Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sułoszowa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sułoszowa ul. Cyprysowa, ul. Krakowska od nr 31 do 193 numery nieparzyste) ul. Zielone Wzgórze, ul. Słoneczna od nr 1 do 185 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 198 (numery parzyste), ul. Wielmoska od nr 25 do nr 199 (numery nieparzyste) i od nr 24 do 226 (numery parzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Zbigniew Gorajczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (39,78%)

Tomasz Wojciech Pasek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM NIEZALEŻNYCH”

112 (60,22%)

Okręg 2

Sułoszowa-obejmuje obręb geodezyjny Sułoszowa I : Pieskowa Skała, ul. Graniczna od nr 45 do nr 87 (numery nieparzyste), ul. Herianówka od nr 76 do nr 86 (numery parzyste), ul. Krakowska od nr 195 do 297 (numery nieparzyste) i od nr 136 do nr 186 (numery parzyste), ul. Krótka, ul. Nad Źródłem, ul. Parkowa, ul. Podzamcze od nr 68 do nr 110 (numery parzyste) i od nr 1 do nr 3 (numery nieparzyste), ul. Słoneczna od nr 187 do nr 227 (numery nieparzyste) i od nr 200 do nr 246 (numery parzyste), ul. Spacerowa, ul. Stroma od nr 24 do nr 62 (numery parzyste) i od nr 7 do nr 41 (numery nieparzyste), ul. Wąwozowa, ul. Wichrowe Wzgórze, ul. Wspólna, ul. Zamkowa od nr 48 do nr 64 (numery parzyste).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Zenon Glanowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (38,41%)

Kazimierz Krawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (22,52%)

Witold Gorajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM NIEZALEŻNYCH”

59 (39,07%)

Okręg 3

Sułoszowa-obejmuje obręb geodezyjny Sułoszowa I: ul. Bankowa, ul. Kościelna, ul. Kasztanowa, ul. ks. bpa Miłosława Kołodziejczyka nr 14, ul. Krakowska od nr 12 do nr 134 (numery parzyste), ul. Kręta, ul. Południowa, ul. Stroma od nr 2 do nr 22 (numery parzyste) i od nr 1 do nr 5 (numery nieparzyste), ul. Szkolna od nr 1 do nr 13 (numery nieparzyste), ul. Szlachetna ul. Zdrowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wawrzyniec Woszczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (50,00%)

Jan Piotr Marszałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM NIEZALEŻNYCH”

93 (50,00%)

Okręg 4

Sułoszowa-obejmuje obręb geodezyjny Sułoszowa II: ul. Olkuska od nr 52 do nr 226 (numery parzyste) ul. Źródlana od nr 1 do nr 17 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 12 (numery parzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Sylwia Szewczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

102 (65,81%)

Izabela Anna Szewczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (34,19%)

Okręg 5

Sułoszowa-obejmuje obręb geodezyjny Sułoszowa II: ul. Krakowska od nr 1 do nr 29 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 10 (numery parzyste), ul. ks. bpa Miłosława Kołodziejczyka od nr 1 do nr 5 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 12 (numery parzyste), ul. Olkuska od nr 2 do nr 50 (numery parzyste) i od nr 1 do nr 51 (numery nieparzyste), ul. Przegińska, ul. Skalna, ul. Szkolna od nr 2 do nr 16 (numery parzyste), ul. Źródlana od nr 14 do nr 80 (numery parzyste) i od nr 19 do nr 91 (numery nieparzyste), ul. Wielmoska od nr 1 do nr 23 (numery nieparzyste) i od nr 2 do 22 (numery parzyste).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Mariusz Pasternak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (46,00%)

Jarosław Piasny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

108 (54,00%)

Okręg 6

Sułoszowa-obejmuje obręb geodezyjny Sułoszowa II: ul. Olkuska od nr 53 do nr 267 (numery nieparzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Rafał Kijak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (26,90%)

Adam Goraj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

125 (73,10%)

