Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - jeleniogórski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Karpacz; Gmina Podgórzyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Beata Katarzyna Goryluk
    318 (5,78%)
  2. 3 Marianna Wacław
    28 (0,51%)
  3. 4 Mirosław Grabowski
    153 (2,78%)
  4. 6 Łukasz Jan Nieckula
    73 (1,33%)
  5. 5 Bożena Barbara Gramsz
    18 (0,33%)
  6. 2 Andrzej Michał Walczak
    183 (3,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Włodzimierz Stefan Stoch
    381 (6,93%)
  2. 2 Zbigniew Krzysztof Wróblewski
    121 (2,20%)
  3. 3 Agata Danuta Jurczyk
    75 (1,36%)
  4. 5 Elżbieta Halina Blomberg
    40 (0,73%)
  5. 6 Katarzyna Aleksandra Wrzosek
    154 (2,80%)
  6. 4 Andrzej Wyspiański
    108 (1,96%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Paweł Kozłowski
    159 (2,89%)
  2. 3 Wojciech Michał Krawiec
    91 (1,65%)
  3. 4 Magdalena Pokój
    236 (4,29%)
  4. 1 Anna Zębik
    790 (14,36%)
  5. 5 Dariusz Jerzy Sawicki
    142 (2,58%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Tadeusz Włodyga
    262 (4,76%)
  2. 3 Renata Chmielewska
    87 (1,58%)
  3. 4 Bartosz Stanisław Malinowski
    37 (0,67%)
  4. 2 Anna Maria Latto
    120 (2,18%)
  5. 5 Józef Żądło
    116 (2,11%)

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Andrzej Wiśniewski
    1 052 (19,12%)
  2. 4 Anna Respondek
    139 (2,53%)
  3. 2 Agnieszka Lemiszewska
    204 (3,71%)
  4. 5 Marcin Łach
    168 (3,05%)
  5. 6 Barbara Lewicka
    30 (0,55%)
  6. 3 Maciej Tomisław Gałęski
    216 (3,93%)

Okręg 2

Miasto Kowary

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Zubowicz
    182 (4,51%)
  2. 1 Leszek Józef Supierz
    226 (5,61%)
  3. 5 Bożena Maria Wiśniewska
    206 (5,11%)
  4. 3 Barbara Teresa Wójciak
    148 (3,67%)
  5. 4 Jerzy Roman Sładczyk
    168 (4,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Florentyna Teresa Jaros
    41 (1,02%)
  2. 1 Jarosław Kotliński
    504 (12,50%)
  3. 5 Krzysztof Stefan Woźniak
    84 (2,08%)
  4. 2 Franciszek Tadeusz Kopeć
    192 (4,76%)
  5. 3 Jadwiga Julianna Szymczyk
    53 (1,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Piątek
    99 (2,46%)
  2. 2 Irena Wałasiewicz
    69 (1,71%)
  3. 3 Andrzej Tadeusz Kupczyk
    116 (2,88%)
  4. 1 Mirosław Górecki
    885 (21,95%)
  5. 5 Jadwiga Ewa Sarniak
    52 (1,29%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Ignac Wroński
    178 (4,41%)
  2. 4 Katarzyna Dorota Kopczyńska
    80 (1,98%)
  3. 3 Ryszard Kazimierz Nowosielski
    46 (1,14%)
  4. 5 Tadeusz Bierowski
    135 (3,35%)
  5. 2 Łucja Teresa Zadrużyńska-Opara
    36 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krystyna Anna Patynowska
    224 (5,56%)
  2. 4 Stanisław Michał Baszak
    10 (0,25%)
  3. 5 Jadwiga Wawrzeńczak
    34 (0,84%)
  4. 2 Andrzej Dariusz Strzelczyk
    81 (2,01%)
  5. 3 Tomasz Piotr Dębiński
    183 (4,54%)

Okręg 3

Miasta: Piechowice; Szklarska Poręba

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Sławomir Jan Słupek
    162 (3,04%)
  2. 5 Halina Ewa Klinowska
    14 (0,26%)
  3. 1 Marek Grzegorz Lubieniec
    130 (2,44%)
  4. 3 Elżbieta Maria Piątkiewicz-Pałka
    87 (1,63%)
  5. 2 Ryszard Głodek
    318 (5,96%)
  6. 4 Teresa Anna Pierożyńska
    74 (1,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Ostrowska
    80 (1,50%)
  2. 5 Elżbieta Janina Wojciechowska
    38 (0,71%)
  3. 2 Julian Lachowicz
    526 (9,86%)
  4. 4 Ryszard Nowak
    211 (3,96%)
  5. 1 Alina Ewa Sudoł-Kornalewicz
    357 (6,69%)
  6. 6 Edward Andrzej Wryszcz
    137 (2,57%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Edyta Kimbort
    356 (6,68%)
  2. 2 Agnieszka Gwóźdź
    294 (5,51%)
  3. 1 Grzegorz Rybarczyk
    1 111 (20,83%)
  4. 4 Roman Gąsior
    115 (2,16%)
  5. 5 Zbigniew Zygmunt Bogaczyk
    108 (2,03%)
  6. 6 Mariola Gujska
    25 (0,47%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Elżbieta Stanisława Dobrzewicka
    28 (0,53%)
  2. 2 Bogusława Zofia Janas
    89 (1,67%)
  3. 3 Witold Rudolf
    250 (4,69%)
  4. 1 Stanisław Gwizda
    137 (2,57%)
  5. 4 Tomasz Andrzej Zajdel
    49 (0,92%)
  6. 5 Małgorzata Lidia Sztabińska
    36 (0,68%)

