Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Czempiń

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czempiń ulice: Dojazd, 10 - lecia RKS-u, Jeździecka, Kościańskie Przedmieście, Krańcowa, Kwiatowa, Przedszkolna, Przelot, Spółdzielców

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Lucyna Wanda Mikołajczak
    0 (0,00%)

Okręg 2

Czempiń ulice: Ks. Jerzego Popiełuszki, Malinowa, Przytorze, Rolna, Stęszewska, Tarnowska, Towarowa, Wiatrakowa, Wodna, Zachodnia, Zaułek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Henryk Kłos
    271 (70,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA HENRYKA CICHOCKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Eugeniusz Henryk Cichocki
    111 (29,06%)

Okręg 3

Czempiń ulice: Kolejowa, Stanisława Kuczmerowicza, Floriana Marciniaka, Nowa, Powstańców Wlkp. , Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Maciej Kamil Kuhnert
    279 (72,47%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Stanisław Maciej Turno
    106 (27,53%)

Okręg 4

Czempiń ulice: Borówko Stare, Dezyderego Chłapowskiego, Kasztanowa, Karola Kiełczewskiego, Maurycego Komorowicza, Parkowa, Słoneczna, Sokolnicza, Pl. Zielony Rynek, Józefa Wybickiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Artur Kozłowski
    288 (63,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ADAMSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Adamski
    77 (17,00%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Justyna Grypczyńska
    88 (19,43%)

Okręg 5

Czempiń ulice: Fryderyka Chopina, Czereśniowa, Marii Konopnickiej, Kręta, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Podgórna, Polna, Poznańskie Przedmieście, Bolesława Prusa, Juliusza Słowackiego, Śliwkowa, Śremska, Wiśniowa, Stefana Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Robert Itkowiak
    236 (44,95%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Hirowski
    289 (55,05%)

Okręg 6

Czempiń ulice: Długa, Gruszkowa, Kościelna, Krótka, Ogrodowa, Północna, Ratuszowa, Rynek, Strumykowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogusław Zakrzewski
    56 (18,98%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Cezary Szukalski
    202 (68,47%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Waldemar Duda
    37 (12,54%)

Okręg 7

Borowo, Gorzyce, Helenopol

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Grzelczyk
    192 (58,90%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Krzyżostaniak
    134 (41,10%)

Okręg 8

Stary Gołębin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Sankiewicz
    137 (66,18%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Violetta Stanisława Konieczna
    70 (33,82%)

Okręg 9

Donatowo, Gorzyczki, Nowy Gołębin, Rakówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Szymon Fabiś
    45 (18,60%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Leszek Mylka
    197 (81,40%)

Okręg 10

Betkowo, Nowe Borówko, Słonin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Konieczny
    158 (47,88%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Mróz
    172 (52,12%)

Okręg 11

Jasień, Piotrkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Maciej Franciszek Głochowiak
    127 (56,44%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Izabela Skorupska
    98 (43,56%)

Okręg 12

Nowe Tarnowo, Piechanin, Stare Tarnowo, Srocko Wielkie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bolesław Stefan Ratajczak
    48 (15,58%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Wojciechowski
    226 (73,38%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Kystyna Haremza
    34 (11,04%)

Okręg 13

Głuchowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Zenon Ratajczak
    255 (67,28%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomira Matysiak
    124 (32,72%)

Okręg 14

Maruszkowo, Piotrowo Pierwsze, Piotrowo Drugie, Roszkowo, Zadory

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Maria Utecht-Bajer
    51 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łukasz Stasiak
    85 (41,67%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Kościuszko
    68 (33,33%)

Okręg 15

Bieczyny, Jarogniewice, Sierniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zofia Bartkowiak
    137 (55,02%)

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Pilarski
    112 (44,98%)