Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - grójecki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Gmina i Miasto Grójec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Józef Belicki
    95 (0,85%)
  2. 2 Grzegorz Władysław Pruś
    102 (0,91%)
  3. 3 Katarzyna Ewa Średnicka
    85 (0,76%)
  4. 5 Maciej Jan Recki
    40 (0,36%)
  5. 6 Piotr Stelmach
    55 (0,49%)
  6. 4 Mariola Maria Ucinek
    18 (0,16%)
  7. 7 Izabela Zofia Zarzycka
    34 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Karbowiak
    965 (8,61%)
  2. 5 Monika Świderska-Potęga
    134 (1,20%)
  3. 4 Mariusz Tomasz Wojno
    571 (5,09%)
  4. 3 Janina Maria Papaj
    233 (2,08%)
  5. 7 Sylwia Różycka
    109 (0,97%)
  6. 2 Grzegorz Wacław Rejer
    376 (3,35%)
  7. 6 Marcin Ignatowski
    309 (2,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bożena Barbara Kuśmirek
    216 (1,93%)
  2. 7 Barbara Maria Lipska
    323 (2,88%)
  3. 1 Dariusz Leszek Piątkowski
    1 025 (9,14%)
  4. 3 Dariusz Stanisław Pędzik
    37 (0,33%)
  5. 5 Marek Siedlecki
    72 (0,64%)
  6. 4 Tomasz Wiktor Szewczenko
    134 (1,20%)
  7. 6 Monika Milczarek
    145 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Marcin Kosatka
    179 (1,60%)
  2. 1 Teresa Krystyna Bednarska
    1 066 (9,51%)
  3. 2 Andrzej Kozera
    448 (4,00%)
  4. 7 Konrad Kacprzak
    124 (1,11%)
  5. 5 Magdalena Erber
    177 (1,58%)
  6. 4 Mariusz Chmielewski
    209 (1,86%)
  7. 6 Elżbieta Halina Deryng
    150 (1,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Marzanna Ścisłowska
    77 (0,69%)
  2. 4 Jolanta Kępka
    104 (0,93%)
  3. 5 Katarzyna Anna Pawlak
    130 (1,16%)
  4. 2 Jerzy Bińkiewicz
    309 (2,76%)
  5. 1 Janusz Gabriel Gaweł
    426 (3,80%)
  6. 3 Piotr Grzegorz Czerwonka
    89 (0,79%)
  7. 7 Paweł Siennicki
    669 (5,97%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Ireneusz Wenda
    484 (4,32%)
  2. 4 Magdalena Augustyniak
    45 (0,40%)
  3. 5 Kinga Czernicka
    99 (0,88%)
  4. 6 Marcin Golec
    71 (0,63%)
  5. 7 Mariusz Paweł Jaworek
    85 (0,76%)
  6. 3 Maciej Konrad Golanek
    132 (1,18%)
  7. 2 Jolanta Sitarek
    1 061 (9,46%)

Okręg 2

Gminy: Belsk Duży, Błędów, Pniewy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Rzeźnicki
    140 (1,65%)
  2. 3 Elżbieta Zdzisława Brzozowska
    52 (0,61%)
  3. 2 Hanna Agnieszka Jankowska
    108 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Justyna Brzezińska
    217 (2,56%)
  2. 5 Zofia Elżbieta Skoniecka
    238 (2,81%)
  3. 6 Piotr Szybiński
    373 (4,40%)
  4. 1 Adam Balcerowicz
    573 (6,76%)
  5. 4 Zofia Rokosz
    310 (3,66%)
  6. 3 Rafał Norbert Łyczak
    29 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Bożena Gryglewska-Antczak
    72 (0,85%)
  2. 4 Marianna Kukuła
    121 (1,43%)
  3. 1 Damian Gaik
    231 (2,72%)
  4. 5 Krzysztof Skarzyński
    95 (1,12%)
  5. 3 Dariusz Zenon Kołacz
    169 (1,99%)
  6. 6 Emilia Rylska-Binkiewicz
    110 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Joanna Wiesława Brzezińska
    181 (2,13%)
  2. 4 Barbara Stanisława Kaczmarczyk
    212 (2,50%)
  3. 6 Barbara Natalia Beta
    65 (0,77%)
  4. 1 Wojciech Jan Wojtczak
    1 579 (18,62%)
  5. 2 Adolf Franciszek Maciak
    882 (10,40%)
  6. 5 Dominik Marek Zawadzki
    267 (3,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Aniela Szymanek
    156 (1,84%)
  2. 5 Radosław Domasiewicz
    40 (0,47%)
  3. 2 Marzena Łucja Rosołowska
    876 (10,33%)
  4. 3 Jacek Tołczyk
    221 (2,61%)
  5. 1 Mateusz Dąbrowski
    568 (6,70%)
  6. 6 Anna Królikowska
    19 (0,22%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Daniel Bogdan Wiertelak
    180 (2,12%)
  2. 3 Grzegorz Skorupski
    124 (1,46%)
  3. 4 Lech Lambert Spurek
    24 (0,28%)
  4. 5 Magdalena Zofia Bednarek
    25 (0,29%)
  5. 6 Edyta Katarzyna Tul
    117 (1,38%)
  6. 2 Mariola Agnieszka Szymczak
    106 (1,25%)

