Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Warnice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Warnice-Przysiółek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Stanisław Staszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

79 (73,15%)

Kamila Masłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

8 (7,41%)

Agnieszka Stanisława Marek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (19,44%)

Okręg 2

część Sołectwa Warnice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (43/1 - 48/2, 58 - 60L)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Ewa Molińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

25 (21,19%)

Michał Kusy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

59 (50,00%)

Andrzej Wiesław Drabczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

34 (28,81%)

Okręg 3

część Sołectwa Warnice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi 1/1 - 42B, 49 - 57B, 73 - 108B, ul. Leszczynowa, ul Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Katarzyna Bauza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

49 (28,32%)

Maciej Banicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA MŁODZIEŻY GMINY WARNICE

64 (36,99%)

Teresa Suliga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (34,68%)

Okręg 4

Sołectwo Dębica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patryk Tadeusz Kwapisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

16 (25,81%)

Agnieszka Monika Grzegorzewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

18 (29,03%)

Iwona Pakuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (45,16%)

Okręg 5

część Sołectwa Barnim obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi 1 - 16B, 24, 24A, od 26 do 28B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Brodowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

28 (59,57%)

Teresa Orsztynowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

8 (17,02%)

Witold Swat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

11 (23,40%)

Okręg 6

część Sołectwa Barnim obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi 17 - 23A, 25ABC

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Bolesta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

19 (20,65%)

Maria Teresa Malkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

22 (23,91%)

Paulina Barbara Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

51 (55,43%)

Okręg 7

Część Sołectwa Barnim obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi 29 do 52

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Tkaczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

21 (33,33%)

Natalia Siatkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

42 (66,67%)

Okręg 8

Sołectwo Wójcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Skoczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

31 (36,05%)

Katarzyna Janczarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

39 (45,35%)

Magdalena Katarzyna Jończyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (18,60%)

Okręg 9

Sołectwo Reńsko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Owczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

74 (69,16%)

Zbigniew Głowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

10 (9,35%)

Magdalena Lechnata

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (21,50%)

Okręg 10

Sołectwo Obryta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Dobiszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

35 (31,82%)

Marian Adam Świtała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA MŁODZIEŻY GMINY WARNICE

36 (32,73%)

Marzena Ruchlicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (35,45%)

Okręg 11

Sołectwo Kłęby i sołectwo Nowy Przylep

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Kijowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

67 (44,37%)

Piotr Piwoni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

84 (55,63%)

Okręg 12

Sołectwo Stary Przylep, osada Janowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Żyłka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

36 (27,07%)

Czesław Mariusz Botkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

34 (25,56%)

Paweł Piwoni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

55 (41,35%)

Wiesława Władysława Lorenc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

8 (6,02%)

Okręg 13

Sołectwo Cieszysław i sołectwo Zaborsko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Kazimierz Śpiewak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

24 (25,26%)

Kamil Wochner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

25 (26,32%)

Jan Derbin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

12 (12,63%)

Urszula Sroka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (35,79%)

Okręg 14

część Sołectwa Wierzbno obejmująca ul. Główną

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Pieńkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

24 (28,92%)

Zenon Paweł Baryła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

59 (71,08%)

Okręg 15

część Sołectwa Wierzbno obejmująca ul. Jeziorną, ul. Polną oraz Sołectwo Grędziec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patryk Piasecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY

10 (11,11%)

Edward Ryszard Markowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK

35 (38,89%)

Marta Gieroń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA

10 (11,11%)

Małgorzata Brząkała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (38,89%)