Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gubin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bieżyce, Żenichów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Marian Piasecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

38 (17,04%)

Kamil Adam Łukasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

99 (44,39%)

Tomasz Piotr Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (38,57%)

Okręg 2

Drzeńsk Wielki, Wałowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jakuszczonek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

25 (12,14%)

Waldemar Gromek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

130 (63,11%)

Piotr Nahorski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (24,76%)

Okręg 3

Dobre, Grochów, Kaniów, Pole, Przyborowice, Zawada

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Bogdanowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

16 (7,34%)

Robert Kostka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

80 (36,70%)

Leszek Franciszek Tomaszewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (24,31%)

Henryk Basznica

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (31,65%)

Okręg 4

Czarnowice, Dobrzyń, Koperno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Mieczysław Świerczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

35 (18,72%)

Krzysztof Irisik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

78 (41,71%)

Małgorzata Reguła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (39,57%)

Okręg 5

Brzozów, Grabice, Jazów, Nowa Wioska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Broda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

37 (12,85%)

Jadwiga Kobierecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

65 (22,57%)

Danuta Anna Fortuna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (31,25%)

Jarosław Paweł Wojtal

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

96 (33,33%)

Okręg 6

Markosice, Polanowice, Sadzarzewice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Oliniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

41 (28,87%)

Marcin Jan Myśków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

59 (41,55%)

Andrzej Bałach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (9,15%)

Anna Irena Reweda-Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (20,42%)

Okręg 7

Kozów, Luboszyce, Węgliny, Wielotów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gabriela Adela Nazaruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

44 (27,50%)

Zbigniew Zaroda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

53 (33,13%)

Sabina Karolina Kuczkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (22,50%)

Elżbieta Bożyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (16,88%)

Okręg 8

Chlebowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Regina Teresa Giergasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

110 (43,82%)

Janusz Bem

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

38 (15,14%)

Marian Józef Adamczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (21,91%)

Anna Zuzanna Durawa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (19,12%)

Okręg 9

Kosarzyn, Łomy, Żytowań

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

19 (13,97%)

Krzysztof Urban

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

110 (80,88%)

Józef Karpiel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

7 (5,15%)

Okręg 10

Mielno, Późna, Strzegów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Marzanna Prugar - Wasielewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

35 (16,59%)

Artur Marcin Skowron

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

74 (35,07%)

Wojciech Piotr Dębski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (23,70%)

Urszula Peron

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (24,64%)

Okręg 11

Gębice, Sieńsk, Starosiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Remigiusz Jan Darmach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

126 (58,06%)

Agnieszka Edyta Graczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (41,94%)

Okręg 12

Gubinek, Pleśno, Sękowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Amanda Kamila Maciejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

55 (24,77%)

Stanisław Fudyma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

120 (54,05%)

Anna Magdalena Piecha

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (21,17%)

Okręg 13

Dzikowo, Jaromirowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Eret

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

96 (61,94%)

Teresa Koch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (38,06%)

Okręg 14

Budoradz, Drzeńsk Mały, Komorów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Franciszek Chrobak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

56 (30,77%)

Edyta Anna Puchałko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

70 (38,46%)

Henryk Paweł Ostapkowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (30,77%)

Okręg 15

Chęciny, Chociejów, Kujawa, Łazy, Stargard Gubiński, Witaszkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Talaga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ

36 (16,00%)

Mirosława Strzelbicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO

90 (40,00%)

Rafał Krzysztof Janiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

79 (35,11%)

Ewelina Szwajkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (8,89%)