Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Niemce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Niemce ulice: Boczna, Centralna, Kolejowa, Kościelna, Kręta, Leśna, Ogrodowa, Parkowa, Prosta, Różana, Słoneczna, Spokojna, Ignacego Bonawentury Budnego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Barbara Berej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

147 (23,22%)

Urszula Małgorzata Bartosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

105 (16,59%)

Andrzej Małek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

381 (60,19%)

Okręg 2

Niemce ulice: Ceramiczna, Chmielna, Cicha, Lubelska 91 - 135 nieparzyste, od 186 do końca, Przemysłowa, Szkolna, Zielona, Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Kasperek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

188 (33,45%)

Barbara Katarzyna Małek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

177 (31,49%)

Witold Stanisław Józefacki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

197 (35,05%)

Okręg 3

Niemce ulice: Głęboka, Graniczna, Kwiatowa, Leonów, Lubelska 1 - 88, 90 - 184 parzyste, Orzechowa, Południowa, Spacerowa, Szklarniowa, Topolowa, Willowa, Włóki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Mroczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

289 (49,07%)

Marek Andrzej Gruda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

300 (50,93%)

Okręg 4

Baszki, Boduszyn, Dziuchów, Kolonia Bystrzyca, Ludwinów, Łagiewniki, Swoboda

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Robert Pankowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

304 (62,17%)

Tomasz Robert Rychlik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

185 (37,83%)

Okręg 5

Ciecierzyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Prokopiuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

203 (31,72%)

Barbara Elżbieta Fifowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

163 (25,47%)

Magdalena Edyta Urbaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI

274 (42,81%)

Okręg 6

Jakubowice Konińskie-Kolonia , Pólko , Stoczek-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Roman Wysokiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

215 (37,72%)

Ewa Saba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

255 (44,74%)

Jakub Jerzy Kosowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA KOSOWSKIEGO

100 (17,54%)

Okręg 7

Jakubowice Konińskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Władysław Krasucki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

304 (35,23%)

Renata Ewa Leszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA RARAKA

208 (24,10%)

Marek Adam Kluch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

351 (40,67%)

Okręg 8

Kawka , Krasienin , Osówka , Pryszczowa Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Feliks Czerwonka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

161 (28,70%)

Małgorzata Rachańczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA RARAKA

100 (17,83%)

Aneta Katarzyna Stefaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY STEFANIAK

291 (51,87%)

Mateusz Drozd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

9 (1,60%)

Okręg 9

Krasienin-Kolonia, Majdan Krasieniński, Stoczek, Wola Krasienińska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Katarzyna Zgierska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 10

Nasutów, Nowy Staw

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Gliwka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

243 (36,54%)

Edward Kozieł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

155 (23,31%)

Wojciech Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI

267 (40,15%)

Okręg 11

Rudka Kozłowiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Maszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

171 (35,77%)

Magdalena Kasperek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

119 (24,90%)

Janusz Dziuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018

97 (20,29%)

Marta Joanna Kozieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI

91 (19,04%)

Okręg 12

Dys numery: 237, 238, 242 Dys ulice: Akacjowa, Bernatówka, Brzozowa, Bukowa, Dworska, Graniczna, Jaśminowa, Karmelicka, Klonowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lubelska, Malinowa, Nadrzeczna, Południowa, Słoneczna, Spacerowa, Wąwozowa, Wiśniowa, Źródlana, Topolowa, Rumiankowa, Skowronkowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Krzysztof Podstawka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

331 (64,90%)

Arkadiusz Jan Lis

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

179 (35,10%)

Okręg 13

Dys ulice: Bajkowa, Błogosławionego Wł. Gorala, Cyprysowa, Dolina Ciemięgi, Gajowa, Klasztorna, Lipowa, Lotników Polskich, Miodowa, Ogrodowa, Polna, Poprzeczna, Północna, Przyjazna, Samsonówka, Skośna, Spokojna, Zbożowa, Złota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Jerzy Wysocki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

165 (32,93%)

Michał Suchodolski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

104 (20,76%)

Justyna Porzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018

232 (46,31%)

Okręg 14

Wola Niemiecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Domownik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

104 (18,25%)

Kamil Rarak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA RARAKA

466 (81,75%)

Okręg 15

Elizówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Pitura

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

145 (29,53%)

Dorota Janina Góźdź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA MASZKOWSKIEGO

86 (17,52%)

Andrzej Józef Gieroba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (16,90%)

Wiesław Jan Zienkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI

177 (36,05%)