Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bogusława VIII, Brzeźnicka, Dworcowa od nr 28 do nr 57, nr 59, nr 97 i nr 99, Kasztanowa, Kolejowa, Magazynowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCYNA LESIŃSKA
-
17
Lucyna Maria Lesińska
61
(34,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jan Pruszko
5
(2,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Marzena Magdalena Szkołuda
29
(16,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Kumpin
30
(16,95%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Jarosław Józef Smereczański
52
(29,38%)
Okręg 2
Akacjowa, C. K. Norwida, Dworcowa nr 8A i nr 8B, Kwiatowa, Lipowa, Miastecka, Ogrodowa, Słoneczna, Topolowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
16
Małgorzata Guzowska
13
(7,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA BIAŁEGO BORU
-
14
Grażyna Anna Lechowicz
58
(35,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Oksana Wysoczan-Kowalczyk
20
(12,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Michał Grzegorz Jojkan
22
(13,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Miszałowski
15
(9,15%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Bogdan Żuchliński
36
(21,95%)
Okręg 3
Dworcowa nr 2, nr 4, nr 6, nr 8, nr 10, nr 11, nr 12, nr 16, nr 25, Ks. Bazylego Hrynyka, Sportowa.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Robert Tomasz Kowalczyk
29
(19,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Robert Jerzy Rutkowski
14
(9,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogdan Sołgan
29
(19,59%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Włodzimierz Fil
76
(51,35%)
Okręg 4
26 Lutego, Człuchowska, Czujna, Górna, Krótka, Nadrzeczna, Podgórna, Rybacka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
16
Piotr Aleksander Skoczypiec
22
(14,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Mariusz Zdzisław Pawłowski
42
(27,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Damian Kita
3
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Teresa Zofia Małyszewicz
41
(26,62%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Lech Jan Jamka
46
(29,87%)
Okręg 5
Bobolicka, Leśna, Mickiewicza, Szczecinecka, Św. Huberta, Wysoki Kamień, wieś Kaliska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
16
Adrian Marek Mazur
31
(21,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA BIAŁEGO BORU
-
14
Ireneusz Sztuba
29
(20,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Bartosz Winiarski
6
(4,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Klaudia Magdalena Ogrodniczak
1
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Kamil Gawan
14
(9,86%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Waldemar Piotr Krużyński
61
(42,96%)
Okręg 6
Chopina, Jana Pawla II, Jeziorna, Kochanowskiego, Moniuszki, Plac Jana Pawła II, Plac Strażacki, Polna, Rynek, Sądowa, Sienkiewicza, Słupska, Sosnowa, Tamka.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Kamila Pankau
32
(20,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Anetta Justyna Golinia
15
(9,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Ignacy Kulczyński
38
(24,05%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Zbigniew Kwaśniewski
73
(46,20%)
Okręg 7
Biały Dwór, Biskupice, Kamienna, Kazimierz, Linowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
16
Marcin Zbigniew Woropaj
39
(27,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Zdzisław Sadowski
9
(6,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Danuta Kij
65
(46,43%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Barbara Maria Czuluk
27
(19,29%)
Okręg 8
Brzeźnica, Dalkowo, Donimierz, Trzebiele.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Czarnecki
33
(27,50%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Anna Jadwiga Hrymak
87
(72,50%)
Okręg 9
Borzęcino, Grabowo, Jawory, Ponikwa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
16
Iwona Irena Szymańska
34
(31,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Karolina Anna Zamożniewicz
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Kucharska
31
(28,44%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Janusz Stefan Kamiński
44
(40,37%)
Okręg 10
Bagniewko, Cybulin, Gostkowo, Kierzkowo, Kołtki, Kosobudy, Łukowo, Miłkowo, Pierzchowo, Rzyszczewko, Sępolno Małe, Świerczewo, Zduny.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA BIAŁEGO BORU
-
14
Piotr Ptasiński
32
(35,56%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Katarzyna Ewa Borowicz
58
(64,44%)
Okręg 11
Sępolno Wielkie, Wodnik.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
16
Lucyna Kopiszka
10
(6,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KUCHTA
-
18
Bożena Elżbieta Kuchta
78
(53,79%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Danuta Anna Boczek
57
(39,31%)
Okręg 12
Biała, Białka, Bielica, Dyminek, Koleśnik.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Paweł Maciej Karniewicz
69
(51,49%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Stanisław Dobrzański
65
(48,51%)
Okręg 13
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
16
Józef Pawełek
11
(8,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Czesław Białkowski
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Karol Adam Karniewicz
14
(11,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Danuta Lech
65
(52,85%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Przemysław Kuchenbeker
33
(26,83%)
Okręg 14
Drzonowo, Miłobądz, Radzewo, Świerszczewo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA BIAŁEGO BORU
-
14
Iwona Bodnar
38
(29,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA
-
15
Wojciech Samson
41
(32,03%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Wanda Król
49
(38,28%)
Okręg 15
Dołgie, Lubiesz, Rosłonki, Stepień, Stepno.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
-
16
Piotr Karol Klatt
36
(25,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA BIAŁEGO BORU
-
14
Katarzyna Agnieszka Kowalska
21
(14,69%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
11
Włodzimierz Szydywar
86
(60,14%)