Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowe Miasteczko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

NOWE MIASTECZKO, ULICA: 22 LIPCA od 2 do 27E

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wiesław Szkondziak
    56 (26,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Tarczyńska
    67 (31,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grażyna Kwiecień
    88 (41,71%)

Okręg 2

NOWE MIASTECZKO, ULICE: 22 LIPCA od 29 do 35C, MARCINKOWSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Piotr Kuźmiński
    81 (46,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Aneta Jędrzejska
    16 (9,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Urszula Sokalska
    78 (44,57%)

Okręg 3

NOWE MIASTECZKO, ULICE: CHOPINA, DĄBROWSKIEGO, KONOPNICKIEJ, KOPERNIKA, KRÓLOWEJ JADWIGI, LIPOWA, MATEJKI, PIASKOWA, PRUSA, REYMONTA, SIENKIEWICZA, KRESOWA, ŻEROMSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sławomir Kopyciel
    56 (27,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ryszard Bogdan Tarczyński
    22 (10,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Eugeniusz Zwarycz
    124 (61,39%)

Okręg 4

NOWE MIASTECZKO, ULICE: AKACJOWA, BRZOZOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, KLONOWA, KONWALIOWA, PARKOWA, PLAC STRZELECKI, PONIATOWSKIEGO, RÓŻANA, SZOSA BYTOMSKA, SZOSA GŁOGOWSKA, TOPOLOWA, TULIPANOWA, WIERZBOWA, WRZOSOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Lucyna Poss
    50 (28,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Teresa Bożena Mazur
    24 (13,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Biazik
    104 (58,43%)

Okręg 5

NOWE MIASTECZKO, ULICE: 3 MAJA, MAJOWA, DŁUGA, FABRYCZNA, GARNCARSKA, GŁOGOWSKA, JANA PAWŁA II, MICKIEWICZA, OGRODOWA, PADEREWSKIEGO, PLAC 1 MAJA, PLAC CMENTARNY, PODGÓRNA, SŁOWACKIEGO, ZIELONA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Józef Podgórny
    95 (53,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bartosz Łukasz Krause
    14 (7,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Irena Gerlip
    69 (38,76%)

Okręg 6

NOWE MIASTECZKO, ULICE: KOŚCIELNA, KOŚCIUSZKI, ŁĄKOWA, MONIUSZKI, PIŁSUDSKIEGO, POLNA, RYNEK, ZAMKOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Gorzelańczyk
    78 (40,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Eugenia Kunicka
    21 (10,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Przemysław Łukasz Radecki
    93 (48,44%)

Okręg 7

NOWE MIASTECZKO, ULICE : GOŁASZYN, KOLEJOWA, DWORCOWA, PRZEMYSŁOWA, WOJSKA POLSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Stanisław Cal
    75 (41,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KOZŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Kozłowski
    105 (58,33%)

Okręg 8

GOŁASZYN: nr 1 - 90, ULICA: SZOSA BYTOMSKA nr 4, 6, 8

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Dolata
    32 (26,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Zygmunt Sikora
    90 (73,77%)

Okręg 9

POPĘSZYCE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bogdan Sonnenberg
    45 (28,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Józef Werner
    53 (33,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Mieczysław Oparski
    60 (37,97%)

Okręg 10

ŻUKÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Franciszek Bogdan Kulze
    45 (33,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adrian Krzysztof Dudziak
    20 (14,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anatol Komarnicki
    71 (52,21%)

Okręg 11

BORÓW POLSKI, KONIN, SZYBA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Józef Chorążyk
    50 (34,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marta Anna Rutkowska
    30 (20,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Łukasz Borkowski
    65 (44,83%)

Okręg 12

NIECIECZ, REJÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZ KRAUSE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Ryszard Stanisław Tomasiewicz
    57 (37,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Pawliszyn
    95 (62,50%)

Okręg 13

MIŁAKÓW

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Sylwestra Żmijowska
    0 (0,00%)

Okręg 14

BORÓW WIELKI: od 1 do 56

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW SZKONDZIAK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Renata Mikołajczyk
    23 (23,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Miszczak
    77 (77,00%)

Okręg 15

BORÓW WIELKI: od 57 do 107

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY WOJTASIK

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bożena Teresa Skoczeń
    0 (0,00%)