Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Filipów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Agrafinówka, Bartnia Góra, Piecki, Smolenka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Truchan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (44,52%)

Agata Kopko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

21 (14,38%)

Tomasz Sienkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

60 (41,10%)

Okręg 2

Jemieliste, Nowa Dębszczyzna, Stara Dębszczyzna, Tabałówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Rant

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (43,88%)

Edyta Dobkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

78 (56,12%)

Okręg 3

Garbas Pierwszy, Mieruniszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Cipielewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (29,59%)

Adam Kibitlewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

30 (30,61%)

Jerzy Bobowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

27 (27,55%)

Krystyna Leszczyńska-Birtsch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

12 (12,24%)

Okręg 4

Garbas Drugi wraz z miejscowością Bitkowo, Supienie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Bednarek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (31,15%)

Dariusz Anuszkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

0 (0,00%)

Ewa Jolanta Barczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

68 (55,74%)

Ireneusz Głódź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

16 (13,11%)

Okręg 5

Czarne, Czostków, Huta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Grzyb

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (22,22%)

Urszula Pietrewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

68 (47,22%)

Arkadiusz Barszczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

38 (26,39%)

Sebastian Andrzej Jaśko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

6 (4,17%)

Okręg 6

Filipów Czwarty, Rospuda, Wólka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Rojek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (46,94%)

Anna Sierocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

36 (24,49%)

Jan Chotyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

28 (19,05%)

Adam Racis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

14 (9,52%)

Okręg 7

Olszanka, Szafranki, Zusno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Kopko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (32,56%)

Małgorzata Letkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

21 (12,21%)

Jarosław Żukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

95 (55,23%)

Okręg 8

Nowe Motule, Stare Motule

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Rubin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (20,17%)

Zbigniew Nogal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

51 (42,86%)

Mirosław Franciszek Gliniecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (36,97%)

Okręg 9

Filipów Drugi, Filipów Trzeci

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Wołosewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (34,36%)

Michał Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

16 (9,82%)

Ireneusz Jurczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

50 (30,67%)

Adam Syperek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

41 (25,15%)

Okręg 10

Filipów-ul.: Polna, Rospuda, Wólczańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Wawrzyn

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (21,95%)

Jadwiga Jakubowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

44 (35,77%)

Bogumił Orchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

52 (42,28%)

Okręg 11

Filipów-ul.: Garbaska, Jordyka, Romualda Minkiewicza, Olendry, Nadrzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Barszczewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (26,12%)

Tadeusz Józef Wasilewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

9 (6,72%)

Halina Honorata Józwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

31 (23,13%)

Krzysztof Jurewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

59 (44,03%)

Okręg 12

Filipów-ul.: Grecka, Kwiatowa, Mieruniszka, Plac Stefana Batorego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Zadykowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (38,81%)

Edward Renkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

53 (39,55%)

Karolina Raczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

29 (21,64%)

Okręg 13

Filipów-ul.: Józefa Bema, Emilii Plater, 1 Maja, Marii Konopnickiej, Andrzeja Wiszowatego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Kosińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (21,09%)

Marzanna Ewa Wróblewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

19 (14,84%)

Grzegorz Smokowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

82 (64,06%)

Okręg 14

Filipów-ul. Fabryczna od nr 2 do nr 7A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Mentel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (27,10%)

Tomasz Kapusta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

27 (25,23%)

Marek Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

31 (28,97%)

Paweł Fałtynowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

20 (18,69%)

Okręg 15

Filipów-ul. Fabryczna od nr 7B do nr 16

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Rogucka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (47,42%)

Małgorzata Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM

12 (12,37%)

Dorota Kiersztyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA

12 (12,37%)

Dariusz Jendzul

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ

27 (27,84%)