Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szubin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Szubin: Osiedle Bydgoskie, Osiedle Leśne, Osiedle Spółdzielcze, Osiedle Stare Miasto

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY DOMŻAŁY-KACZMAREK

kandydatliczba głosów

  1. 1 Karolina Anna Domżała-Kaczmarek
    276 (6,79%)
  2. 7 Zbigniew Loch
    28 (0,69%)
  3. 4 Mikołaj Maria Kalinowski
    59 (1,45%)
  4. 2 Artur Daniel Krajewski
    174 (4,28%)
  5. 3 Stanisław Wypych
    213 (5,24%)
  6. 9 Natalia Angelika Krzyżanowska
    3 (0,07%)
  7. 10 Marcin Klimek
    27 (0,66%)
  8. 8 Agnieszka Tulińska
    21 (0,52%)
  9. 5 Hanna Zamroczyńska
    73 (1,80%)
  10. 6 Jolanta Małgorzata Szulc-Półtorak
    72 (1,77%)

KOMITET WYBORCZY SZUBIŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Wojciech Chuderewicz
    44 (1,08%)
  2. 1 Maciej Rejment
    274 (6,74%)
  3. 2 Dorota Lewczyńska
    106 (2,61%)
  4. 5 Jakub Cegiełka
    47 (1,16%)
  5. 6 Ewa Niewinczany-Małecka
    17 (0,42%)
  6. 4 Paulina Marietta Kruszka-Kubacka
    34 (0,84%)
  7. 8 Małgorzata Krystyna Dudek
    29 (0,71%)
  8. 7 Mirosław Iciak
    19 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PIOTRKOWSKI GMINA SZUBIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Hanna Maria Adamczewska
    267 (6,57%)
  2. 1 Mariusz Piotrkowski
    571 (14,05%)
  3. 6 Maciej Balicki
    56 (1,38%)
  4. 7 Helena Jeziorska
    37 (0,91%)
  5. 8 Wiesław Adam Nitka
    19 (0,47%)
  6. 4 Remigiusz Jan Kasprzak
    143 (3,52%)
  7. 5 Alina Danuta Kokocińska
    106 (2,61%)
  8. 9 Alina Jolanta Broda
    24 (0,59%)
  9. 3 Marek Jarosław Gajewski
    184 (4,53%)
  10. 10 Jan Józef Szparag
    101 (2,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR MICHALAK WSPÓLNA GMINA SZUBIN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Stanisław Jan Głowacki
    49 (1,21%)
  2. 6 Adrian Jarmuż
    29 (0,71%)
  3. 4 Beata Bethke
    49 (1,21%)
  4. 9 Zdzisław Józef Pilarski
    79 (1,94%)
  5. 8 Lidia Małgorzata Garstecka
    43 (1,06%)
  6. 7 Joanna Wach
    40 (0,98%)
  7. 2 Marek Biernacki
    162 (3,99%)
  8. 5 Wawrzyniec Stanisław Owczarzak
    76 (1,87%)
  9. 10 Katarzyna Anna Twardowska
    166 (4,09%)
  10. 1 Tomasz Kaszewski
    346 (8,52%)

Okręg 2

Sołectwa: Brzózki, Godzimierz, Grzeczna Panna, Kołaczkowo, Kornelin, Łachowo, Małe Rudy, Nadkanale, Pińsko, Rynarzewo, Samoklęski Duże, Samoklęski Małe, Skórzewo, Stary Jarużyn, Szkocja, Szubin-Wieś, Tur, Wolwark, Zamość, Żurczyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY DOMŻAŁY-KACZMAREK

