Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Boguty-Pianki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Boguty-Pianki: ul. Aleja Papieża Jana Pawła II od Nr 1 do Nr 49 po lewej stronie ulicy i od Nr 2 do Nr 58 po prawej stronie ulicy, ul. Borowa, ul. Kościelna, ul. Łąkowa, ul. Pawła Olszewskiego, ul. Wiejska. Sołectwo Boguty-Rubiesze miejscowości: Boguty-Rubiesze, Boguty-Augustyny, Boguty-Leśne, Kutyłowo-Bródki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Wyszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

51 (38,93%)

Konrad Złotkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (61,07%)

Okręg 2

Sołectwo Boguty-Żurawie: miejscowość Boguty-Pianki: ul. Aleja Papieża Jana Pawła II od Nr 51 do końca numeracji po lewej stronie ulicy i od Nr 60 do końca numeracji po prawej stronie ulicy, ul. Spacerowa, ul. Wiatraczna, ul. Wierzbowa, ul. Wiktora Ignacego Godlewskiego, ul. Żurawia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Bogucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

48 (55,17%)

Józef Majewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (44,83%)

Okręg 3

Sołectwo Boguty-Żurawie miejscowość Boguty-Pianki: ul. Lipowa, ul. Targowa, ul. Nowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Tymińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

40 (59,70%)

Stanisław Szcześniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (40,30%)

Okręg 4

sołectwo Kunin-Zamek, sołectwo Szpice-Chojnowo: miejscowości: Szpice-Chojnowo, Cietrzewki-Warzyno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Jarosław Nienałtowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 5

sołectwo Kamieńczyk-Ryciorki: miejscowości: Kamieńczyk-Ryciorki, Kamieńczyk-Borowy, Kamieńczyk-Pierce, sołectwo Kamieńczyk Wielki: miejscowości: Kamieńczyk Wielki, Kamieńczyk-Jankowięta.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Szczepan Kryński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

29 (29,59%)

Mieczysław Godlewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (70,41%)

Okręg 6

sołectwo Drewnowo-Ziemaki: miejscowości: Drewnowo-Ziemaki, Drewnowo-Daćbogi, sołectwo Drewnowo-Lipskie: miejscowości: Drewnowo-Lipskie, Konarze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Lucjan Bogucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

12 (13,19%)

Mariusz Godlewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (86,81%)

Okręg 7

sołectwa: Białe-Szczepanowice, Drewnowo-Gołyń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Kazanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

47 (65,28%)

Stanisław Piotrowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (34,72%)

Okręg 8

sołectwo Godlewo-Łuby, sołectwo Białe-Kwaczoły: miejscowości: Białe-Kwaczoły, Białe-Chorosze, Białe-Figle.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Godlewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

30 (41,10%)

Aneta Godlewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (58,90%)

Okręg 9

sołectwo Białe-Misztale: miejscowości: Białe-Misztale, Białe-Giezki, Białe-Papieże, Białe-Zieje, Michałowo-Wróble.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Skowroński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

36 (52,94%)

Piotr Jamiołkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (47,06%)

Okręg 10

sołectwo Kutyłowo-Perysie, sołectwo Boguty-Milczki: miejscowości: Boguty-Milczki Drewnowo-Dmoszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Sienicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

40 (43,48%)

Artur Marek Zawistowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (56,52%)

Okręg 11

sołectwa: Kutyłowo-Skupie, Trynisze-Kuniewo, Złotki-Przeczki, Trynisze-Moszewo, Złotki-Przeczki, sołectwo Złotki-Stara Wieś: miejscowości: Złotki-Stara Wieś, Złotki-Pułapki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Tymińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA

46 (39,32%)

Tomasz Maciej Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

19 (16,24%)

Piotr Paweł Tymiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (44,44%)

Okręg 12

sołectwo Tymianki-Adamy, sołectwo Tymianki-Bucie: miejscowości: Tymianki-Bucie, Tymianki-Skóry.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Lipiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

25 (23,36%)

Grzegorz Tymiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (76,64%)

Okręg 13

sołectwo Tymianki-Okunie: miejscowości: Tymianki-Okunie, Tymianki-Dębosze, Tymianki-Moderki, Tymianki-Pachoły, Tymianki-Szklarze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Murawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

54 (56,25%)

Krzysztof Sikorski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (43,75%)

Okręg 14

sołectwo Godlewo-Baćki, sołectwo Kraszewo-Czarne: miejscowości: Kraszewo-Czarne, Murawskie-Miazgi.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Skłodowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 15

sołectwo Zabiele-Pikuły: miejscowości: Zabiele-Pikuły, Murawskie-Czachy, sołectwo Zawisty-Dworaki: miejscowości: Zawisty-Dworaki , Zawisty-Króle, Zawisty-Kruki, Zawisty-Piotrowice, Zawisty-Wity, Zawisty-Koziany.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Zaręba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BOGUCKIEGO

37 (41,11%)

Jadwiga Godlewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (58,89%)