Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lutocin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

SOŁECTWO: BOGUSZEWIEC

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Lewandowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

20 (22,73%)

Marek Pesta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (23,86%)

Katarzyna Jankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

40 (45,45%)

Mariusz Pietruszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

7 (7,95%)

Okręg 2

SOŁECTWO CHROMAKOWO, MIEJSCOWOŚCI: JAKUBOWO, PAULINOWO

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Oryl

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

18 (15,00%)

Sebastian Cymerman

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (30,00%)

Jolanta Ewa Jarzynka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

13 (10,83%)

Anna Laskowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

53 (44,17%)

Okręg 3

SOŁECTWO CHRAPOŃ

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Jasiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (42,45%)

Józef Piwowarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

57 (41,01%)

Mariusz Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

23 (16,55%)

Okręg 4

SOŁECTWA: DĘBÓWKA, SZONIEC MIEJSCOWOŚĆ: PSOTA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Górski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (26,57%)

Mariusz Piotr Kumor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

60 (41,96%)

Piotr Goleniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

45 (31,47%)

Okręg 5

SOŁECTWA GŁĘBOKA, PIETRZYK, MIEJSCOWOŚĆ: SZCZYPIORNIA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Szymaniak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

50 (47,62%)

Jarosław Bruzda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (52,38%)

Okręg 6

SOŁECTWO JONNE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Anna Serszeń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

71 (54,20%)

Jarosław Wrzosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

60 (45,80%)

Okręg 7

SOŁECTWA ELŻBIECIN, FELCYN SOŁECTWO LUTOCIN ul. M. KONOPNICKIEJ, RZEMIEŚLNICZA, SIERPECKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Jakubowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

59 (42,75%)

Agnieszka Ostrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

48 (34,78%)

Danuta Boros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

31 (22,46%)

Okręg 8

SOŁECTWO LUTOCIN: ul. WYZWOLENIA, OGRODOWA, pl. KOŚCIUSZKI, PONIATOWSKIEGO, REYMONTA, WIATRACZA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Kapela

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

75 (44,64%)

Eugeniusz Gałka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (32,74%)

Tomasz Dobies

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

38 (22,62%)

Okręg 9

SOŁECTWO LUTOCIN ul. ŻEROMSKIEGO, SZKOLNA, LEŚNA, POLNA, ZACISZE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Wacław Krajnik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

20 (11,70%)

Szczepan Stankiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (32,75%)

Artur Kapela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

95 (55,56%)

Okręg 10

SOŁECTWA: MOJNOWO, PARLIN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Paweł Sawicki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

44 (31,65%)

Grzegorz Krzysztof Jakowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

95 (68,35%)

Okręg 11

SOŁECTWA: OBRĘB, ZIMOLZA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Marzec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (64,71%)

Krzysztof Łasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

36 (35,29%)

Okręg 12

SOŁECTWA: PRZERADZ MAŁY, SIEMCICHY

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Jakub Góralski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (51,88%)

Krzysztof Borek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (20,63%)

Piotr Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

44 (27,50%)

Okręg 13

SOŁECTWA: PRZERADZ NOWY, PRZERADZ WIELKI

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Brdak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

18 (11,76%)

Marek Król

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (30,07%)

Mariusz Szatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KOŁODZIEJSKIEGO

89 (58,17%)

Okręg 14

SOŁECTWO: SEROKI

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Żulewska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

45 (32,61%)

Roman Włodzimierz Jakowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (30,43%)

Joanna Guzanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

51 (36,96%)

Okręg 15

SOŁECTWO: SWOJĘCIN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Andrzej Karolewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (36,89%)

Marcin Kukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIETRUSZYŃSKIEGO

65 (63,11%)