Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krzęcin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Krzęcin obejmująca ulicę Mieszka I-go oraz kolonie: Boguszyce, Sierosławiec, i Sobolewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Ciesiołkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

88 (84,62%)

Jarosław Sajdak-Pietrzak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

16 (15,38%)

Okręg 2

Część sołectwa Krzęcin obejmująca ulice: Kwiatową, Miodową, Piaskową, Spokojną i Pogodną

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Krzysztof Ogonowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

77 (69,37%)

Angelika Sajdak-Pietrzak

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

34 (30,63%)

Okręg 3

Część sołectwa Krzęcin obejmująca ulice: Ogrodową, Pocztową, Niepodległości, Polną, Szkolną i Tylną

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Pierzchała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

76 (62,81%)

Beata Hołubowska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

32 (26,45%)

Martyna Podhajny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

13 (10,74%)

Okręg 4

Część sołectwa Krzęcin obejmująca ulice: Słoneczną, Jeziorną oraz kolonie: Grzywacz, Prokolno i Smużyk, oraz Sołectwo Nowy Klukom

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Bodnar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

70 (88,61%)

Anna Ignatowicz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

9 (11,39%)

Okręg 5

Część sołectwa Chłopowo obejmująca ulicę Główną, ulicę Nową i kolonię V.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Matuszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

116 (84,67%)

Wiesława Gruszczyńska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

21 (15,33%)

Okręg 6

Część sołectwa Chłopowo obejmująca ulice: Bukową, Leśną, Łąkową, Wodną oraz kolonie: IV, Ligwiąca, Pluskocin i Sowiniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Knera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

76 (78,35%)

Agnieszka Andżelika Sajdak-Wasik

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

21 (21,65%)

Okręg 7

Część sołectwa Granowo obejmująca ulicę. Szeroką, Wesołą i Boczną

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Rutkowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

53 (38,97%)

Tomasz Andrzej Bodnar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

83 (61,03%)

Okręg 8

Część sołectwa Granowo obejmująca ulice: Osiedlową, Zakładową oraz Sobieradz i kolonię Potoczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Olgierd Konopelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

45 (55,56%)

Dariusz Filiks

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

36 (44,44%)

Okręg 9

Sołectwo Kaszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paulina Szarawaga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

50 (78,13%)

Krzysztofa Ewelina Tuszyńska

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

14 (21,88%)

Okręg 10

Sołectwo Mielęcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Bury

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

58 (64,44%)

Anna Maria Prokopiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

25 (27,78%)

Szczepan Władysław Sajdak-Wasik

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

7 (7,78%)

Okręg 11

Część sołectwa Objezierze od nr 1 do nr 53

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Józef Cichowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

32 (32,65%)

Katarzyna Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

6 (6,12%)

Anna Helena Masaj-Szczepańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

60 (61,22%)

Okręg 12

Część sołectwa Objezierze od nr 54 do nr 84 i sołectwo Słonice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Judyta Monika Mroczkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Przybysław

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimiera Prokopiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

32 (32,65%)

Przemysław Kusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

66 (67,35%)

Okręg 14

Sołectwo Rakowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

30 (23,08%)

Zdzisław Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

100 (76,92%)

Okręg 15

Sołectwo Żeńsko wraz z kolonią Wężnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Michałowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY

77 (49,04%)

Radosław Ignatowicz

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE

2 (1,27%)

Bożena Barbara Gibert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

78 (49,68%)