Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nozdrzec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Nozdrzec od nr 1 do nr 63 od nr 223 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Ogrodnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

81 (25,47%)

Grzegorz Stanisław Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

237 (74,53%)

Okręg 2

Nozdrzec od nr 64 do nr 222

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jagusztyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

68 (23,61%)

Andrzej Niemiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

109 (37,85%)

Marian Andrzej Zabój

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

111 (38,54%)

Okręg 3

Hłudno od nr 1 do nr 79 od nr 201 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

119 (51,52%)

Kazimierz Toczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

112 (48,48%)

Okręg 4

Hłudno od nr 80 do nr 200

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Szpiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA HŁUDNA

91 (51,70%)

Marek Kałamucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

50 (28,41%)

Paweł Baran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

35 (19,89%)

Okręg 5

Wara od nr 1 do nr 80A od nr 221 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Jarosław Skubisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WARA ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ

180 (68,18%)

Jerzy Ireneusz Kurzydło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

55 (20,83%)

Jan Tymoć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

29 (10,98%)

Okręg 6

Wara od nr 81 do nr 220

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Sochacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

38 (15,26%)

Jan Jakub Jedynak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

81 (32,53%)

Zygmunt Józef Wawczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

130 (52,21%)

Okręg 7

Siedliska (+Wołodź), Huta Poręby

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Józefa Gretkowska - Sycz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

58 (21,97%)

Jerzy Pyrcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

102 (38,64%)

Krzysztof Stanisław Zawadzki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

104 (39,39%)

Okręg 8

Izdebki od nr 1 do nr 118 od nr 301 do nr 373

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Gładysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

138 (53,49%)

Wacław Serafin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

61 (23,64%)

Grzegorz Jan Fil

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (22,87%)

Okręg 9

Izdebki od nr 119 do nr 300

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Kłak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

65 (34,39%)

Zbigniew Szpiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

88 (46,56%)

Robert Ochała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (19,05%)

Okręg 10

Izdebki od nr 374 do nr 444 od nr 501 do nr 583

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Czopor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

54 (23,58%)

Anna Skórska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

123 (53,71%)

Grażyna Ewa Sobaś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (22,71%)

Okręg 11

Izdebki od nr 445 do nr 500 od nr 584 do nr 683

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Czopek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

63 (32,47%)

Sylwester Bobola

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

69 (35,57%)

Piotr Ogrodnik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (31,96%)

Okręg 12

Izdebki Rudawiec od nr 684 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Ogrodnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

77 (48,13%)

Danuta Czaja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

59 (36,88%)

Rafał Andrzej Dobosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (15,00%)

Okręg 13

Wesoła od nr 1 do nr 100 od nr 361 do nr 527

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Stanisława Pęcherek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

22 (8,59%)

Stanisław Potoczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

149 (58,20%)

Wojciech Worek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (33,20%)

Okręg 14

Wesoła od nr 101 do nr 360 od nr 528 do nr 574

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Jan Filus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

60 (25,75%)

Stanisław Dańko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

145 (62,23%)

Karol Adam Czapla

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

28 (12,02%)

Okręg 15

Wesoła Ujazdy, Ryta Górka od nr 575 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Stanisław Pinderski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY NOZDRZEC

43 (27,92%)

Andrzej Bator

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC

29 (18,83%)

Krzysztof Kurdziel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

82 (53,25%)