Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Piechowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: Budynek stacji "Śnieżne Kotły", Drzymały, Górzystów, Granitowa, Karkonoska, Kolonijna, Liczyrzepy, Łowiecka, Na Kociołki, Plac Wczasowy, Potok Rudnika, Przy Schronisku, Saneczkowa, Schronisko "Kochanówka", Sudecka, Śnieżna, Teatralna, Trzech Marcinów, Złoty Widok, Zaciszna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anita Zając
    57 (33,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Kamil Piątek
    4 (2,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mariusz Łojko
    74 (44,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Bogdan Widak
    33 (19,64%)

Okręg 2

Ulice: Chałubińskiego, Graniczna, Jeleniogórska 1 i 2B, Kryształowa od 91 do 120, Nadrzeczna od 32 do 35, Rzemieślnicza, Turystyczna, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Arkadiusz Julian Rudolf
    16 (9,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Dominika Kotylak
    21 (12,65%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Grażyna Stawicka
    19 (11,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Joanna Lucyna Łuszczyńska
    1 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Danuta Cal
    49 (29,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Danuta Rosik
    15 (9,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krystyna Wiesława Sikora
    28 (16,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Irena Zofia Schipper
    17 (10,24%)

Okręg 3

Ulice: Brzozowa, Dębowa, Górna, Grzybowa, Izerska od 13 do 24, Jaworowa, Leśna 7, 7A i 9, Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Ryszard Kamiński
    54 (33,13%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Henryk Roman Dranka
    13 (7,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Stefan Szyszka
    7 (4,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Joanna Kubiak
    48 (29,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Marcinkiewicz
    41 (25,15%)

Okręg 4

Ulice: 1 Maja od 6 do 9C, Cicha, Leszczynowa, Leśna od 1 do 6, 8, od 10 do 14, Izerska od 1 do 12, Modrzewiowa, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Waldemar Kluk
    51 (31,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Kilimnik
    3 (1,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marta Sylwia Głowala
    4 (2,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dorota Ewa Piróg
    39 (24,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Halina Kazusek
    36 (22,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Gajdanowicz
    29 (17,90%)

Okręg 5

Ulice: 1 Maja od 1 do 5, Gromadzka, Kolejowa, Kryształowa od 63 do 88, Nadrzeczna od 19 do 31A, Sielska, Skalna, Szklarska, Wczasowa, Wiejska, Zaułek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Jakub Zackiewicz
    47 (29,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marta Stemplewska
    23 (14,47%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Krystyna Gawryś
    5 (3,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Romańska
    16 (10,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krystyna Wojas-Szachnowska
    23 (14,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mariola Najczuk
    14 (8,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Anna Ewa Koprowska
    18 (11,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Radosław Antoni Burchacki
    13 (8,18%)

Okręg 6

Ulice: Cmentarna, Jeleniogórska 3, Kopernika, Lipowa, Mickiewicza, Piastowska, Szkolna 8, 10, 15, od 19 do 33

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogusław Andrzej Skowron
    22 (9,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sławomir Żurko
    48 (21,62%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Marlena Mazur
    9 (4,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Radosław Adam Bieniek
    73 (32,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Daniel Piotr Woźniak
    37 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zofia Maria Junger
    33 (14,86%)

Okręg 7

Ulice: Aleja St. Łuczyńskiego, Kryształowa 55A, Szkolna 6, 7, 7a, 7b, 9, 11, 13 i 17, Tysiąclecia od 1 do 7

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Witold Sławomir Mielniczek
    38 (16,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adrian Opaska
    25 (11,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Agnieszka Rybak
    36 (16,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Szalej
    75 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Daniel Niemiec
    33 (14,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Andrzej Woś
    18 (8,00%)

Okręg 8

Ulice: Boczna od 7 do 19, Krótka, Kryształowa od 33 do 62 (bez numeru 55A), Nadrzeczna od 1 do 18, Słowackiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Magdalena Anna Kraczek
    43 (19,55%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Stanisław Maj
    16 (7,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Kinga Natalia Herbst
    5 (2,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Eliza Ciepielewska
    21 (9,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Józef Adam Nadolny
    97 (44,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Norbert Zawlik
    13 (5,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Janina Konieczna
    25 (11,36%)

Okręg 9

Ulice: Kamienna, Szkolna od 1 do 5, Tysiąclecia od 8 do 14, Wąska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Magdalena Maria Żwirko
    9 (4,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Roman Ćwiąkała
    7 (3,18%)

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marcin Andrzej Ramski
    132 (60,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Kisiel
    15 (6,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Aleksander Ali Mucharski
    24 (10,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Waldemar Michał Matusiak
    13 (5,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janusz Stępień
    20 (9,09%)

Okręg 10

Ulice: Asnyka, Konopnickiej, Norwida, Orzeszkowej, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Szymborskiej, Tuwima, Tysiąclecia od 15 do 32

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zdzisław Jędrzejek
    51 (20,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Maciej Giziński
    41 (16,47%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Weronika Herba
    25 (10,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Małgorzata Paczos
    15 (6,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Anna Błachowicz
    22 (8,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wojciech Jan Zarówny
    60 (24,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Piotr Marcin Mazur
    13 (5,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janusz Domański
    22 (8,84%)

Okręg 11

Ulice: Boczna od 1 do 6, Bolesława Chrobrego, Ciasna, Cicha Dolina, Kryształowa od 1 do 32, Mieszka I, Rycerska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Katarzyna Danuta Węgrzynowicz
    7 (4,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Tadeusz Bruzda
    14 (9,03%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Benita Owczarek
    14 (9,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sabina Elżbieta Lipińska
    18 (11,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Bolek
    46 (29,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Maria Wąsiewska
    56 (36,13%)

Okręg 12

Ulice: Baczyńskiego, Fliegera, Kościuszki, Papierników, Robotnicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sebastian Gadomski
    10 (4,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Kazimierz Pietruszka
    38 (17,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Teresa Czesława Kaczmarek-Budzińska
    37 (16,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Dorota Janina Zimna
    22 (9,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Henryk Zapora
    114 (51,58%)

Okręg 13

Ulice: Cieplicka, Dolna, Jaśminowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Przemysłowa, Różana, Tysiąclecia od 33 do 43

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dariusz Uzorko
    40 (21,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Włodzimierz Wiesław Kraszewski
    22 (12,02%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Eugeniusz Mieczysław Adamczak
    39 (21,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marcin Paweł Przybyła
    17 (9,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Karol Węgrzynowicz
    5 (2,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Grzegorz Przemysław Szadujko
    30 (16,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Jan Soliło
    30 (16,39%)

Okręg 14

Ulice: Koperkowa, Pakoszowska, Polna, Rolna, Siewna, Zamkowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Malwina Maria Markiewicz
    9 (6,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Leon Ignacy Smolczyński
    49 (36,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Stanisław Ejnik
    48 (35,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Anna Agnieszka Krystkiewicz
    16 (11,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Paweł Jaworski
    14 (10,29%)

Okręg 15

Ulice: Bobrowa, Jeleniogórska 2, 2D, od 4 do 13, Łąkowa, Piastów, Stroma, Widok, Wolska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewelina Zofia Jedziniak
    44 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogdan Jan Wlizło
    12 (9,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"

kandydatliczba głosów

  1. 14 Violetta Barbara Andura
    6 (4,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 19 Daniel Franciszek Jakubowski
    18 (13,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG

kandydatliczba głosów

  1. 18 Henryka Dorota Szpala-Michalska
    16 (12,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR

kandydatliczba głosów

  1. 20 Monika Pierożyńska
    23 (17,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dorota Południak
    13 (9,85%)