Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Solec-Zdrój

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo Sułkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Stanisław Kasperkowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

sołectwa: Kików, Zagaje Kikowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Szczęśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA FORTUNY

38 (14,90%)

Teresa Ernesta Sowula

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

121 (47,45%)

Marcin Marek Sowula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN SOWULA

96 (37,65%)

Okręg 3

część sołectwa Zborów, ulice: Łąkowa, Solecka, Studnisko, Wiklinowa, Zawodzie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Zbigniew Galus

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (43,07%)

Marian Mastaliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM WSPÓLNA SPRAWA

78 (56,93%)

Okręg 4

część sołectwa Zborów, ulice: Akacjowa, Kasztanowa, Pałacowa, Piaski, Sosnowa, Zielona, Zwierzyniec, Pasternik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Zbigniew Madej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA FORTUNY

70 (52,24%)

Barbara Helena Czarnecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (47,76%)

Okręg 5

sołectwa: Magierów, Żuków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Wolańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA FORTUNY

40 (31,25%)

Antoni Grzegorz Kołkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (27,34%)

Jan Grzegorz Powroźnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

53 (41,41%)

Okręg 6

sołectwa: Chinków, Kolonia Zagajów, Strażnik, Zagajów, Zagórzany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Janina Liwara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA FORTUNY

57 (31,49%)

Paweł Koźbiał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

124 (68,51%)

Okręg 7

sołectwo Wełnin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Grażyna Wojtaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA FORTUNY

10 (4,74%)

Anna Helena Musiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

50 (23,70%)

Andrzej Marek Kopeć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOPCIA

68 (32,23%)

Eryk Andrzej Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM WSPÓLNA SPRAWA

83 (39,34%)

Okręg 8

sołectwo Piasek Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Mikołaj Grabda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 9

część sołectwa Solec-Zdrój, ulice: Polna, Poprzeczna, Solna, Tadeusza Kościuszki, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Zdzisław Pokładek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA FORTUNY

44 (29,33%)

Paweł Piotr Patrzałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM WSPÓLNA SPRAWA

106 (70,67%)

Okręg 10

część sołectwa Solec-Zdrój, ulice: 1 Maja, Janów, Krakowska, Nad Stawem, Słoneczna, Szkolna, Targowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Gwóźdź - Myśków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA FORTUNY

30 (20,27%)

Elżbieta Wiesława Rodak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOLCA-ZDROJU

27 (18,24%)

Marcin Waldemar Nurek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (61,49%)

Okręg 11

część sołectwa Solec-Zdrój, ulice: Cicha, Henryka Sienkiewicza, Kościelna, Leśna, Mikołaja Kopernika, Nowowiejska, Partyzantów, Stefana Żeromskiego, Klombowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Galus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA FORTUNY

15 (9,74%)

Grzegorz Lasak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOLCA-ZDROJU

70 (45,45%)

Leszek Korus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

38 (24,68%)

Danuta Pasek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNI DLA MIESZKAŃCÓW

31 (20,13%)

Okręg 12

sołectwa: Włosnowice, Zielonki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Fortuna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

110 (56,99%)

Marian Fortuna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

83 (43,01%)

Okręg 13

sołectwa: Ludwinów, Świniary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Piotr Żelazny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA ŻELAZNEGO

0 (0,00%)

Okręg 14

część sołectwa Piestrzec: od nr 1 do 88

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Jan Matus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA FORTUNY

23 (16,91%)

Czesław Zeliasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOLCA-ZDROJU

30 (22,06%)

Marcin Oszywa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

83 (61,03%)

Okręg 15

część sołectwa Piestrzec: od nr 89 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Anna Domańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

65 (58,04%)

Zdzisław Juszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

47 (41,96%)