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jarosław Marcinkowski
    183 (3,43%)
  2. 3 Artur Jerzy Korzeniowski
    46 (0,86%)
  3. 2 Adam Spolnik
    286 (5,36%)
  4. 4 Małgorzata Ewa Myszak
    49 (0,92%)
  5. 5 Dagmara Kotlęga
    37 (0,69%)

Okręg 4

Gminy: Janowice Wielkie; Mysłakowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Teresa Maria Rupniewska
    77 (1,39%)
  2. 4 Marcin Przemysław Michoń
    97 (1,75%)
  3. 2 Jerzy Uroda
    288 (5,20%)
  4. 5 Gabriela Beata Misztak
    86 (1,55%)
  5. 3 Tomasz Marian Kroczek
    112 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Krystyna Rzońca
    138 (2,49%)
  2. 6 Julian Krzysztof Gołubiński
    124 (2,24%)
  3. 2 Katarzyna Iwona Kuruc
    92 (1,66%)
  4. 4 Grzegorz Wiesław Prokop
    140 (2,53%)
  5. 5 Anna Jadwiga Drobna
    196 (3,54%)
  6. 1 Eugeniusz Andrzej Kleśta
    586 (10,58%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Kamiński
    358 (6,46%)
  2. 4 Sylwia Agnieszka Sobol
    120 (2,17%)
  3. 5 Bożena Wojtczak
    98 (1,77%)
  4. 3 Dariusz Śliwiński
    125 (2,26%)
  5. 1 Grzegorz Dariusz Truchanowicz
    1 174 (21,20%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Romuald Łaski
    48 (0,87%)
  2. 5 Ilona Janina Roman
    30 (0,54%)
  3. 3 Bożena Hes-Cesarz
    39 (0,70%)
  4. 1 Krystyna Ostrowska
    144 (2,60%)
  5. 4 Jerzy Konrad Maciejewski
    18 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Celt
    625 (11,28%)
  2. 2 Jolanta Katarzyna Peciak
    291 (5,25%)
  3. 3 Jadwiga Alfreda Kubik
    165 (2,98%)
  4. 4 Łukasz Reszka
    34 (0,61%)
  5. 6 Zdzisław Pietrowski
    263 (4,75%)
  6. 5 Małgorzata Rogalewicz
    71 (1,28%)

Okręg 5

Gminy: Jeżów Sudecki; Stara Kamienica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Stanisław Kwiatkowski
    259 (5,63%)
  2. 3 Jan Kazimierz Zaprucki
    115 (2,50%)
  3. 6 Zbigniew Maciej Jurek
    50 (1,09%)
  4. 2 Monika Małgorzata Szyszka
    56 (1,22%)
  5. 5 Lilla Teresa Wajda
    62 (1,35%)
  6. 4 Agnieszka Stanisława Salus-Hanusewicz
    86 (1,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Anna Magdalena Horwat-Romaniuk
    56 (1,22%)
  2. 1 Bogusław Chodak
    327 (7,11%)
  3. 2 Tomasz Tadeusz Kwaśniak
    141 (3,06%)
  4. 4 Jolanta Bańdura
    49 (1,06%)
  5. 5 Krystyna Góźdź
    55 (1,20%)
  6. 6 Tadeusz Janusz Łozowski
    312 (6,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Kasztelan
    162 (3,52%)
  2. 1 Anna Ewa Konieczyńska
    824 (17,91%)
  3. 4 Ireneusz Mariusz Dudek
    166 (3,61%)
  4. 2 Piotr Bagrowski
    231 (5,02%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Lebioda
    22 (0,48%)
  2. 2 Adrian Andrzej Masztalerz
    26 (0,56%)
  3. 1 Aleksandra Dziedzic-Fac
    96 (2,09%)
  4. 4 Patryk Waloszczyk
    77 (1,67%)
  5. 5 Bożena Maria Brzozowska
    42 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"

kandydatliczba głosów

  1. 3 Artur Ryszard Smolarek
    673 (14,62%)
  2. 1 Wojciech Leszek Poczynek
    347 (7,54%)
  3. 2 Katarzyna Agnieszka Bogdańska
    91 (1,98%)
  4. 6 Artur Grzegorz Jędrzejewski
    80 (1,74%)
  5. 4 Agnieszka Anna Bondarowicz
    130 (2,82%)
  6. 5 Anna Sikorska
    67 (1,46%)