Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sobótka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sobótka-ulice: Aleja Świętej Anny, Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Juliusza Słowackiego, Krótka, Metalowców, Mieszka I, Piastów, Plac Księdza Józefa Bełcha, ppłk Władysława Kabata, Rubinowa, Słoneczna, Strzelców, Szmaragdowa, Ślężna, Świdnicka do nr 34, Turystyczna, Zaułek Mały, Zaułek Słoneczny, Zaułek Świdnicki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Krzeszowski
    177 (38,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Anna Sznajder
    94 (20,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Waldemar Marcin Karczewski
    192 (41,47%)

Okręg 2

Sobótka – ulice: Owcza, Rynek, Szkolna, Świętego Jakuba, Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Andrzej Stanisław Matusiewicz
    39 (10,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Henryk Walenty Nowowiejski
    19 (5,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Roman Kociński
    110 (29,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Igor Norbert Pierzga
    94 (25,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jolanta Barbara Polakowska
    109 (29,38%)

Okręg 3

Sobótka – ulice: Armii Krajowej, Bolesława Prusa, Garncarska, Henryka Sienkiewicza, Ildefonsa Gałczyńskiego, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Panoramy Ślężańskiej, Piotra Włosta, Przełęcz Tąpadła, Starego Dębu, Wichrowe Wzgórze, Władysława Broniewskiego, Zygmunta Krasińskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mirosław Józef Lech
    68 (15,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Katarzyna Stachowska
    32 (7,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marta Igras
    168 (37,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Irena Elżbieta Gajewska
    183 (40,58%)

Okręg 4

Sobótka – ulice: Adama Mickiewicza, Brzoskwiniowa, Ciasna, Czereśniowa, Czysta, Gazowa, Jabłkowa, Jemiołowa, Kamienna, Leszczynowa, Malinowa, Morelowa, Ogrodowa, Orzechowa, Parkowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przesmyk, Strażacka, Warszawska, Winogronowa, Wiśniowa, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Barbara Bożena Łabieńska
    56 (11,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Magdalena Lewandowska
    161 (34,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Edyta Kazimiera Hajdamowicz
    256 (54,12%)

Okręg 5

Sobótka – ulice: Dworcowa, Fryderyka Chopina, Nowe Osiedle, Osiedle Górnicze, Plac Wolności, Poprzeczna, Rzemieślnicza, Stacyjna, Stanisława Moniuszki, Tartaczna, Wrocławska, Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MASŁOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 22 Teresa Masłowska
    70 (16,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Władysław Nowak
    44 (10,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Józef Stanisław Budzowski
    109 (26,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Aleksander Łężniak
    192 (46,27%)

Okręg 6

Sobótka – ulice: Akacjowa, Augustianów, Basztowa, Bogusza Stęczyńskiego, Brzozowa, Choinkowa, Hołubowiczów, Kasztelańska, Klonowa, Leśna, Modrzewiowa, Pałacowa, Rycerska, Słowiańska, Świdnicka od nr 35 - 55, Świerkowa, Wierzbowa, Zamkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wojciech Magnucki
    133 (33,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Anna Elżbieta Mróz
    88 (22,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Hanna Maria Piwowarska
    177 (44,47%)

Okręg 7

Sobótka – ulice: Aleja Jana Pawła II, Bociania, Browarniana, Chabrowa, Granitowa, Jastrzębia, Kwiatowa, Liliowa, Łąkowa, Makowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Osiedle Browarniane, Piwna, Różana, Skowronkowa, Słowikowa, Sokola, Sowia, Ziołowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mieczysław Jan Nowakowski
    36 (10,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marzena Jadwiga Podeszwa
    183 (50,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Cezary Krzysztof Rogalski
    141 (39,17%)

Okręg 8

Sobótka-ulice: Chwałkowska, Figowa, Młyńska, Oliwkowa, Osiedle Robotnicze, Polna, Romana Zmorskiego, Skalna, Torowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Elżbieta Dorota Ergang
    45 (16,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Ryszard Saltarski
    121 (45,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zbigniew Goldwasser
    99 (37,36%)

Okręg 9

Sołectwa: Garncarsko, Okulice, Wojnarowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Stanisław Krzysztof Porębski
    67 (22,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Andrzej Mariusz Rakowski
    68 (22,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Witalis Chrzan
    166 (55,15%)

Okręg 10

Sołectwa: Księginice Małe, Przezdrowice, Strzegomiany

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Rafał Tomasz Kotwica
    157 (54,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sylwia Katarzyna Stroka
    133 (45,86%)

Okręg 11

Sołectwa: Będkowice, Przemiłów, Sulistrowice, Sulistrowiczki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Witold Andrzej Nazimek
    123 (30,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jacek Maciej Czyżyk
    49 (12,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marian Jan Susz
    81 (20,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Juraszek
    147 (36,75%)

Okręg 12

Sołectwo: Rogów Sobócki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mirosław Krasoń
    70 (15,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Andrzej Bzymek
    161 (36,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Danuta Szczęch-Drozd
    215 (48,21%)

Okręg 13

Sołectwa: Kunów, Nasławice, Strachów, Świątniki, Żerzuszyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Paweł Franciszek Fabian
    59 (19,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Sławomir Krzysztof Libera
    87 (28,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Lidia Sączawa
    121 (39,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Artur Węgrowski
    41 (13,31%)

Okręg 14

Sołectwa: Michałowice, Ręków, Stary Zamek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Edward Grzegorz Żaba
    65 (19,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mariusz Żłobiński
    38 (11,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

kandydatliczba głosów

  1. 21 Renata Beata Watras
    104 (30,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Robert Ladra
    132 (38,94%)

Okręg 15

Sołectwa: Kryształowice, Mirosławice, Olbrachtowice, Siedlakowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Kazimierz Kras
    100 (27,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

kandydatliczba głosów

  1. 18 Iwona Czyż
    264 (72,53%)