Okręg 3

Gminy: Chynów, Jasieniec, Goszczyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewelina Ksymena Krześniak
    76 (0,95%)
  2. 1 Mariola Dulewicz
    52 (0,65%)
  3. 3 Andrzej Sokołowski
    42 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Franciszek Górski
    484 (6,08%)
  2. 5 Małgorzata Snopkowicz
    86 (1,08%)
  3. 2 Iwona Małgorzata Janus
    55 (0,69%)
  4. 6 Marek Pietrzak
    255 (3,20%)
  5. 4 Ewa Jolanta Karkowska
    245 (3,08%)
  6. 3 Ryszard Wojciech Kulawiak
    85 (1,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Leśniak
    371 (4,66%)
  2. 1 Wiesław Cybulski
    341 (4,28%)
  3. 3 Marta Michalska
    67 (0,84%)
  4. 4 Barbara Jadwiga Moranowicz
    40 (0,50%)
  5. 5 Michał Janus
    201 (2,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Władysław Leszek Kumorek
    953 (11,97%)
  2. 4 Anna Grażyna Fatek
    100 (1,26%)
  3. 1 Michał Jan Pruś
    1 192 (14,97%)
  4. 3 Ireneusz Ryszard Komorowski
    353 (4,43%)
  5. 5 Monika Cieślak
    327 (4,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Andrzej Zieliński
    185 (2,32%)
  2. 6 Elżbieta Dobrzyńska
    377 (4,73%)
  3. 1 Krzysztof Ambroziak
    1 085 (13,63%)
  4. 3 Jerzy Wojciech Pucek
    102 (1,28%)
  5. 4 Jadwiga Lidia Pietrzak
    212 (2,66%)
  6. 5 Małgorzata Wincewicz
    106 (1,33%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Halina Brzezińska
    132 (1,66%)
  2. 5 Janusz Ryszard Walewski
    33 (0,41%)
  3. 4 Grzegorz Mariusz Pietrzak
    66 (0,83%)
  4. 1 Daniel Oliszewski
    215 (2,70%)
  5. 3 Justyna Szymańska
    124 (1,56%)

Okręg 4

Gmina i Miasto Mogielnica, Miasto i Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Papis
    66 (0,83%)
  2. 3 Piotr Zaraś
    377 (4,77%)
  3. 1 Zygmunt Stanisław Warzecha
    165 (2,09%)
  4. 2 Edmund Gwiazda
    308 (3,90%)
  5. 4 Urszula Izabela Tomala-Kujat
    97 (1,23%)
  6. 6 Agnieszka Kalisz
    14 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzanna Stanisława Olborska
    152 (1,92%)
  2. 3 Maria Wanda Fosiewicz
    226 (2,86%)
  3. 1 Robert Grzegorz Lipiec
    560 (7,08%)
  4. 4 Jan Zbigniew Bilski
    163 (2,06%)
  5. 5 Mirosław Mariusz Sokołowski
    123 (1,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Tkaczyk
    492 (6,22%)
  2. 1 Anna Steczkowska
    1 279 (16,18%)
  3. 5 Beata Anna Dąbrowska
    210 (2,66%)
  4. 6 Jacek Aleksander Chrobok
    398 (5,03%)
  5. 3 Renata Agnieszka Gross
    88 (1,11%)
  6. 4 Paweł Wiesław Iwanicki
    777 (9,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Stępniak
    518 (6,55%)
  2. 3 Teresa Małgorzata Musiałowska
    95 (1,20%)
  3. 1 Krzysztof Wojciech Fiks
    1 046 (13,23%)
  4. 5 Małgorzata Anna Wieczorek
    357 (4,51%)
  5. 4 Stefania Elżbieta Fetraś
    170 (2,15%)
  6. 6 Mariusz Szczepan Wangryn
    226 (2,86%)

Okręg 5

Miasto i Gmina Warka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Izabela Ewa Gajewska
    89 (1,19%)
  2. 3 Artur Wojciechowski
    146 (1,96%)
  3. 1 Maciej Franciszek Dobrzyński
    546 (7,32%)
  4. 6 Monika Alicja Nowicka-Kośla
    10 (0,13%)
  5. 4 Karolina Mirowska
    46 (0,62%)
  6. 5 Jacek Marek Skrzynecki
    30 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SAMORZĄDOWY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marian Górski
    545 (7,31%)
  2. 4 Barbara Danuta Cieślińska
    93 (1,25%)
  3. 6 Tomasz Skowron
    130 (1,74%)
  4. 3 Bożena Jadwiga Sobieraj
    170 (2,28%)
  5. 2 Andrzej Konrad Zaręba
    552 (7,40%)
  6. 5 Jadwiga Stola
    58 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Łukasz Sobieraj
    519 (6,96%)
  2. 4 Dorota Tudrej
    65 (0,87%)
  3. 6 Karolina Woźniak-Zygmunt
    250 (3,35%)
  4. 5 Marcin Andrzej Białecki
    30 (0,40%)
  5. 1 Cezary Kołodziejski
    526 (7,05%)
  6. 3 Elżbieta Wojtera
    60 (0,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wiesława Lidia Skowrońska
    156 (2,09%)
  2. 6 Piotr Ryszard Bączek
    338 (4,53%)
  3. 2 Wiesław Józef Czerwiński
    475 (6,37%)
  4. 3 Ewa Bajoryńska
    188 (2,52%)
  5. 4 Romuald Andrzej Chojnacki
    253 (3,39%)
  6. 1 Grażyna Kijuc
    496 (6,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Justyna Molak
    89 (1,19%)
  2. 2 Paweł Wiadrowski
    414 (5,55%)
  3. 4 Jacek Władysław Kowalski
    42 (0,56%)
  4. 5 Iga Wiktoria Kowalska
    35 (0,47%)
  5. 1 Jan Włodzimierz Madej
    647 (8,67%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Maliszewski
    283 (3,79%)
  2. 2 Ewelina Wiertelak
    54 (0,72%)
  3. 3 Ernest Rybicki
    61 (0,82%)
  4. 4 Maria Zofia Liwowska
    64 (0,86%)