Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Trzebiatów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: 1 Maja, Grzybowa, Kamieniecka, Łąkowa, Polna, Rzemieślnicza, Zagórska, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogdan Duzinkiewicz
    93 (19,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Pietrzak
    139 (29,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Irena Pietrzykowska
    246 (51,46%)

Okręg 2

Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: II Pułku Ułanów, Ciasna, Dąbrówki, Jagiełły, Mała, Ogrodowa, Pl. Lipowy, Pusta, Spokojna, Strusia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Alina Barbara Rachańska
    192 (54,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Kaniewicz
    162 (45,76%)

Okręg 3

Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Cicha, Leśna, Mickiewicza, Mleczna, Muzealna, Parkowa, Pietruszkowa, Pl. Muzealny, Poniatowskiego, Przyłączna, Sportowa, Waryńskiego, Żółwia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Styranka
    191 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogusław Stanisław Barański
    116 (30,37%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Renata Tracz
    75 (19,63%)

Okręg 4

Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Daszyńskiego, Kopernika, Nadbrzeżna, Pl. Zjednoczenia, Rynek, Sienkiewicza, Wąska, Wodna, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Agata Wysoczańska
    110 (33,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Robert Krzysztof Wagner
    42 (12,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Henryk Andrzej Waszkiewicz
    4 (1,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ TRZEBIATÓW

kandydatliczba głosów

  1. 21 Artur Leszek Cirocki
    64 (19,28%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Bednarczyk
    24 (7,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józefa Ziarno
    88 (26,51%)

Okręg 5

Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Jana Pawła II, Kościuszki, Kozia, Łukowa, Mostowa, Słowackiego, Strumykowa, Witosa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Smal
    58 (17,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Józef Makarewicz
    116 (35,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Wiesław Dajnowski
    23 (6,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Andrzej Lipiński
    30 (9,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Helena Handor
    104 (31,42%)

Okręg 6

Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Głęboka, Kręta, Lipowa, Pocztowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teodor Klimowski
    86 (18,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Małgorzata Słodkowska
    211 (45,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jerzy Erwin Domański
    43 (9,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Zygmunt Kargul
    122 (26,41%)

Okręg 7

Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Białoboki, Dworcowa, Kołobrzeska, Morska, Nowa, Piaskowa, Pl. Zwycięstwa, Podmiejska, Półwiejska, Przejazdowa, Rolnicza, Rybia, Rzeźnicka, Spacerowa, Stacja Mokre, Śluzowa, Targowa, Torowa, Wiejska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogdan Józef Sitek
    71 (14,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Helena Peimal-Zielińska
    134 (27,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Henryk Feliks Ożgo
    102 (21,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Sobczak
    172 (35,91%)

Okręg 8

Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Diamentowa, Długa, Dolna, Jaromin, Koralowa, Kryształowa, Miła, Perłowa, Platynowa, Pogodna, Radosna, Rubinowa, Słoneczna, Srebrna, Szmaragdowa, Turkusowa, Wiosenna, Złota.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Jadwiga Dębowska
    30 (9,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Elżbieta Wewiór
    64 (20,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Danuta Sudaj
    216 (69,68%)

Okręg 9

Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: 3 Maja, 8 Marca, Kasprowicza, Kilińskiego, Królowej Jadwigi, Kwiatowa, Małej Kolejki, Okrężna, Okrzei, Osiedlowa, Sarnia, Skrajna, Szafirowa, Środkowa, Wolności, Wspólna, Żabia, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Edyta Jankowska
    79 (17,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Zientara
    106 (23,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Paweł Sawko
    72 (15,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Andrzej Dąbrowski
    199 (43,64%)

Okręg 10

Część miejscowości Mrzeżyno obejmująca ulice: Bałtycka, Boczna, Brzozowa, Bursztynowa, Kołobrzeska, Kopernika, Letnia, Letniskowa, Marynarska, Mickiewicza, Miłosza, Nadmorska, Norwida, Piaskowa, Piratów, Pocztowa, Półwiejska, Portowa, Rybacka, Spokojna, Śląska, Śliska, Topolowa, Torowa, Trzebiatowska, Turystyczna, Tysiąclecia, Wiejska, Wrocławska, Wypoczynkowa, Zabytkowa, Zacisze, Żaglowa, Żeromskiego. Miejscowość Rogowo Sołectwo Roby

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Hojczyk
    93 (22,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Eugeniusz Warcholak
    24 (5,73%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Leszek Ryszard Cendrowski
    61 (14,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Dąbrowski
    241 (57,52%)

Okręg 11

Część miejscowości Mrzeżyno obejmująca ulice: Kasztanowa, Klubowa, Krótka, Leśna, Plażowa, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wojska Polskiego, Zachodnia, Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRZEŻYNO ZA REGĄ

kandydatliczba głosów

  1. 19 Kinga Ringert
    92 (25,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 22 Edward Krychowiak
    229 (62,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mirosława Krystyna Kalinowska
    46 (12,53%)

Okręg 12

Sołectwa: Chomętowo, Rogozina, Sadlno, Włodarka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Włodzimierz Szydlik
    178 (42,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Stanisław Matulewicz
    245 (57,92%)

Okręg 13

Sołectwa: Gąbin, Kłodkowo, Lewice, Mirosławice, Siemidarżno, Wlewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zofia Minko
    306 (64,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Adam Bogdan Czapiewski
    169 (35,58%)

Okręg 14

Sołectwa: Bieczyno, Gołańcz Pomorska I, Gołańcz Pomorska II, Gorzysław, Gosław.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Procanin
    178 (50,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Artur Marcin Arndt
    176 (49,72%)

Okręg 15

Sołectwa: Nowielice, Trzebusz, Trzebusz Osiedle.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jacek Jakub Wolski
    71 (20,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Teresa Nowak
    75 (21,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Przemysław Krzysztof Antczak
    7 (1,99%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Michał Jan Myślicki
    199 (56,53%)