOWSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Anna Adamczyk
    97 (1,05%)
  2. 1 Marek Chęć
    625 (6,78%)
  3. 5 Maria Zofia Owoc
    98 (1,06%)
  4. 3 Robert Adam Sokołowski
    202 (2,19%)
  5. 4 Marek Michał Ćwiąkała
    296 (3,21%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Sylwester Jan Kmiotek
    76 (0,82%)
  2. 5 Barbara Krystyna Ryba
    29 (0,31%)
  3. 4 Bogdan Krzysztof Nycz
    53 (0,57%)
  4. 1 Piotr Michał Wrona
    312 (3,38%)
  5. 3 Janusz Jacek Barański
    52 (0,56%)
  6. 2 Edward Rozenbajgier
    188 (2,04%)
  7. 6 Agata Kołodziej
    172 (1,87%)
  8. 8 Małgorzata Agnieszka Frańczak
    62 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jerzy Aleksander Kuczma
    1 176 (12,76%)
  2. 1 Adam Jajko
    875 (9,49%)
  3. 3 Jan Alfons Pilch
    463 (5,02%)
  4. 4 Janusz Stanisław Data
    656 (7,12%)
  5. 5 Beata Bieda
    131 (1,42%)
  6. 7 Konrad Wojciech Śnieżek
    327 (3,55%)
  7. 6 Małgorzata Katarzyna Gerlach
    89 (0,97%)
  8. 8 Joanna Nogaj
    60 (0,65%)
  9. 9 Justyna Herbut
    157 (1,70%)