Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Biesiekierz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Biesiekierz od nr 11 do nr 37, Rutkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jan Szeląg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

63 (28,38%)

Ireneusz Zdzisław Drożdżal

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (26,13%)

Jan Jerzy Terelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY DLA BIESIEKIERZA" JANA JERZEGO TERELAK

69 (31,08%)

Karina Małgorzata Gębal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

32 (14,41%)

Okręg 2

Biesiekierz od nr 1 do nr 10, od nr 40 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Dorota Girczys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

83 (30,40%)

Grażyna Guzowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (32,60%)

Jacek Marian Bartkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

56 (20,51%)

Irena Urszula Sadłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ"

45 (16,48%)

Okręg 3

Gniazdowo, Cieszyn, Starki, Witolubie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Piotr Plust

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

38 (34,86%)

Elżbieta Piekarska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (65,14%)

Okręg 4

Kotłowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Surmik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

37 (34,26%)

Wioletta Zielińska-Zujewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (57,41%)

Anna Maria Głuszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

9 (8,33%)

Okręg 5

Laski Koszalińskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Stanisław Matusik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

36 (27,91%)

Jacenty Tomasz Dębski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (66,67%)

Piotr Roman Potyrało

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

7 (5,43%)

Okręg 6

Kraśnik Koszaliński, Nosowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Jacek Jaroszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

0 (0%)

Jan Marek Wypych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEDNOŚĆ"

112 (59,26%)

Mateusz Paweł Więckowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WIĘCKOWSKIEGO

77 (40,74%)

Okręg 7

Nowe Bielice od nr 1 do nr 19, od nr 21 do nr 34, od nr 44 do nr 46

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rajmund Karol Reichel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

90 (36,00%)

Krzysztof Krawczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNI NIEZALEŻNI

141 (56,40%)

Mieczysław Pinkosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

19 (7,60%)

Okręg 8

Nowe Bielice nr 20, od nr 35 do nr 43, od nr 47 do 59, ul. Begonii od nr 1 do 16, ul. Bławatków od nr 1 do 16, ul. Róż od nr 1 do nr 40

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Witczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

64 (28,44%)

Marek Leszek Płaza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

98 (43,56%)

Katarzyna Iwona Wolin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY WOLIN

12 (5,33%)

Marta Magdalena Smolińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

51 (22,67%)

Okręg 9

Parnowo, Parnówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Anna Szczuka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

16 (7,05%)

Paweł Grajper

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

133 (58,59%)

Piotr Marcin Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

78 (34,36%)

Okręg 10

Parsowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernadeta Stanisława Tomczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (57,58%)

Krystyna Hryniewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

42 (42,42%)

Okręg 11

Stare Bielice 46, 105, Stare Bielice ul. Bałtycka 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39, 41, od nr 43do nr 45, od nr 50 do nr 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93, ul. Wspólna 2, od nr 6 do nr 8, 10, 12, 14, 16, 18, ul. Podgórna 1, od nr 3 do nr 4, 6, 8, 10, 12, 14, ul. Koszalińska 12, 14, 16, ul. Wiatraczna 2, ul. Łąkowa nr 4, ul. Platanowa 6, 9, 11, 13, 15, 33, 35, 37, ul. Leśna 1, 3, ul. Polna 4, 8, Tatów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maja Izabela Bystrek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

35 (19,34%)

Krzysztof Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (43,09%)

Magdalena Ewa Czarnecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

68 (37,57%)

Okręg 12

Stare Bielice nr 9, nr 74, nr 94, nr 98, 123, ul. Śliwkowa od nr 1 do 21, ul. Polnych Traw od nr 1 do nr 6, od nr 8 do nr 9, od nr 11 do nr 26, od nr 28 do nr 49, ul Jabłoniowa 8, 10, 13, 15, 17, 19, 21, ul. Koszalińska 2, 6, 10, ul. Tulipanowa od nr 1 do nr 2, od nr 4 do nr 11, 14, od nr 16 do nr 17, 19, 21, 23, ul. Przyjaciół od nr 3 do nr 6, 8, 10, ul. Sąsiedzka od nr 1 do nr 2, 4, 6, od nr 8 do nr 9, od nr 11 do nr 12, od nr 14 do nr 15, 17, 19, 21, ul. Bałtycka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 24, 26, 28, 32, od nr 34 do nr 36, 38, 40, 42, 67, 69, ul. Zgody od nr 1 do nr 2, ul. Kościelna 2, od nr 4 do nr 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, ul. Szkolna 3, ul. Strefowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, od nr 36 do nr 37, 40, 44, 50, ul. Dereniowa 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, ul. Jarzębinowa od nr 4 do nr 6, 8, ul. Leszczynowa 2, 4, ul. Graniczna 1, 5, 9, 11, 13, 15, ul. Morelowa 2, 6, ul. Jabłoniowa 2, 4, ul Nektarynkowa 3, 5, 7, ul. Czeremchowa od nr 1 do nr 2, od nr 4 do nr 10, od nr 12 do nr 18, 20, 25, od nr 27 do nr 28, ul. Morwowa 3, 5, 6, 11, 13, ul. Orzechowa 2, 4, od nr 9 do nr 10, 12, ul. Leszczynowa 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Andrzej Ferek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

