Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - lipski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto i Gmina Lipsko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Pasek
    460 (9,32%)
  2. 4 Żaneta Adamczewska
    36 (0,73%)
  3. 2 Marek Dariusz Łata
    178 (3,61%)
  4. 7 Tadeusz Pękała
    272 (5,51%)
  5. 6 Beata Kołsut
    19 (0,38%)
  6. 3 Justyna Kmiecik
    12 (0,24%)
  7. 5 Piotr Andrzej Gudek
    31 (0,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Renata Kowalska
    192 (3,89%)
  2. 1 Józef Sosnowski
    412 (8,35%)
  3. 2 Sławomir Robert Śmieciuch
    520 (10,53%)
  4. 7 Barbara Janina Wieczorek-Szmajda
    91 (1,84%)
  5. 4 Katarzyna Aneta Tkaczyk
    46 (0,93%)
  6. 6 Kamil Węgłowski
    86 (1,74%)
  7. 5 Franciszek Andrzej Pisarek
    82 (1,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Gołda
    45 (0,91%)
  2. 2 Artur Łukasz Dygas
    306 (6,20%)
  3. 3 Tomasz Piotr Stempień
    254 (5,14%)
  4. 1 Jan Piotr Cyran
    310 (6,28%)
  5. 4 Agnieszka Monika Więcław
    147 (2,98%)
  6. 7 Łukasz Grzegorz Gorgoń
    135 (2,73%)
  7. 6 Ewa Szmajda
    74 (1,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewelina Baluk
    37 (0,75%)
  2. 1 Łukasz Potrząsaj
    287 (5,81%)
  3. 5 Irena Stanisława Kościelecka-Bajkowska
    60 (1,22%)
  4. 3 Piotr Pawłowski
    202 (4,09%)
  5. 7 Urszula Lucyna Nowak
    50 (1,01%)
  6. 6 Tadeusz Wacław Kosiński
    56 (1,13%)
  7. 4 Wojciech Krasiński
    91 (1,84%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marta Pęzioł-Borcuch
    92 (1,86%)
  2. 2 Tomasz Wiktor Kosno
    142 (2,88%)
  3. 4 Tomasz Zbigniew Pastuszka
    66 (1,34%)
  4. 3 Renata Anna Kwapińska
    87 (1,76%)
  5. 6 Julia Bożena Pietruszka
    49 (0,99%)
  6. 5 Mirosław Robert Mazur
    10 (0,20%)

Okręg 2

Gminy: Ciepielów, Rzeczniów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

kandydatliczba głosów

  1. 3 Piotr Nowakowski
    293 (6,26%)
  2. 1 Stanisław Wajs
    443 (9,47%)
  3. 2 Alicja Ogrodnik
    25 (0,53%)
  4. 4 Anna Dorota Fijas
    25 (0,53%)
  5. 5 Joanna Aleksandra Niedziela
    86 (1,84%)
  6. 6 Edward Pisarek
    25 (0,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dorota Podsiadło
    355 (7,59%)
  2. 1 Zbigniew Ostrach
    633 (13,53%)
  3. 5 Małgorzata Maria Rusinowska
    243 (5,20%)
  4. 3 Barbara Gębusia
    378 (8,08%)
  5. 4 Witold Markowski
    218 (4,66%)
  6. 6 Radosław Drąg
    414 (8,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 3 Elżbieta Urszula Faliszewska
    57 (1,22%)
  2. 6 Zygmunt Wacław Nachyła
    36 (0,77%)
  3. 1 Wiesława Borek
    317 (6,78%)
  4. 2 Witold Owczarek
    109 (2,33%)
  5. 5 Marta Katarzyna Kiepas
    25 (0,53%)
  6. 4 Wojciech Gumiński
    59 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wiesław Górmiński
    26 (0,56%)
  2. 2 Karolina Agnieszka Pomorska
    41 (0,88%)
  3. 5 Bożena Gajek
    24 (0,51%)
  4. 1 Cezary Dudek
    57 (1,22%)
  5. 3 Renata Grażyna Lasek
    19 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Piotr Morgaś
    52 (1,11%)
  2. 5 Dorota Anna Pisarek
    23 (0,49%)
  3. 2 Andrzej Miller
    109 (2,33%)
  4. 4 Marian Wójtowicz
    34 (0,73%)
  5. 3 Barbara Dorota Pastuszka
    87 (1,86%)
  6. 1 Maria Agnieszka Węgrzecka
    464 (9,92%)

Okręg 3

Gminy: Solec nad Wisłą, Chotcza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Mariola Patynowska
    45 (1,29%)
  2. 1 Agnieszka Małgorzata Kula-Kasprzycka
    64 (1,83%)
  3. 3 Marzena Dłużewska
    46 (1,32%)
  4. 4 Jacek Michalec
    54 (1,55%)
  5. 5 Janusz Iwański
    58 (1,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aneta Elżbieta Zając
    280 (8,02%)
  2. 3 Ewelina Barbara Samolej
    108 (3,09%)
  3. 4 Józef Trela
    85 (2,44%)
  4. 5 Izabela Aneta Mgłosiek
    120 (3,44%)
  5. 1 Kazimierz Czerwonka
    365 (10,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Romuald Zdzisław Kowaleczko
    731 (20,95%)
  2. 5 Bartosz Piotr Wodecki
    47 (1,35%)
  3. 3 Dariusz Kostka
    95 (2,72%)
  4. 4 Renata Urszula Połowin
    65 (1,86%)
  5. 2 Urszula Jadwiga Sosnowska
    117 (3,35%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Iwona Anna Pluta
    96 (2,75%)
  2. 1 Andrzej Czajkowski
    513 (14,70%)
  3. 4 Krzysztof Kręcki
    79 (2,26%)
  4. 2 Tomasz Fijoł
    420 (12,03%)
  5. 3 Irena Anna Kołacz
    102 (2,92%)

Okręg 4

Gmina Sienno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

kandydatliczba głosów

  1. 4 Renata Iwona Druzd
    41 (1,52%)
  2. 2 Paweł Marek Niedziela
    276 (10,23%)
  3. 1 Roman Antoni Ochyński
    218 (8,08%)
  4. 3 Michał Antoni Wlazłowski
    146 (5,41%)
  5. 5 Marianna Lidia Klepacz
    16 (0,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzena Agata Lachowska
    145 (5,37%)
  2. 1 Lucyna Gaik
    743 (27,53%)
  3. 3 Emilia Ewa Burdon
    51 (1,89%)
  4. 4 Leszek Morgaś
    40 (1,48%)
  5. 5 Zbigniew Grzegorz Capała
    109 (4,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Pora
    156 (5,78%)
  2. 5 Sylwia Monika Kręcisz
    57 (2,11%)
  3. 2 Antoni Andrzej Ćwikliński
    381 (14,12%)
  4. 3 Czesław Sieczka
    240 (8,89%)
  5. 4 Ewa Zaborowska
    80 (2,96%)