Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zgorzelec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Łagów ulice: Dworska, Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Miła, Młyńska, Piękna, Stawowa, Strumykowa, Szkolna, Jeleniogórska-nr parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Antoni Kuśta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

150 (54,95%)

Małgorzata Katarzyna Krawczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

123 (45,05%)

Okręg 2

Łagów ulice: Brzozowa, Dolna, Górna, Lawendowa, Polna, Spacerowa, Sportowa, Dębowa, Gwiaździsta, Jeleniogórska-nr nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Liszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

171 (47,50%)

Józef Ściebura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

189 (52,50%)

Okręg 3

Trójca 1 - 3A nieparzyste, 4 - 17, 20 - 54, 62 - 117A, 117B, 138, od 145 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Benisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

105 (39,77%)

Arkadiusz Furmaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

159 (60,23%)

Okręg 4

Białogórze, Gozdanin, Trójca nr 2 - 2G parzyste, 19, 19A, 57 - 60A, 118 - 137, 140 - 143

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Danuta Kobzik-Winnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

102 (45,95%)

Halina Szeremeta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

120 (54,05%)

Okręg 5

Gronów, Sławnikowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Agnieszka Słomka-Majkut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

192 (64,65%)

Mariusz Alfred Banaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

105 (35,35%)

Okręg 6

Pokrzywnik, Przesieczany, Żarska Wieś nr 3 - 52, 78, 83 - 116

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Małgorzata Wróblewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

94 (49,47%)

Grzegorz Miłoszewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

96 (50,53%)

Okręg 7

Żarska Wieś nr 53 - 76, 80 - 81, 119 - do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edmund Józef Buko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

59 (31,89%)

Joanna Barbara Krawczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

126 (68,11%)

Okręg 8

Tylice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Tomasz Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

52 (19,12%)

Bolesław Wysocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

90 (33,09%)

Marcin Dziurman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

130 (47,79%)

Okręg 9

Koźmin, Kunów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Swacha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

128 (63,68%)

Władysława Kondracka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

73 (36,32%)

Okręg 10

Koźlice, Osiek Łużycki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Traczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

91 (38,24%)

Stanisław Kolenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

78 (32,77%)

Jerzy Szpak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

69 (28,99%)

Okręg 11

Łomnica, Niedów, Radomierzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Konrad Moczkodan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

117 (46,61%)

Monika Kurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

58 (23,11%)

Marek Wodecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

76 (30,28%)

Okręg 12

Kostrzyna, Ręczyn, Spytków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Bartosz Karwecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

60 (20,34%)

Remigiusz Mariusz Brzęk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ

235 (79,66%)

Okręg 13

Jerzmanki od nr 1 do 41

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Horodecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

79 (58,96%)

Krzysztof Michał Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

55 (41,04%)

Okręg 14

Jerzmanki od nr 43A do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Pawłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

23 (11,62%)

Józef Dziurman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

91 (45,96%)

Aleksandra Skowronek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA SKOWRONEK

84 (42,42%)

Okręg 15

Jędrzychowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA

50 (14,53%)

Anna Barbara Rakoczy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI

240 (69,77%)

Stanisław Waldemar Kohut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

54 (15,70%)