Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowa Wieś Lęborska

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo Nowa Wieś Lęborska-ulice: Dworcowa, Mostowa, Ogrodowa, Miodowa, Makowa, Lawendowa, Przedszkolna, Bałtycka, Słowińska, Łebska, Bosmańska, Komandorska, Kapitańska, Morska, Marynarzy, Rybaków, Szyprów, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Naczk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

49 (10,79%)

Renata Zofia Palczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

309 (68,06%)

Jerzy Zbigniew Kleina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

29 (6,39%)

Zbigniew Ignacy Panek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (14,76%)

Okręg 2

sołectwo Nowa Wieś Lęborska-ulice: Kisewa, Lęborska, Kębłowska, Młynarska, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Józef Ponomarenko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

125 (36,87%)

Robert Adam Hintzke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

24 (7,08%)

Iwona Barbara Hallmann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

62 (18,29%)

Rafał Gajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"

128 (37,76%)

Okręg 3

sołectwo Nowa Wieś Lęborska-ulice: Wincentego Witosa, Grunwaldzka, Osiedle na stoku

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Chmielecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

70 (16,83%)

Marek Michał Baranowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

240 (57,69%)

Maciej Mikołaj Paluszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

106 (25,48%)

Okręg 4

sołectwo Mosty-ulice: Gliniana, Kolejowa, Kwiatowa, Łąkowa, Młynarska, Osiedle pod lasem, Piaskowa, Polna, Słoneczna, Świętego Alberta, Topolowa, Witosa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Przemysław Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

128 (40,38%)

Jerzy Mieczysław Klein

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

80 (25,24%)

Waldemar Paweł Ellwart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

109 (34,38%)

Okręg 5

sołectwo Mosty-ulice: Aleja Zielona, Długa, Leśna, Rzeczna, Sosnowa, Zachodnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ludwika Darznik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

186 (42,27%)

Cyprian Nowocień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

117 (26,59%)

Bogusław Adam Wrzesień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

113 (25,68%)

Jan Bronisław Moryl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

24 (5,45%)

Okręg 6

sołectwo Lubowidz-(Jamy, Ługi)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Ludwik Korda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

190 (76,61%)

Janina Iwona Naróg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

58 (23,39%)

Okręg 7

sołectwo Kębłowo Nowowiejskie (Łowcze)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Tadeusz Lis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

100 (41,84%)

Urszula Sylwia Sech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

139 (58,16%)

Okręg 8

sołectwo Krępa Kaszubska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Rafał Radtke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

155 (59,85%)

Janina Magdalena Miazek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

104 (40,15%)

Okręg 9

sołectwo Leśnice (Piaskowa), sołectwo Dziechlino (Rybki, Małoszyce)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Jan Bajek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

43 (11,94%)

Marta Weronika Miotk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

56 (15,56%)

Dariusz Wojciech Matwiej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

60 (16,67%)

Juliana Laura Morawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

9 (2,50%)

Marcin Grzegorz Jereczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAANGAŻOWANYCH LOKALNIE

72 (20,00%)

Marek Adam Malinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNY POWIAT LĘBORSKI"

120 (33,33%)

Okręg 10

sołectwo Chocielewko, sołectwo Pogorzelice, sołectwo Darżewo (Laska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Wrześniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

118 (24,89%)

Rafał Andrzej Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

53 (11,18%)

Andrzej Adam Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

40 (8,44%)

Jan Miara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

8 (1,69%)

Roman Downar-Zapolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"

212 (44,73%)

Paweł Piotr Ulenberg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM ŁATWIEJ”

43 (9,07%)

Okręg 11

sołectwo Redkowice (Żelazkowo, Niebędzino) sołectwo Czarnówko (Kanin)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Agnieszka Frankowska-Kręcisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

172 (42,36%)

Tomasz Bronisław Chmiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

133 (32,76%)

Sławomir Piotr Czechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

80 (19,70%)

Krystyna Miara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

21 (5,17%)

Okręg 12

sołectwo Janowice (Rozgorze), sołectwo Janowiczki, sołectwo Pogorszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Daniel Wolff

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

63 (16,58%)

Wiesława Teresa Syldatk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

107 (28,16%)

Danuta Wiesława Grabowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

14 (3,68%)

Anna Iwona Popiela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

44 (11,58%)

Andrzej Piotr Florczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"

152 (40,00%)

Okręg 13

sołectwo Garczegorze (Janisławiec, Darżkowo), sołectwo Wilkowo Nowowiejskie, sołectwo Obliwice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Stanisław Tandek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

133 (32,52%)

Paweł Mariusz Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUBIAKA

97 (23,72%)

Marian Wojciech Syldatk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"

179 (43,77%)

Okręg 14

sołectwo Łebień, sołectwo Lędziechowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Paweł Muttke

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

60 (12,82%)

Agnieszka Helena Ortman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

85 (18,16%)

Marek Józef Węgrzyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ

61 (13,03%)

Maria Marzanna Moryl

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

8 (1,71%)

Izabela Agnieszka Brzeska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM ŁATWIEJ”

96 (20,51%)

Monika Agnieszka Włusek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNY POWIAT LĘBORSKI"

158 (33,76%)

Okręg 15

sołectwo Tawęcino (Bąsewice), sołectwo Rekowo Lęborskie, sołectwo Karlikowo Lęborskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Agnieszka Lissiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE

36 (12,04%)

Bartosz Jan Tandek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”

15 (5,02%)

Cezary Andrzej Kossewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY

78 (26,09%)

Henryka Zdzisława Gabryelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"

65 (21,74%)

Krystian Chrzanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM ŁATWIEJ”

105 (35,12%)