Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mosina

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

CZAPURY, BABKI, GŁUSZYNA LEŚNA, KUBALIN, WIÓREK, DASZEWICE, ROGALINEK, SASINOWO, ROGALIN, ŚWIĄTNIKI, MIECZEWO, RADZEWICE

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Katarzyna Stelmach
    116 (2,76%)
  2. 5 Justyna Raszewska
    190 (4,53%)
  3. 6 Monika Izabela Borowska-Świerczyńska
    89 (2,12%)
  4. 8 Marek Adamczyk
    53 (1,26%)
  5. 7 Adam Monikowski
    227 (5,41%)
  6. 3 Zbigniew Andrzej Grygier
    303 (7,22%)
  7. 2 Marian Osuch
    204 (4,86%)
  8. 1 Maria Teresa Witkowska
    168 (4,00%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWOCZESNA RZECZPOSPOLITA MOSIŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewelina Gabriela Dudek
    273 (6,51%)
  2. 3 Adam Włodarczak
    59 (1,41%)
  3. 1 Waldemar Stanisław Waligórski
    483 (11,51%)
  4. 5 Paulina Maria Raczyńska
    100 (2,38%)
  5. 4 Tomasz Jan Mieloch
    50 (1,19%)
  6. 7 Agata Mika
    35 (0,83%)
  7. 8 Robert Borkiewicz
    122 (2,91%)
  8. 6 Ewa Irena Rosiak
    55 (1,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Jabłecki
    167 (3,98%)
  2. 1 Tomasz Roman Górecki
    202 (4,81%)
  3. 5 Paweł Jerzy Czaiński
    9 (0,21%)
  4. 3 Teresa Nowak
    15 (0,36%)
  5. 4 Krystyna Gajewska
    11 (0,26%)
  6. 8 Danuta Maria Przybylska
    29 (0,69%)
  7. 7 Krzysztof Stanisław Ziemski
    10 (0,24%)
  8. 6 Ewa Kapczyńska
    8 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS ZIEMI MOSIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Wilanowski
    119 (2,84%)
  2. 7 Paweł Materna
    112 (2,67%)
  3. 8 Justyna Podeszwa
    72 (1,72%)
  4. 3 Tomasz Bartkowiak
    247 (5,89%)
  5. 6 Alicja Izabella Noskowiak
    45 (1,07%)
  6. 5 Marek Franciszek Klemens
    85 (2,03%)
  7. 2 Roman Kolankiewicz
    291 (6,94%)
  8. 4 Elżbieta Jarecka
    247 (5,89%)

Okręg 2

BOLESŁAWIEC, BORKOWICE, DRUŻYNA, DYMACZEWO NOWE, NOWINKI, KONSTANTYNOWO, PECNA, DYMACZEWO STARE, JEZIORY, KROSINKO, LUDWIKOWO, KROSNO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Magdalena Borkowska-Bereta
    119 (4,22%)
  2. 5 Paweł Stanisław Przybył
    93 (3,30%)
  3. 1 Ryszard Rybicki
    427 (15,13%)
  4. 2 Zdzisław Gierek
    174 (6,17%)
  5. 4 Maciej Patela
    180 (6,38%)
  6. 6 Katarzyna Złoto
    76 (2,69%)
  7. 7 Joanna Maria Westerska
    28 (0,99%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWOCZESNA RZECZPOSPOLITA MOSIŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jowita Maria Marciniak
    45 (1,59%)
  2. 3 Witold Grzegorz Ostrowicz
    107 (3,79%)
  3. 5 Tomasz Robert Bobkiewicz
    17 (0,60%)
  4. 1 Waldemar Henryk Wiązek
    257 (9,11%)
  5. 6 Krzysztof Kasprzyk
    57 (2,02%)
  6. 2 Olga Czerwińska
    89 (3,15%)
  7. 4 Alicja Anna Pachołek
    40 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Michał Sobieski
    257 (9,11%)
  2. 4 Iwona Teresa Gwiazda
    8 (0,28%)
  3. 5 Elżbieta Potocka
    35 (1,24%)
  4. 2 Sylwia Elżbieta Zeidler
    25 (0,89%)
  5. 3 Mariusz Jerzy Kayser
    37 (1,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS ZIEMI MOSIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Kasprowicz
    171 (6,06%)
  2. 6 Mateusz Fabisiak
    111 (3,93%)
  3. 3 Marcin Adam Ługawiak
    174 (6,17%)
  4. 4 Barbara Majchrzycka
    77 (2,73%)
  5. 2 Sławomir Paweł Salamon
    124 (4,39%)
  6. 5 Dominika Magdalena Hyżak
    71 (2,52%)
  7. 7 Justyna Zofia Dorada
    23 (0,82%)