Okręg 7

Sułoszowa-obejmuje obręb geodezyjny Sułoszowa III: ul. Dworska, ul. Leśna, ul. Olkuska od nr 382 do nr 568 (numery parzyste), ul. Świerkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Adamek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (39,58%)

Zbigniew Paweł Bień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (60,42%)

Okręg 8

Sułoszowa-obejmuje obręb geodezyjny Sułoszowa III: ul. Olkuska od nr 228 do nr 380 (numery parzyste) i od nr 269 do nr 279 (numery nieparzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Bień

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (22,70%)

Bogdan Lucjan Postół

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (47,24%)

Dariusz Antoni Michalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM NIEZALEŻNYCH”

49 (30,06%)

Okręg 9

Sułoszowa-obejmuje obręb geodezyjny Sułoszowa III : ul. Jesionowa, ul. Olkuska od nr 281 do nr 499 (numery nieparzyste), ul. Sosnowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Marek Woszczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (49,03%)

Marcin Stanisław Górka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (50,97%)

Okręg 10

Wola Kalinowska-obejmuje obręb geodezyjny Wola Kalinowska : ul. Jurajska, ul. Młynnik, ul. Prądnicka, ul. Herianówka , ul. Stroma, ul. Widokowa, ul. Zielna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Roman Miodek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (21,85%)

Stanisław Józef Przydział

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM NIEZALEŻNYCH”

93 (78,15%)

Okręg 11

Wola Kalinowska-obejmuje obręb geodezyjny Wola Kalinowska : ul. Dworska, ul. Kalinów, ul. Kaliski, ul. Kapkazy, ul. Leśna, ul. Młyny, ul. Ojcowska, ul. Parkowa, ul. Rowerowa, ul. Sąspowska, ul. Słupianka, ul. Spacerowa, ul. Szkolna, ul. Węgielnik.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Józef Staroń

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

54 (40,60%)

Wojciech Kiszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „FORUM NIEZALEŻNYCH”

79 (59,40%)

Okręg 12

Wielmoża-obejmuje obręb geodezyjny Wielmoża : ul. Alternatywy, ul. Długa od nr 1 do nr 203 (numery nieparzyste) i od nr 6 do nr 232 (numery parzyste), ul. Grodzka od nr 34 do nr 78 (numery parzyste) i od nr 35 do nr 53 (numery nieparzyste)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Adam Mazela

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (34,88%)

Jakub Marian Pałka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

112 (65,12%)

Okręg 13

Wielmoża-obejmuje obręb geodezyjny Wielmoża: ul. Długa od nr 2 do nr 4 (numery parzyste), ul. Graniczna od nr 2 do nr 88 (numery parzyste) i od nr 1 do nr 43 9numery nieparzyste) Grodzka od nr 2 do nr 32 (numery parzyste) i od nr 1 do nr 33 (numery nieparzyste), ul. Krótka, ul. Poprzeczna, ul. Zamkowa od nr 2 do nr 46 (numery parzyste) i od nr 1 do nr 57 (numery nieparzyste).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Pieszczek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

0 (0,00%)

Okręg 14

Wielmoża-obejmuje obręb geodezyjny Wielmoża: ul. Krakowska od nr 108 do nr 180 (numery parzyste) i od nr 121 do nr 187 (numery nieparzyste), ul. Leśna, ul. Spokojna , ul. Stara Wieś, ul. Szkolna, ul. Wesoła, ul. Widokowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Tokaj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (50,74%)

Iwona Tokaj

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

67 (49,26%)

Okręg 15

Wielmoża-obejmuje obręb geodezyjny Wielmoża: ul. Brzozowa, ul. Doliny Zachwytu, ul. Herianówka , ul. Krakowska od nr 1 do 119 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 106 (numery parzyste) ul. Kamieniec Dolny, ul. Kamieniec Górny, ul. Parkowa, ul. Podzamcze od nr 2 do 66 (numery parzyste), ul. Poręba, ul. Zacisze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jan Bąk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)