Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Główczyce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Główczyce : ul. Ciemińska, ul. Dworcowa, ul. Kościuszki, ul. Podgórna, ul. Witosa , Święcino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Ziomek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

32 (13,33%)

Marianna Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ŁABY

73 (30,42%)

Andrzej Józef Makuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

63 (26,25%)

Stanisław Franciszek Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

72 (30,00%)

Okręg 2

Główczyce: ul. Jarzębinowa, ul. Kwiatowa, ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, ul. Osiedle, ul. Owocowa, ul. Skórzyńska, ul. Słupska, ul Szosa Słupska nr: 5 - 12, Klęcinko nr: 4 - 6 i nr: 14 - 17A.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Józef Stefanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

81 (31,64%)

Michał Matkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

175 (68,36%)

Okręg 3

Główczyce: ul. Brzozowa, ul. Jaśminowa, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Na Wzgórzu, Ul. Szosa Słupska nr: 1 - 4, ul. Świerkowa, Klęcinko nr: 1 - 3 i nr: 6A - 13A.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Żaneta Teresa Rusiecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

28 (10,29%)

Józef Łaba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ŁABY

143 (52,57%)

Hubert Franciszek Oleszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

43 (15,81%)

Iwona Maria Złoch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

58 (21,32%)

Okręg 4

Klęcino, Wielka Wieś, Dochowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Sokołowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

24 (11,76%)

Danuta Lilia May

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

141 (69,12%)

Daniel Kowalko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

39 (19,12%)

Okręg 5

Żoruchowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

78 (52,00%)

Anna Katarzyna Jurcaba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

72 (48,00%)

Okręg 6

Żelkowo, Czarny Młyn, Zgojewo, Zgojewko, Murowaniec, Choćmirówko, Choćmirowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Matusiak-Głowacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

20 (10,53%)

Zdzisław Jarząb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

46 (24,21%)

Łukasz Stolarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

124 (65,26%)

Okręg 7

Szczypkowice, Dochówko, Gorzysław, Warblino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Dominik Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

54 (33,13%)

Jerzy Mańkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

65 (39,88%)

Irena Anna Stritzel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

44 (26,99%)

Okręg 8

Stowięcino, Gostkowo, Michałowo, Gorzyno, Szelewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Stanisław Dyś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

116 (43,77%)

Tomasz Piotr Nosal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

68 (25,66%)

Barbara Zofia Szul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

81 (30,57%)

Okręg 9

Podole Wielkie, Będzimierz, Kokoszki, Olszewko, Zawada, Dargoleza, Przebędowo Słupskie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Fir

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

111 (75,51%)

Anna Janina Kaczykowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

36 (24,49%)

Okręg 10

Pobłocie, Następowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Domańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

49 (17,82%)

Danuta Irena Pikul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

54 (19,64%)

Jagoda Anna Sidor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

172 (62,55%)

Okręg 11

Wolinia, Pękalin, Cecenowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Wierbowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

148 (52,86%)

Jacek Wiciński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

132 (47,14%)

Okręg 12

Rzuszcze, Rzuski Las, Wykosowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Andrzej Powideł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

113 (52,80%)

Julian Jóskowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

101 (47,20%)

Okręg 13

Izbica, Gać, Ciemino, Zgierz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kaszkur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

31 (16,94%)

Arkadiusz Marcin Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

126 (68,85%)

Andrzej Bronisław Kochanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

26 (14,21%)

Okręg 14

Skórzyno, Rówienko, Rumsko, Równo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Bolesław Rybak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

32 (20,00%)

Tomasz Władysław Nastały

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ŁABY

23 (14,38%)

Marzena Jolanta Dubielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

40 (25,00%)

Kazimierz Stanisław Hliwski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

65 (40,63%)

Okręg 15

Będziechowo, Drzeżewo, Lipno, Siodłonie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Agnieszka Krugły

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA

33 (22,15%)

Krystyna Antonina Śpiewak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ

75 (50,34%)

Weronika Nowakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ

41 (27,52%)