Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krośnice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Dąbrowa, Wąbnice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Antoni Chołodecki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (32,87%)

Piotr Mariusz Kubiak

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

96 (67,13%)

Okręg 2

Sołectwa: Czarnogoździce, Dziewiętlin, Świebodów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Ryszard Stałowczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

35 (15,28%)

Władysław Bęben

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (24,89%)

Renata Lidia Kędzia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

48 (20,96%)

Gracjan Witek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (38,86%)

Okręg 3

Sołectwo: Wierzchowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

60 (16,95%)

Józefa Bortkun

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (11,86%)

Zdzisław Stanisław Jasięga

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

155 (43,79%)

Krystyna Królik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

97 (27,40%)

Okręg 4

Sołectwo Krośnice, w tym ulice: ul. Dębowa, ul. Kolejowa, ul. Łąkowa, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Spacerowa, ul. Stawowa, ul. Szkolna, ul. Tęczowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamila Maria Gorzkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

8 (3,24%)

Iwona Trzcińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (14,57%)

Maria Aniela Gajowniczek

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

100 (40,49%)

Jerzy Chołodecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

103 (41,70%)

Okręg 5

Sołectwo Krośnice, w tym ulice: ul. Jasna, ul. Kasztanowa, ul. Kwiatowa nry: 2A; 9, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Ogrodowa, ul. Orzechowa, ul. Owocowa, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Sosnowa, ul. Śliczna, ul. Wiśniowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Leon Bajrakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

37 (13,26%)

Małgorzata Julia Zaryczańska

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

121 (43,37%)

Krzysztof Skrzypczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

121 (43,37%)

Okręg 6

Sołectwo Krośnice, w tym ulice: ul. Kwiatowa nry: 1; 2; 5; 6; 6A; 6C; 6D; 7; 8; 10A; ul. Sanatoryjna, ul. Sportowa, ul. Wesoła.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kasprolewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

6 (1,74%)

Jadwiga Burban

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (13,04%)

Anna Teresa Wietrzyńska

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

67 (19,42%)

Przemysław Piotr Linda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

94 (27,25%)

Łukasz Lombarski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

133 (38,55%)

Okręg 7

Sołectwa: Luboradów, Police, Żeleźniki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Maria Ciesielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

27 (18,24%)

Artur Piotr Mariasz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

12 (8,11%)

Zbigniew Franciszek Marciniak

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

48 (32,43%)

Dorota Godyla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

61 (41,22%)

Okręg 8

Sołectwa: Czeszyce, Grabownica, Kotlarka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Monika Bereźnicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (18,04%)

Piotr Morawek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

159 (81,96%)

Okręg 9

Sołectwa: Kuźnica Czeszycka, Stara Huta, Suliradzice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Joanna Matysek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (26,62%)

Maria Lucyna Skibińska

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

50 (17,99%)

Wiesława Maria Kołodziej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

38 (13,67%)

Marian Bronisław Biesiadecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

116 (41,73%)

Okręg 10

Sołectwa: Brzostowo (w tym przysiółek Brzostówko) Lędzina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Małgorzata Strzech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

49 (23,33%)

Andrzej Wojsiat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (13,81%)

Anna Rudkiewicz

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

95 (45,24%)

Marian Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

37 (17,62%)

Okręg 11

Sołectwo Łazy (w tym: Łazy Małe, Łazy Poręba, Łazy Wielkie oraz przysiółek Krzyszków)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Stanisław Kuzaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (21,45%)

Maria Irena Gradzik

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

169 (55,78%)

Henryk Gradzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

69 (22,77%)

Okręg 12

Sołectwo Pierstnica (w tym: Pierstnica, Pierstnica Mała)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Zbigniew Granic

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

34 (15,53%)

Eugeniusz Józef Lis

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

150 (68,49%)

Jagoda Dorota Dzbik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

35 (15,98%)

Okręg 13

Sołectwo Bukowice I, w tym ulice: ul. Drzewna, ul. Jabłoniowa, ul. Jesionowa, ul. Kolejowa, ul. Krośnicka, ul. Leśna, ul. Mleczna, ul. Przysiółek Olszówka, ul. Wrocławska nry: 1; 1A; 2; 3; 4; 5; 7.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Szłykowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

46 (25,41%)

Andrzej Korzeniowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

135 (74,59%)

Okręg 14

Sołectwo Bukowice I, w tym ulice: ul. Akacjowa, ul. Pszczela, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Topolowa, ul. Wesoła, ul. Wrocławska nr 6; nry: od 8 do 76; nr 79.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Agata Kazała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (18,61%)

Zofia Grażyna Adamus

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

188 (81,39%)

Okręg 15

Sołectwo BUKOWICE II, w tym ulice: ul. Brzozowa, ul. Krótka, ul. Kubrycka, ul. Milicka, ul. Piaskowa, ul. Polna, ul. Sosnowa, ul. Wrocławska nry: od 77do 181, ul. Złotowska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Morka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA MORKI

57 (31,49%)

Izabela Maria Malerek

KOMITET WYBORCZY KROŚNICKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

61 (33,70%)

Bogumiła Barbara Bialic

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA DROBINY

36 (19,89%)

Tadeusz Wiesław Cyganowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (14,92%)