Okręg 3

MOSINA: Osiedle nr 3 „Przy Strzelnicy”, tj. ulice: ADAMA ASNYKA, AKACJOWA, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARTURA GROTTGERA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, BUKOWA, CISOWA, DĘBOWA, DŁUGA, GŁOGOWA, GRABOWA, HENRYKA SIEMIRADZKIEGO, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA CYBISA, JARZYNOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, JODŁOWA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JULIANA FAŁATA, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, KALINOWA, KANAŁOWA, KASPROWICZA, KASZTANOWA, KATARZYNY KOBRO, KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA, KAZIMIERZA ODNOWICIELA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KOLEJOWA (od ulicy Śremskiej do ulicy Leszczyńskiej), KRASICKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LESZCZYŃSKA, ŁAZIENNA, MIESZKA I, OGRODOWA, OLCHOWA, SKRYTA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA BATOREGO, STRZAŁOWA, STRZELECKA, TOROWA, WIERZBOWA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁADYSŁAWA STRZEMIŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, ZOFII STRYJEŃSKIEJ; Osiedle nr 5 „Nowe Krosno”, tj. ulice: CZWARTAKÓW, JASNA, KLONOWA, KROSIŃSKA, KWIATOWA, PODGÓRNA, PTASIA, SŁONECZNA, SOSNOWA, SZPAKOWA, WRZOSOWA, WYBICKIEGO, STANISŁAWA LEMA, ŚREMSKA (od torów kolejowych do granicy miasta); Osiedle nr 6 „Za Moreną”, tj. ulice: BUDZYŃSKA, ALEKSANDRA FREDRY, KILIŃSKIEGO (od ulicy Mickiewicza do ulicy Szosa Poznańska), KOŁŁĄTAJA, KONOPNICKIEJ (od ulicy Krotowskiego do ulicy Orzeszkowej), KROTOWSKIEGO (od ulicy Mostowej do ulicy Budzyńskiej), KRÓTKA, MICKIEWICZA, ORZESZKOWEJ, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, POŻEGOWSKA, PRUSA, REJA, REYMONTA, SIENKIEWICZA, SKRZYNECKA, SPACEROWA, WIEJSKA, HARCERSKA, FIEDLERA, HENRYKA ŁASAKA, STANISŁAWA MARUSARZA, SZOSA POZNAŃSKA (od ulicy Krotowskiego do ulicy Poniatowskiego), TADEUSZA ŚLUSARSKIEGO, NIEPODLEGŁOŚCI, GLINKI, CEGIELNIANA; Osiedle nr 7 „Nad Jeziorem”, tj. ulice: ALFREDA SZKLARSKIEGO, ALINY I CZESŁAWA CENTKIEWICZ, BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO, FELIKSA STAMMA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, HUBERTA WAGNERA, IRENY JURGIELEWICZOWEJ, JANUSZA DOMAGALIKA, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, JEZIORNA, KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY, KAZIMIERZA GÓRSKIEGO, KONOPNICKIEJ (od ulicy Orzeszkowej do granic miasta), KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KRAŃCOWA, MARIANA BRANDYSA, MARII KOWNACKIEJ, MARII KUNCEWICZOWEJ, WŁADYSŁAWA KOMARA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesława Mania
    306 (10,40%)
  2. 2 Michał Kleiber
    356 (12,10%)
  3. 6 Piotr Henryk Kowalski
    35 (1,19%)
  4. 5 Kamila Ewa Plumińska-Błoszyk
    51 (1,73%)
  5. 7 Jerzy Sławomir Falbierski
    171 (5,81%)
  6. 3 Magdalena Maria Górczak
    41 (1,39%)
  7. 4 Jakub Gerard Modrzyński
    67 (2,28%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWOCZESNA RZECZPOSPOLITA MOSIŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dominik Paweł Michalak
    540 (18,35%)
  2. 2 Andrzej Edward Raźny
    170 (5,78%)
  3. 5 Rafał Marcin Jakubowski
    33 (1,12%)
  4. 6 Maria Anna Gwarek
    16 (0,54%)
  5. 7 Bartosz Krzysztof Chudziński
    69 (2,34%)
  6. 3 Paulina Agnieszka Kubacka
    119 (4,04%)
  7. 4 Dominika Petlakowska
    9 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Jakubowski
    62 (2,11%)
  2. 4 Adam Wilczyński
    25 (0,85%)
  3. 5 Stanisław Zygmunt Czerwiński
    48 (1,63%)
  4. 1 Elżbieta Taterczyńska
    141 (4,79%)
  5. 3 Magdalena Klepacka
    52 (1,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS ZIEMI MOSIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Witold Kugiejko
    51 (1,73%)
  2. 3 Tadeusz Przybyszewski
    40 (1,36%)
  3. 1 Małgorzata Kaptur
    344 (11,69%)
  4. 4 Małgorzata Dłużewska
    48 (1,63%)
  5. 2 Ziemowit Maląg
    97 (3,30%)
  6. 6 Anna Karolina Kaczmarek
    27 (0,92%)
  7. 7 Paweł Adamski
    25 (0,85%)

