Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Michałów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Góry, Kołków, Sadkówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

29 (12,08%)

Marta Barbara Grzybczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZYBCZAK ŁUKASZ

7 (2,92%)

Andrzej Marek Kwiecień

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (34,17%)

Józef Pasternak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI I SPRAWIEDLIWI

51 (21,25%)

Aneta Bernadeta Czaplińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (29,58%)

Okręg 2

Sołectwa: Zagajów, Karolów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Maria Młyńczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

70 (34,83%)

Dariusz Janusz Żuber

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (25,87%)

Jan Lach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (39,30%)

Okręg 3

Część sołectwa Węchadłów, numery: 26; 28 - 66; 67a; 76; 78; 80; 81; 83; 85; 87; 89; 92; 93; 95 - 102a; 142 - 153; 155 - 155b

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Monika Miszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

48 (40,00%)

Jan Stanisław Jędrszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI I SPRAWIEDLIWI

72 (60,00%)

Okręg 4

Część sołectwa Węchadłów, numery: 1 - 25; 27; 67; 68 - 74; 77; 79; 82; 84; 86; 88; 90; 91; 94; 103 - 141b; 154; 154a; od 156 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Józef Zaręba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

80 (62,50%)

Mariusz Jaros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZYBCZAK ŁUKASZ

19 (14,84%)

Urszula Anna Zięba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (22,66%)

Okręg 5

Sołectwa: Tomaszów, Polichno, Przecławka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Anna Kocel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

83 (48,54%)

Stanisław Jan Toboła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZYBCZAK ŁUKASZ

22 (12,87%)

Stanisław Wojciech Kocel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (38,60%)

Okręg 6

Część sołectwa Michałów, numery: 1 – 70; 108 – 155A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Bębenek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

123 (68,33%)

Rafał Grzybczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZYBCZAK ŁUKASZ

38 (21,11%)

Przemysław Kamil Schab

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19 (10,56%)

Okręg 7

Część sołectwa Michałów, numery: 72 – 105; 222 – 278; od 288 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Krzysztof Nocuń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

37 (22,98%)

Michał Marian Toboła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZYBCZAK ŁUKASZ

49 (30,43%)

Monika Krystyna Podlach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI I SPRAWIEDLIWI

28 (17,39%)

Rafał Tadeusz Motyka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (29,19%)

Okręg 8

Część sołectwa Michałów, numery: 155B – 221A; 285 – 286

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Artur Wleciał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

129 (79,14%)

Kamil Krzysztof Starmach

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZYBCZAK ŁUKASZ

10 (6,13%)

Andrzej Jan Skrzypek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (14,72%)

Okręg 9

Sołectwa: Jelcza Mała, Pawłowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Jadwiga Wojtasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

43 (31,16%)

Damian Sebastian Wleciał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

95 (68,84%)

Okręg 10

Sołectwo: Zagajówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Wojciech Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

47 (56,63%)

Barbara Grzybczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZYBCZAK ŁUKASZ

0 (0,00%)

Sylwester Sowa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (43,37%)

Okręg 11

Sołectwo: Tur Dolny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Hanka Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

42 (32,56%)

Adam Siekacz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (41,09%)

Mariusz Grzegorz Wojtasik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (26,36%)

Okręg 12

Sołectwa: Tur Górny, Tur Piaski, Zawale Niegosławskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Władysław Zych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

81 (55,48%)

Łukasz Grzybczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZYBCZAK ŁUKASZ

4 (2,74%)

Henryk Jan Konofal

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

18 (12,33%)

Tadeusz Mariusz Oleksy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (29,45%)

Okręg 13

Część sołectwa Sędowice, numery: 1 – 67; 157 – 186

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Adam Mazuchowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

36 (36,73%)

Łukasz Paweł Wójcik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (63,27%)

Okręg 14

Część sołectwa Sędowice, numery: 68 – 155; od 191 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Grażyna Papaja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

41 (32,54%)

Michał Klamiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

85 (67,46%)

Okręg 15

Sołectwa: Jelcza Wielka, Wrocieryż

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Piotr Kasprzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WALASKA

48 (23,19%)

Marcin Rusak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZYBCZAK ŁUKASZ

13 (6,28%)

Zygmunt Władysław Mika

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (33,82%)

Andrzej Marian Janusek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI I SPRAWIEDLIWI

76 (36,71%)