Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chełm Śląski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Błękitna, J. Brzechwy, Bukowa, Chełmska od nr 1 do nr 69 nieparzyste, Chełmska od nr 2 do nr 74 parzyste, Dębowa, Gamrot od nr 1 do nr 5 nieparzyste, Gamrot od nr 2 do nr 18B parzyste, Imielińska od nr 189 do nr 195 nieparzyste, Imielińska od nr 208 do nr 210 parzyste, Podłuże, L. Teligi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Elżbieta Pioskowik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

84 (34,57%)

Maria Janota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

97 (39,92%)

Grażyna Agnieszka Buras-Chrostek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY CHEŁM ŚLĄSKI

62 (25,51%)

Okręg 2

Bukietowa, Chełmska od nr 77 do nr 137 nieparzyste, Chełmska od nr 80 do nr 108 parzyste, Dożynkowa, K. Kurpińskiego od nr 1 do nr 29, Skalna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Marek Losko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

76 (50,67%)

Kamil Łukasz Borzucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY CHEŁM ŚLĄSKI

74 (49,33%)

Okręg 3

Chełmska od nr 159 do nr 183 nieparzyste, Chełmska od nr 118 do nr 152 parzyste, Ludowa, Miodowa, Osada od nr 1 do nr 25 nieparzyste, Osada od nr 2 do nr 6C parzyste, Równa, Sadowa, Spacerowa, Wspólna, Zakole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Teresa Bromboszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

0 (0,00%)

Okręg 4

Chełmska od nr 191 nieparzyste, Chełmska od nr 162 parzyste, Górnośląska od nr 37 nieparzyste, Górnośląska od nr 50 parzyste, M. Karłowicza, Kolonia Leśna, Osada od nr 27 nieparzyste, Osada od nr 8 parzyste, Polna, Rolnicza, Zgody

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Ewa Klęczar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA GMINA"

68 (30,36%)

Bogdan Józef Konowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

79 (35,27%)

Damian Karol Januszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

7 (3,13%)

Łukasz Paweł Mrowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY CHEŁM ŚLĄSKI

28 (12,50%)

Renata Golonka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATU BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO

42 (18,75%)

Okręg 5

Gamrot od nr 17 nieparzyste, Gamrot od nr 20 parzyste, Głogowa, Górnośląska od nr 1 do nr 27A nieparzyste, Górnośląska od nr 2 do nr 40 parzyste, Jasna, K. Kurpińskiego nr 30, E. Romera

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alojzy Marian Pyrcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

100 (50,76%)

Agnieszka Januszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

97 (49,24%)

Okręg 6

Bliska, T. Boya-Żeleńskiego od nr 1 do nr 15 nieparzyste, T. Boya-Żeleńskiego od nr 2 do nr 12 parzyste, Czerniny, Odrodzenia od nr 57 nieparzyste, Odrodzenia od nr 46 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Myalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

65 (36,31%)

Anna Klaudia Cyroń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

31 (17,32%)

Mariusz Roman Ganobis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY CHEŁM ŚLĄSKI

83 (46,37%)

Okręg 7

Błędów od nr 19 nieparzyste, Błędów od nr 12 parzyste, T. Boya-Żeleńskiego od nr 31 nieparzyste, T. Boya-Żeleńskiego od nr 28 parzyste, H. Modrzejewskiej, Wrzosowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Jan Madeja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

93 (42,47%)

Piotr Józef Misterek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY CHEŁM ŚLĄSKI

126 (57,53%)

Okręg 8

Błędów od nr 1 do nr 17 nieparzyste, Błędów od nr 2 do nr 10 parzyste, T. Boya-Żeleńskiego od nr 15A do nr 29B nieparzyste, T. Boya-Żeleńskiego od nr 14 do nr 24 parzyste, W. Bogusławskiego, J. Chełmońskiego, J. Kossaka, Krzywa, Techników nr 7, Techników od nr 24

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Paweł Mądry

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

66 (30,84%)

Jacek Adam Chmielarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

65 (30,37%)

Łukasz Andrzej Kolny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY CHEŁM ŚLĄSKI

83 (38,79%)

Okręg 9

Odrodzenia od nr 1 do nr 55B nieparzyste, Odrodzenia od nr 2 do nr 44 parzyste, Słoneczna, Stacyjna, H. Wieniawskiego od nr 11 nieparzyste, H. Wieniawskiego nr 8, Żabia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Zagórski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA GMINA"

92 (45,10%)

Sebastian Józef Gdak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

88 (43,14%)

Henryk Mańka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

24 (11,76%)

Okręg 10

Jesienna, O. Kolberga, Ks. W. Wojtka, Letnia, W. Orkana, Techników od nr 1 do nr 5 nieparzyste, Techników od nr 2 do 4C parzyste, H. Wieniawskiego od nr 1 do nr 9 nieparzyste, H. Wieniawskiego nr 2i 4, Wiosenna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Aleksy Wyciślok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA GMINA"

100 (30,58%)

Krzysztof Stanisław Ziajka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

34 (10,40%)

Barbara Krystyna Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

106 (32,42%)

Bartłomiej Henryk Jarosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY CHEŁM ŚLĄSKI

87 (26,61%)

Okręg 11

Śląska od nr 85 nieparzyste, Śląska od nr 80 parzyste, Zapłocie, Żurawia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Buchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

134 (78,82%)

Martyna Teresa Mucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

36 (21,18%)

Okręg 12

S. Konarskiego, Owocowa, Śląska od nr 1 do nr 83 nieparzyste, Śląska od nr 2 do nr 78 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Joachim Ślósarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

72 (44,72%)

Tomasz Dominik Buchta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

89 (55,28%)

Okręg 13

Kmicica, Młyńska, Wołodyjowskiego, Zagłoby

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA GMINA"

68 (38,20%)

Marian Marceli Cisowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

69 (38,76%)

Paweł Krzysztof Wisiorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

41 (23,03%)

Okręg 14

Techników nr 6, nr 8, nr 12

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marek Kuczowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRA GMINA"

51 (45,13%)

Joanna Agnieszka Jędryka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

22 (19,47%)

Andrzej Piotr Seweryn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

40 (35,40%)

Okręg 15

Techników nr 10, Techników od nr 16 do nr 22

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Majda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KONTYNUACJA"

56 (43,08%)

Marian Andrzej Grabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ SEWERYN MIESZKAŃCOM

74 (56,92%)