kandydatliczba głosów

  1. 5 Mariusz Jan Buczkowski
    59 (1,70%)
  2. 6 Rafał Stanisław Grobelski
    40 (1,15%)
  3. 7 Artur Szymon Przemorski
    12 (0,34%)
  4. 1 Jacek Tomasz Gelert
    124 (3,56%)
  5. 10 Michał Jan Kucharski
    37 (1,06%)
  6. 2 Anna Katarzyna Fanslau
    42 (1,21%)
  7. 3 Piotr Stanisław Adamczewski
    168 (4,83%)
  8. 4 Małgorzata Maria Krall
    70 (2,01%)
  9. 9 Justyna Magdalena Brzozowska-Wiśniewska
    14 (0,40%)
  10. 8 Lucyna Anna Głowacka
    34 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY SZUBIŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Krzysztof Rynarzewski
    115 (3,31%)
  2. 3 Beata Woźniak
    104 (2,99%)
  3. 4 Zbigniew Kazimierz Owczarzak
    33 (0,95%)
  4. 5 Krzysztof Chruściński
    58 (1,67%)
  5. 6 Rafał Paweł Mrówczyński
    77 (2,21%)
  6. 7 Andrzej Kwaśniewski
    74 (2,13%)
  7. 9 Agnieszka Katarzyna Kozdęba
    12 (0,34%)
  8. 8 Weronika Zielińska
    22 (0,63%)
  9. 10 Daria Maria Witka
    11 (0,32%)
  10. 1 Wioletta Katarzyna Borys-Stachowiak
    215 (6,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PIOTRKOWSKI GMINA SZUBIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Joanna Bączek
    40 (1,15%)
  2. 1 Anna Mariola Kijowska
    314 (9,03%)
  3. 2 Teresa Stachowiak
    241 (6,93%)
  4. 5 Kazimierz Kont
    74 (2,13%)
  5. 10 Mariusz Jerzy Pietrzycki
    189 (5,43%)
  6. 6 Elżbieta Lidia Kozłowska
    8 (0,23%)
  7. 7 Bartłomiej Gutkowski
    20 (0,57%)
  8. 3 Paweł Wuka
    82 (2,36%)
  9. 9 Magdalena Maria Dudek
    5 (0,14%)
  10. 8 Dariusz Ćwik
    5 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR MICHALAK WSPÓLNA GMINA SZUBIN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Maria Nikodem
    76 (2,18%)
  2. 1 Artur Jan Michalak
    340 (9,77%)
  3. 3 Ryszard Synakiewicz
    160 (4,60%)
  4. 4 Ewa Małgorzata Myśliwiec
    25 (0,72%)
  5. 8 Agata Napierała-Guzek
    26 (0,75%)
  6. 10 Aleksandra Nowacka
    35 (1,01%)
  7. 9 Marek Piotr Paliwoda
    31 (0,89%)
  8. 7 Krzysztof Ośka
    76 (2,18%)
  9. 5 Iwona Kornacka
    104 (2,99%)
  10. 6 Violetta Anna Kończal
    37 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Anna Szweda
    61 (1,75%)
  2. 3 Michał Klawiński
    33 (0,95%)
  3. 8 Sławomir Adam Kmieć
    23 (0,66%)
  4. 4 Anna Krystyna Grabowska
    57 (1,64%)
  5. 1 Krzysztof Grzegorz Tomaszewski
    62 (1,78%)
  6. 5 Paweł Bojas
    21 (0,60%)
  7. 6 Regina Szewczuk
    13 (0,37%)
  8. 7 Łukasz Krzysztof Behrendt
    0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwa: Chomętowo, Chraplewo, Ciężkowo, Dąbrówka Słupska, Gąbin, Kowalewo, Królikowo, Mąkoszyn, Retkowo, Słonawy, Słupy, Smolniki, Szaradowo, Wąsosz, Wrzosy, Zalesie, Żędowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY DOMŻAŁY-KACZMAREK

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mateusz Paweł Rachubiński
    9 (0,48%)
  2. 1 Krzysztof Robert Kroczka
    68 (3,66%)
  3. 4 Bartosz Jan Andryszak
    30 (1,61%)
  4. 2 Małgorzata Mielniczak
    94 (5,05%)
  5. 5 Maria Stefania Piekarska
    5 (0,27%)
  6. 7 Agnieszka Czechowska
    8 (0,43%)
  7. 6 Mariusz Henryk Kasprzak
    10 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY SZUBIŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Józef Krzywdziński
    12 (0,65%)
  2. 4 Jadwiga Katafiasz
    16 (0,86%)
  3. 3 Sławomir Jacek Berka
    169 (9,09%)
  4. 2 Roman Danielewski
    174 (9,35%)
  5. 7 Karolina Michalak
    14 (0,75%)
  6. 6 Jolanta Mieczysława Sikorska
    12 (0,65%)
  7. 1 Henryk Sowa
    135 (7,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ PIOTRKOWSKI GMINA SZUBIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Daria Magdalena Bonczyńska
    16 (0,86%)
  2. 1 Tadeusz Ciesielski
    110 (5,91%)
  3. 5 Danuta Maria Boruch
    85 (4,57%)
  4. 6 Andrzej Marian Tabuła
    21 (1,13%)
  5. 7 Andrzej Jan Wolnik
    180 (9,68%)
  6. 2 Elżbieta Katafiasz
    141 (7,58%)
  7. 3 Radosław Borowiak
    171 (9,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR MICHALAK WSPÓLNA GMINA SZUBIN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Mariola Adamowska
    13 (0,70%)
  2. 1 Kamila Szczepaniak
    74 (3,98%)
  3. 4 Agnieszka Krajnik-Damazyn
    13 (0,70%)
  4. 5 Daniel Piotr Lubawy
    33 (1,77%)
  5. 6 Marcin Andrzej Stefanowicz
    8 (0,43%)
  6. 2 Mariola Luchowska
    57 (3,06%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Bartosz Adam Paklepa
    12 (0,65%)
  2. 2 Błażej Berka
    69 (3,71%)
  3. 4 Krzysztof Pietrykowski
    25 (1,34%)
  4. 1 Krystyna Elżbieta Sichel
    38 (2,04%)
  5. 3 Krystyna Piątek
    14 (0,75%)
  6. 5 Klaudia Agnieszka Ciabach
    24 (1,29%)