Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Zabostów Duży i Zabostów Mały
Pokaż więcej
Marcin Marczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Strzelcew
Pokaż więcej
Małgorzata Orzechowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(71,33%)
Jakub Trąbczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(28,67%)
Okręg 3
Sołectwo Popów
Pokaż więcej
Grzegorz Mirosław Koza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(42,29%)
Wojciech Stanisław Kwasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI ŁOWICZ
146
(57,71%)
Okręg 4
Część sołectwa Zielkowice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 155
Pokaż więcej
Maciej Malangiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Część sołectwa Zielkowice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 156 do nr ostatniego
Pokaż więcej
Janina Marianna Salamon
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwa Placencja i Parma
Pokaż więcej
Joanna Adach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
72
(28,24%)
Dariusz Adam Skulimowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
183
(71,76%)
Okręg 7
Sołectwo Zawady
Pokaż więcej
Waldemar Franciszek Tylec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(56,82%)
Monika Katarzyna Śmiałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(43,18%)
Okręg 8
Sołectwa Wygoda i Urbańszczyzna
Pokaż więcej
Arkadiusz Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(77,47%)
Eugeniusz Banaszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(22,53%)
Okręg 9
Sołectwo Jamno
Pokaż więcej
Marzena Wojda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(42,18%)
Grzegorz Jacek Domińczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(57,82%)
Okręg 10
Sołectwa Dąbkowice Dolne i Dąbkowice Górne
Pokaż więcej
Genowefa Skowrońska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(34,90%)
Paweł Szczepański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(65,10%)
Okręg 11
Sołectwa Pilaszków i Jastrzębia
Pokaż więcej
Mirosław Kret
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
107
(34,52%)
Grzegorz Lelonkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(28,71%)
Adrianna Kaczor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(36,77%)
Okręg 12
Sołectwa Otolice, Ostrów, Świące, Szczudłów
Pokaż więcej
Stanisław Kubiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(56,99%)
Ryszard Lucjan Górczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(43,01%)
Okręg 13
Sołectwa Bocheń, Mystkowice, Guźnia
Pokaż więcej
Ryszard Tokarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
130
(43,62%)
Marcin Paweł Flis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(56,38%)
Okręg 14
Sołectwa Małszyce, Klewków oraz część sołectwa Niedźwiada obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 42a do nr ostatniego
Pokaż więcej
Artur Bończak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
203
(61,70%)
Monika Kołucka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(38,30%)
Okręg 15
Sołectwa Świeryż Pierwszy i Świeryż Drugi oraz część sołectwa Niedźwiada obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 42
Pokaż więcej
Adam Andrzej Podrażka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)