Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jeżów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Jeżów, ulice: Leśna, Pułkownika Nadachowskiego, Łowicka (nr nieparzyste od nr 45 do nr 95 - włącznie; nr parzyste od nr 30 do nr 70 - włącznie)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Marcin Miazek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (48,15%)

Elżbieta Lilla Lechowska-Lisik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (30,56%)

Janusz Meszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

23 (21,30%)

Okręg 2

Jeżów, ulice: Brzezińska, Jana III Sobieskiego, Łowicka (nr nieparzyste od nr 1 do nr 19 - włącznie)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Matysiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

72 (53,73%)

Elżbieta Kaczuba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (24,63%)

Irena Borowińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

29 (21,64%)

Okręg 3

Jeżów, ulice: Rynek, Ścibiorka, Aleje 3 Maja, Szkolna, Ogrodowa, Wojska Polskiego (nr nieparzyste wszystkie; nr parzyste od nr 8 do nr 10 - włącznie oraz od nr 14 do nr 16 - włącznie), Łowicka (nr nieparzyste od nr 21 do nr 43 - włącznie; nr parzyste od nr 2 do nr 28 - włącznie)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Szymon Szulc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (66,37%)

Agnieszka Ewa Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

38 (33,63%)

Okręg 4

Jeżów, ulice: Kwiatowa, Południowa, Rawska (nr nieparzyste od nr 11 do nr 79 - włącznie; nr parzyste od nr 26 do nr 94 - włącznie), Wojska Polskiego (nr parzyste od nr 2 do nr 6 - włącznie-Domy Nauczyciela)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Krzysztof Chojnacki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (17,19%)

Jerzy Kierner

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (41,41%)

Anna Maria Pawlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

53 (41,41%)

Okręg 5

Jeżów, ulice: Górna, Kolejowa, Piotrkowska, Pisarskiego, Rawska (nr nieparzyste od nr 1 do nr 9 - włącznie; nr parzyste od nr 2 do nr 24 - włącznie)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Maj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (33,33%)

Paweł Rokicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

74 (66,67%)

Okręg 6

Jeżów, ulice: Bohaterów Września 1939 roku, Kaczeńcowa, Łąkowa, Tulipanowa, Zielona, Wojska Polskiego (nr 12 - dawna Agronomówka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Anna Schab

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (31,54%)

Katarzyna Maria Wijata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY WIJATY „LEPSZE JUTRO”

89 (68,46%)

Okręg 7

Sołectwo: Popień-Parcela

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (14,97%)

Krzysztof Jan Klepaczko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (17,11%)

Grzegorz Wieteska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

127 (67,91%)

Okręg 8

Sołectwo: Olszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Krzysztof Gabryszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (52,00%)

Krzysztof Poździej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

36 (48,00%)

Okręg 9

Sołectwa: Mikulin, Przybyszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Dudek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (40,80%)

Beata Anna Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (36,00%)

Bogumiła Skorzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

29 (23,20%)

Okręg 10

Sołectwo: Jasienin Duży

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Andrzej Kaczmarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

15 (16,30%)

Wojciech Michał Krychniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (58,70%)

Wiesław Mirosław Kurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

23 (25,00%)

Okręg 11

Sołectwa: Jasienin Mały, Strzelna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Piechota

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (50,50%)

Anna Balcerak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (37,62%)

Jarosław Andrzej Płoszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

12 (11,88%)

Okręg 12

Sołectwa: Góra, Kosiska, Mościska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Adamczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

92 (51,98%)

Ewa Janina Klepaczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

85 (48,02%)

Okręg 13

Sołectwa: Lubiska, Lubiska-Kolonia, Wola Łokotowa, Zamłynie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Wilkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (35,37%)

Danuta Irena Karaszewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (48,17%)

Anna Mirosława Długosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

27 (16,46%)

Okręg 14

Sołectwa: Jankowice, Jankowice-Kolonia, Taurów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Elżbieta Stelcer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

52 (33,99%)

Paweł Rafał Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WÓJCIKA

101 (66,01%)

Okręg 15

Sołectwa: Rewica, Rewica Szlachecka, Rewica-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Antoni Wójcik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (30,34%)

Stanisław Sulgostawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (46,07%)

Krzysztof Jan Życki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PIECHOTY

21 (23,60%)