Okręg 4

BARANOWO, BARANÓWKO, KRAJKOWO, SOWINIEC, SOWINKI, BOGULIN, ŻABINKO, MOSINA: Osiedle nr 1 „Śródmieście”, tj. ulice: DWORCOWA, FARBIARSKA, GARBARSKA, KILIŃSKIEGO (od ulicy Słowackiego do ulicy Szosa Poznańska), KOLEJOWA (od ulicy Sowinieckiej do ulicy Śremskiej), KOŚCIELNA, KOŚCIUSZKI, KROTOWSKIEGO (od ulicy Mostowej do placu 20 Października), MOSTOWA, NIEZŁOMNYCH, NOWA, PLAC 20 PAŹDZIERNIKA, POZNAŃSKA, RONDO BUDZYŃ, RZECZNA, SŁOWACKIEGO, SOWINIECKA (od ulicy Farbiarskiej do torów kolejowych), SPOKOJNA, SZKOLNA, ŚREMSKA (od ulicy Wawrzyniaka do torów kolejowych), TYLNA, WAWRZYNIAKA, WĄSKA; Osiedle nr 2 „Czarnokurz”, tj. ulice: CEDROWA, CHODKIEWICZA, CHOPINA, CZAJKOWSKIEGO, CZARNOKURZ, GAJOWA, JANA MATEJKI, KOPERNIKA, LEŚNA, PIOTRA MOCKA, MODRZEWIOWA, MOKRA, MONIUSZKI, NIZINNA, NOWOWIEJSKIEGO, MARIANA OBSTA, OSIEDLOWA, PADAREWSKIEGO, PLATANOWA, PONIATOWSKIEGO, RZECZYPOSPOLITEJ MOSIŃSKIEJ, STUDZIENNA, SZOSA POZNAŃSKA (od ulicy Poniatowskiego do granic miasta), SZYSZKOWA, ŚWIERKOWA, WIENIAWSKIEGO, WINCENTEGO RÓŻAŃSKIEGO, WODNA, WYSOKA, ZIELENIEC; Osiedle nr 4 „Za Barwą”, tj. ulice: AGRESTOWA, BRZOSKWINIOWA, BRZOZOWA, CZARNIECKIEGO, CZEREŚNIOWA, DEMBOWSKIEGO, GAŁCZYŃSKIEGO, GRUSZKOWA, JABŁKOWA, JAGODOWA, ŁĄKOWA, MARCINKOWSKIEGO, MORELOWA, OBRZAŃSKA, PIASKOWA, JANINY PORAZIŃSKIEJ, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, SKRAJNA, SOWINIECKA (od torów kolejowych do granicy miasta), SOWIŃSKIEGO, ŚLIWKOWA, TARGOWA, TOPOLOWA, WIATROWA, WIOSNY LUDÓW, WIŚNIOWA, ŻEROMSKIEGO, TADEUSZA BOYA – ŻELEŃSKIEGO, JANA BRZECHWY, MARII DĄBROWSKIEJ, WITOLDA GOMBROWICZA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, LEŚMIANA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, BRUNO SCHULZA, LEOPOLDA STAFFA, JULIANA TUWIMA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Izabela Anna Demska
    103 (2,98%)
  2. 4 Mieczysław Rożek
    96 (2,78%)
  3. 1 Tomasz Stanisław Łukowiak
    408 (11,81%)
  4. 2 Arkadiusz Cebulski
    423 (12,24%)
  5. 3 Czesław Tomczak
    136 (3,94%)
  6. 7 Romualda Anna Buksalewicz
    28 (0,81%)
  7. 6 Renata Jadwiga Kubala
    70 (2,03%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWOCZESNA RZECZPOSPOLITA MOSIŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Gorzyńska
    244 (7,06%)
  2. 3 Anna Cecylia Kędziora
    203 (5,88%)
  3. 5 Piotr Paweł Gąsiorowski
    77 (2,23%)
  4. 1 Jolanta Irena Szymczak
    411 (11,90%)
  5. 4 Wojciech Jan Olszewski
    52 (1,51%)
  6. 6 Grzegorz Leonard Lewendoski
    95 (2,75%)
  7. 7 Aleksandra Miedziarek-Rogal
    181 (5,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Rafał Maciej Łakomy
    167 (4,83%)
  2. 4 Joanna Leśniewicz
    105 (3,04%)
  3. 5 Zbigniew Jan Kovats
    11 (0,32%)
  4. 2 Mirosława Teresa Jungermann
    99 (2,87%)
  5. 3 Mariusz Andrzej Woźniak
    27 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS ZIEMI MOSIŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Elżbieta Gabinet
    49 (1,42%)
  2. 2 Agnieszka Aldona Postel
    98 (2,84%)
  3. 1 Jan Paweł Marciniak
    206 (5,96%)
  4. 3 Paweł Maciejewski
    48 (1,39%)
  5. 4 Maria Barbara Kurzawa
    36 (1,04%)
  6. 6 Grzegorz Szydłowski
    41 (1,19%)
  7. 5 Joanna Róża Szermer
    41 (1,19%)