Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Radomin od Nr 1 do Nr 22b, od Nr 167 do końca
Pokaż więcej
Marek Szlufik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
41
(35,34%)
Zbigniew Fodrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
75
(64,66%)
Okręg 2
Radomin od Nr 23 do Nr 55
Pokaż więcej
Dawid Stachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
0
(0,00%)
Okręg 3
Radomin od Nr 56 do Nr 115
Pokaż więcej
Artur Trzpiot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
58
(38,67%)
Waldemar Tucholski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
92
(61,33%)
Okręg 4
Radomin od Nr 116 do Nr 166
Pokaż więcej
Waldemar Ireneusz Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
54
(54,55%)
Mirosław Adam Orzechowski
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
45
(45,45%)
Okręg 5
Michał Silkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
73
(60,33%)
Wojciech Zenon Krzykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
48
(39,67%)
Okręg 6
Gaj, Wilczewko
Pokaż więcej
Lech Szpejankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
0
(0,00%)
Okręg 7
Rętwiny, Rętwiny-Bogumiłki
Pokaż więcej
Kazimierz Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
0
(0,00%)
Okręg 8
Dulsk od Nr 1 do Nr 69
Pokaż więcej
Henryk Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
73
(64,60%)
Elżbieta Borkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
40
(35,40%)
Okręg 9
Dulsk od Nr 70 do końca, Dulsk-Frankowo, Dulsk-Spiczyny
Pokaż więcej
Henryk Roman Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
62
(55,36%)
Teresa Piotrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
50
(44,64%)
Okręg 10
Kamionka, Wilczewo
Pokaż więcej
Zbigniew Bejgier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
0
(0,00%)
Okręg 11
Jakubkowo, Łubki, Szczutowo
Pokaż więcej
Piotr Paweł Wiwatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
42
(25,77%)
Jan Pilarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
67
(41,10%)
Piotr Jachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA OKRĘGU 11.
54
(33,13%)
Okręg 12
Płonne od Nr 1 do Nr 17, od Nr 43 do Nr 76, Płonne-Plebanka, Rodzone
Pokaż więcej
Bartłomiej Paweł Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
95
(53,98%)
Przemysław Osiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
81
(46,02%)
Okręg 13
Płonko, Płonne od Nr 18 do Nr 42, od Nr 77 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Zbigniew Wileński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
21
(17,07%)
Grażyna Szarszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
57
(46,34%)
Dariusz Rykaczewski
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
45
(36,59%)
Okręg 14
Grzegorz Nosarzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
65
(58,04%)
Teodor Mirosław Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
47
(41,96%)
Okręg 15
Szafarnia, Szafarnia-Pólka
Pokaż więcej
Sławomir Blumkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
93
(73,23%)
Janusz Seweryn Wiwatowski
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
34
(26,77%)