88 (29,63%)

Anna Bejnarowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

149 (50,17%)

Mateusz Stefański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

60 (20,20%)

Okręg 13

Stare Bielice nr 120, nr 127, nr 129, nr 131, od nr 133 do nr 136, nr 147, ul. Koszalińska 1, 3, 5, 5B, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 26, 34, 40, 41, ul. Miętowa 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, ul. Rumiankowa 1, 11, 13, 15, ul. Lubczykowa 1, 2, 6, ul. Anyżowa 1, od nr 4 do nr 7, 9, ul. Laurowa od nr 1 do nr 8, 18, 20, 24, 26, 32, ul. Waniliowa od nr 1 do nr 6, 8, od nr 10 do nr 11, ul. Szafranowa od nr 3 do nr 8, od nr 10 do nr 11, od nr 13 do nr 18, od nr 20 do nr 21, 23, 24, ul. Słoneczna 2, 4, ul. Zielony Pagórek 3, 7, 11, od nr 13 do nr 14, od nr 17 do nr 23, od nr 25 do nr 30, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, ul. Pogodna od nr 2 do nr 9, od nr 11 do nr 12, ul. Promienna 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, ul. Letnia od nr 1 do nr 8, ul. Tęczowa 1, 3, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, ul. Wiosenna 1, od nr 3 do nr 8, od nr 10 do nr 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, ul. Jesienna od nr 1 do nr 12, 14, 16, 18, ul. Słoneczna 8, 10, 12, 14, 16, 18, ul. Zielony Pagórek 4, 6, 8, 10, 12, ul. Księżycowa 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Szeląg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

50 (20,83%)

Monika Modła

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

190 (79,17%)

Okręg 14

Stare Bielice nr 98, nr 115, Stare Bielice ul. Cicha 4, 6, ul. Strefowa 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 25, 29, ul Wiejska od nr 2 do nr 9, od nr 11 do nr 13, od nr 15 do nr 16, 19, 21, ul. Spokojna od nr 1 do nr 7, 11, 13, 15, 17, ul. Akacjowa od nr 3 do nr 7, od nr 9 do nr 12, 15, ul. Kalinowa 1, od nr 3 do nr 10, od nr 12 do nr 13, 17, 21, 23, 25, ul. Bałtycka 46, 52, 54, 56, 60, 88, 90, 92, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 121, ul. Leśna 2, 4, od nr 8 do nr 12, 16, 18, 24, 26, 28, 30, od nr 32 do nr 33, 35, 44, 46, 50, 52, 55, 57, ul. Rolna nr 9, ul. Jagodowa 6, 14, ul. Poziomkowa 7, 9, 13, ul. Bukowa 2, 4, 6, 8, ul Dębowa 3, 5, od nr 7 do nr 9, 11, 13, od nr 15 do nr 23, 29, 31, 33, 37, ul. Jemiołowa 2, 7, 8, ul. Platanowa 2, 10, 12, 14, 18, ul. Grabowa 1, 2, 5, 7, ul. Jodłowa 5, 13, 22, 27, 29, 31, 33, 37, ul. Sosnowa nr 4, ul. Miodowa nr 6, ul. Daglezjowa 1, 4, ul. Wiązowa od nr 17 do nr 18, od nr 20 do nr 21, 23, 28, 30, 32, 36, 38, od nr 40 do nr 41, ul. Cyprysowa od nr 1 do nr 6, ul. Cisowa od nr 1 do nr 5, ul. Zacisze 1, 2, 4, 6, ul. Wierzbowa od nr 1 do nr 7

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Bogdan Wątor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

60 (23,08%)

Małgorzata Eliza Jabłońska-Bauer

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

107 (41,15%)

Andrzej Czesław Stolarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY BIESIEKIERZ

93 (35,77%)

Okręg 15

Świemino, Świeminko, Warnino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Jolanta Kołodziejska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MATUSIKA

93 (46,97%)

Martyna Ryfun

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (53,03%)