Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sadowie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Sadowie od nr 1 - 46; 49 - 69; 133; 136 wraz z oznaczeniami literowymi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Grażyna Jedlikowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (58,04%)

Waldemar Mirosław Dumania

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

47 (41,96%)

Okręg 2

Sołectwo Sadowie od nr 47 - 48; 70 - 132; 134 - 135 wraz z oznaczeniami literowymi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Jurys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

88 (75,86%)

Edyta Beata Ptasińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

28 (24,14%)

Okręg 3

Sołectwa: Zochcin, Porudzie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Andrzej Korycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

21 (12,43%)

Piotr Michał Wolański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

103 (60,95%)

Łukasz Niewójt

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (26,63%)

Okręg 4

Sołectwa: Ruszkowiec, Czerwona Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Stempniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

67 (43,79%)

Bogusława Jadwiga Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

86 (56,21%)

Okręg 5

Sołectwo Jacentów od nr 1 - 46; 117; 119; 121 - 164; 170 wraz z oznaczeniami literowymi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Iwona Sałagan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

43 (28,48%)

Paulina Luiza Granat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

33 (21,85%)

Zuzanna Pożoga

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (18,54%)

Dariusz Duda

KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

47 (31,13%)

Okręg 6

Sołectwo Jacentów od nr 47 - 116; 118; 120; 165 - 169; 171 - 187 wraz z oznaczeniami literowymi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Krzysztof Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

79 (46,47%)

Mariusz Paweł Kaczmarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

91 (53,53%)

Okręg 7

Sołectwo Ruszków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Skrok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

35 (36,46%)

Małgorzata Sternik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

21 (21,88%)

Grzegorz Wojciech Dziekan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (41,67%)

Okręg 8

Sołectwo Rżuchów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Marciszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

51 (43,22%)

Małgorzata Anna Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

30 (25,42%)

Marcin Andrzej Podsiadło

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

12 (10,17%)

Janina Anna Piwnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (21,19%)

Okręg 9

Sołectwo Obręczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Rzepka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

44 (35,48%)

Michał Tomasz Baka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

38 (30,65%)

Beata Teresa Osowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (16,13%)

Karolina Ewa Masternak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (17,74%)

Okręg 10

Sołectwa: Wszechświęte, Okręglica, Szczucice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Czuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

44 (37,61%)

Marian Stanisław Kujszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

53 (45,30%)

Beata Majewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (17,09%)

Okręg 11

Sołectwo Bogusławice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Bogumiła Kozłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

43 (32,82%)

Maria Helena Jarosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

56 (42,75%)

Agnieszka Miśkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

14 (10,69%)

Milena Magdalena Fiszer

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (13,74%)

Okręg 12

Sołectwa: Grocholice, Małoszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Szumliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

40 (39,22%)

Iwona Magdalena Pater

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

21 (20,59%)

Katarzyna Szymańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (10,78%)

Sylwia Teresa Cybula

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (29,41%)

Okręg 13

Sołectwo Niemienice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Maria Chodorek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (30,23%)

Waldemar Aleksander Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

38 (29,46%)

Arkadiusz Maciej Kowalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (40,31%)

Okręg 14

Sołectwa: Łężyce, Bukowiany, Biskupice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Adam Daniłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA GRABOWSKIEGO

66 (40,49%)

Mieczysław Stefan Podczasi

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

79 (48,47%)

Ewa Renata Śledź

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (11,04%)

Okręg 15

Sołectwa: Zwola, Truskolasy, Michałów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Polit

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MĄDRZE I WSPÓLNIE”

79 (56,03%)

Piotr Urbański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (43,97%)