Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Orneta

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: Akacjowa, gen. Franciszka Barstcha, Dąbrowskiego, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, mjr. Henryka Sucharskiego, Parkowa, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Zarzeczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Jan Nieścierenko
    33 (14,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Markowski
    50 (21,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Pasławski
    75 (32,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Taraszkiewicz
    74 (31,90%)

Okręg 2

Ulice: Mickiewicza, Kopernika, Wodna, 1 Maja od Nr 1 do Nr 29

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Krystyna Kozioł
    23 (8,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Mieczysław Steć
    50 (19,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Waldemar Olesiński
    25 (9,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Daniel Kogut
    161 (62,16%)

Okręg 3

Ulice: Krośnieńska, Towarowa, 1 Maja od Nr 30 do Nr 102

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Aleksandra Tubis-Wasyńczuk
    44 (8,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogusław Artur Pietkiewicz
    134 (25,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Joanna Mackiewicz
    150 (28,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Adam Paweł Kaczmarek
    195 (37,28%)

Okręg 4

Ulice: Podleśna, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Ewa Toporzyszek
    38 (9,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Roman Szybko
    122 (30,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marzena Maria Ołtuszewska
    124 (31,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Karol Stefan Ejkszto
    110 (27,92%)

Okręg 5

Ulice: Przemysłowa (Nr nieparzyste) od Nr 3 do Nr 51

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Magdalena Karpicz
    97 (28,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Junko
    142 (41,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Bobrowski
    100 (29,50%)

Okręg 6

Ulice: Jana Bażyńskiego, Dworcowa, Sportowa, Przedsiębiorcza, Przemysłowa (Nr parzyste) od Nr 6 do Nr 26

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Ewa Jaczewska
    42 (15,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Renata Zamejć
    87 (32,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Józef Uzar
    137 (51,50%)

Okręg 7

Ulice: Browarna, Fryzjerska, Kościelna, Ks. Jerzego Popiełuszki, Litewska, Rybna, Sienkiewicza, Zamkowa, Zaułek Klasztorny, św. Andrzeja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marta Bereda
    39 (21,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Błaszkiewicz
    22 (12,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bogdan Kowieszko
    76 (42,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Leszek Józef Kondratowicz
    43 (23,89%)

Okręg 8

Ulice: Kościuszki, Mostowa, Pionierów, Plac Wolności, Rycerska, św. Jana, Zaułek Ciasny, Żelazna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Anna Ziemianowicz
    23 (7,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Lucyna Janina Makowska
    30 (10,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maria Rusiecka
    39 (13,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Mieczysław Salamonik
    181 (61,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ ORNECKIEJ STARÓWKI"

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Andrzej Radzicki
    21 (7,14%)

Okręg 9

Ulice: Aleja Wojska Polskiego, Elbląska, Osiedle Dąbrowskiego, Podgórna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Lachowicz
    70 (23,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Junko
    63 (21,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Stanisław Mikłusz
    48 (16,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Jan Banucha
    118 (39,46%)

Okręg 10

Ulice: Braniewska, Gdańska, Kwiatowa, Ogrodowa, Owocowa, Piaskowa, Pieniężnego, Sadowa, Warmińska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Józef Olchowik
    31 (7,75%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Danuta Elżbieta Walerowska
    44 (11,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Julian Lisowski
    88 (22,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Danuta Kamińska
    139 (34,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Artur Szczepan
    98 (24,50%)

Okręg 11

Ulice: Cicha, Dolna, Drzymały, Jana Pawła II, Krzywa, Miodowa, Młynarska, Morąska, Olsztyńska, Pogodna, Rozjazdowa, Spokojna, Wspólna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Wąsowicz
    136 (34,17%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Beniamin Zajączkowski
    85 (21,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Barbara Karwecka
    28 (7,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Krzysztof Jotko
    149 (37,44%)

Okręg 12

Miejscowości: Biały Dwór, Bogatyńskie, Karbowo, Karkajmy, Opin, Wojciechowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Gabriel Mirosław Zamyślewski
    145 (43,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Henryk Szcząchor
    41 (12,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Skowyrski
    150 (44,64%)

Okręg 13

Miejscowości: Augustyny, Bażyny, Chwalęcin, Dąbrówka, Drwęczno, Klusajny, Osetnik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Franciszek Ferenc
    144 (38,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Stanisław Jaroń
    93 (25,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jolanta Krawczyk
    92 (24,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Górska
    42 (11,32%)

Okręg 14

Miejscowości: Gieduty, Henrykowo, Kumajny, Krzykały, Lejławki Małe, Lejławki Wielkie, Nowy Dwór, Ostry Kamień

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Chmiel
    44 (15,94%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Julia Zajączkowska-Maziuk
    94 (34,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Emil Mateusz Rońda
    138 (50,00%)

Okręg 15

Miejscowości: Krosno, Miłkowo, Mingajny, Wola Lipecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Damian Marcin Szostakowski
    60 (23,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Marcin Widerski
    192 (76,19%)