Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Połaniec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Połaniec, ulice: Batalionów Chłopskich, Generała Józefa Zajączka, Spokojna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Kamil Sylwester Jońca
    67 (18,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA OBYWATELSKA POŁANIEC

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Grzegorz Łygan
    65 (18,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Teresa Sojda
    62 (17,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Sylwester Laska
    161 (45,35%)

Okręg 2

Połaniec, ulice: Generała Antoniego Madalińskiego, Kosynierów, Wincentego Witosa, Jana Kilińskiego Nr 8

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Stanisław Zdzisław Lolo
    215 (60,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STRZAŁY

kandydatliczba głosów

  1. 21 Damian Ryszard Trznadel
    20 (5,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA OBYWATELSKA POŁANIEC

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wiesław Marian Strzyż
    23 (6,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Teresa Maria Krzystek
    37 (10,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Olga Szcześniak
    58 (16,43%)

Okręg 3

Połaniec, ulice: Akacjowa, Bolesława Kubika, Działkowców, Edwarda Rydza Śmigłego, Energetyków, Generała Franciszka Kleeberga, Jana Kilińskiego Nr 4 i 6, Jana Pawła II, Kazimierza Warchałowskiego, Klonowa, Księdza Stanisława Zbroi, Księży Grelewskich, Kwiatowa, Lipowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Michała Jańczuka, Mieczysława Tarnowskiego, Podskale, Rotmistrza Dunin – Wąsowicza, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Wesoła, Widokowa, Wiślana, Żapniowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Magdalena Dalmata-Konwicka
    204 (32,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STRZAŁY

kandydatliczba głosów

  1. 21 Grzegorz Strzała
    45 (7,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA OBYWATELSKA POŁANIEC

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Wojciech Dziedzianowicz
    126 (20,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Edward Bobiński
    104 (16,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Jan Poniewierski
    144 (23,11%)

Okręg 4

Połaniec, ulice: Bartosza Głowackiego 2, Królowej Jadwigi nieparzyste: 1 - 7

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wanda Kaczmarczyk
    152 (44,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STRZAŁY

kandydatliczba głosów

  1. 21 Witold Józef Wereszczak
    43 (12,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Katarzyna Walas
    42 (12,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Dariusz Kaszuba
    105 (30,70%)

Okręg 5

Połaniec, ulice: Bartosza Głowackiego 4, Królowej Jadwigi parzyste: 4 – 8 oraz od 9 - 14

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grzegorz Roman Tomecki
    121 (37,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STRZAŁY

kandydatliczba głosów

  1. 21 Waldemar Stanisław Piątek
    20 (6,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Benedykt Kiciński
    82 (25,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sebastian Stanisław Scisłowski
    98 (30,53%)

Okręg 6

Połaniec, ulica: Stefana Czarnieckiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Łukasz Misiak
    67 (29,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA OBYWATELSKA POŁANIEC

kandydatliczba głosów

  1. 18 Elżbieta Skroban
    40 (17,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Anna Ogorzałek
    20 (8,70%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Baran
    103 (44,78%)

Okręg 7

Połaniec, ulica: Hugona Kołłątaja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Izabela Agnieszka Płonka
    102 (43,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STRZAŁY

kandydatliczba głosów

  1. 21 Andrzej Jackowski
    9 (3,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA OBYWATELSKA POŁANIEC

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Andrzej Wilk
    25 (10,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marcin Kamil Golonka
    27 (11,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janusz Bugaj
    69 (29,74%)

Okręg 8

Połaniec, ulica: Tadeusza Kościuszki parzyste: 26 – 50

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Porębski
    112 (37,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STRZAŁY

kandydatliczba głosów

  1. 21 Grzegorz Zbigniew Gorycki
    22 (7,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA OBYWATELSKA POŁANIEC

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dominik Grzegorz Cieślik
    19 (6,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Sebastian Szweda
    68 (22,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Edward Kowalik
    77 (25,84%)

Okręg 9

Połaniec, ulice: 11 Listopada, Daszyn, Kazimierza Wielkiego (od Placu Uniwersału Połanieckiego do mostu na rzece Czarnej), Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krakowska, Krakowska Duża, Krakowska Mała, Leśna, Mazurka, Mielecka, Miła, Ogrodowa, Partyzantów, Plac Uniwersału Połanieckiego, Ruszczańska, Tadeusza Kościuszki 1 - 24B oraz nieparzyste: 29 - 35, Targowa, Tylna, Zachodnia, Zrębińska, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA PUTO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Leszek Szymon Puto
    25 (4,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mirosław Grzegorz Prostak
    126 (21,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA OBYWATELSKA POŁANIEC

kandydatliczba głosów

  1. 18 Rafał Skuta
    71 (12,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Adam Łańka
    181 (30,73%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Zając
    186 (31,58%)

Okręg 10

Połaniec, ulice: Adama Mickiewicza, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Inwestycyjna, Jana Kochanowskiego, Jędrusiów, Józefa Zielińskiego, Kazimierza Wielkiego (od skrzyżowania z ulicą Osiecką do mostu na rzece Czarnej), Kościelna, Marii Konopnickiej, Osiecka, Polna, Sportowa, Staszowska, Stefana Żeromskiego, Władysława Reymonta, Wójta Bartłomieja, Wyzwolenia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dominika Brozińska
    69 (11,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STRZAŁY

kandydatliczba głosów

  1. 21 Dorota Stawiarz
    75 (12,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA OBYWATELSKA POŁANIEC

kandydatliczba głosów

  1. 18 Monika Pławska
    118 (20,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Wawrzyniec
    176 (30,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Artur Cygan
    143 (24,61%)

Okręg 11

Brzozowa, Łęg-Zawada, Okrągła – Luszyca, Tursko Małe, Tursko Małe Kolonia, Winnica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jolanta Pargieła
    138 (24,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STRZAŁY

kandydatliczba głosów

  1. 21 Zbigniew Piotr Brzeski
    99 (17,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Małgorzata Walenciak
    162 (28,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Gawroński
    94 (16,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA DRZAZGI

kandydatliczba głosów

  1. 22 Jacek Waldemar Drzazga
    69 (12,28%)

Okręg 12

Kamieniec, Rudniki, Wymysłów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jadwiga Anna Mirecka
    134 (49,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Zbigniew Rodenko
    136 (50,37%)

Okręg 13

Kraśnik, Zdzieci Nowe, Zdzieci Stare, Zrębin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Śmistek
    160 (38,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Małgorzata Wójcikowska
    98 (23,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Stanisława Spała
    162 (38,57%)

Okręg 14

Ruszcza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Joanna Małgorzata Witek
    122 (41,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA OBYWATELSKA POŁANIEC

kandydatliczba głosów

  1. 18 Adam Łukawski
    48 (16,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Ilona Godzisz
    35 (11,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Juszczyk
    91 (30,74%)

Okręg 15

Maśnik, Ruszcza Kępa, Rybitwy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA TARNOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Józef Cichoń
    81 (25,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA STRZAŁY

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marta Piesik
    10 (3,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NOWAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jacek Radosław Mazur
    115 (36,28%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Piotr Górniak
    111 (35,02%)