Wyciśnięte pierwsze miejsce

PS
Na Otwartych Mistrzostwach Warszawy w wciskaniu leżąc spore sukcesy odnieśli siłacze z TKKF Azory.

TKKF Azory

TKKF Azory

17-letni Dawid Jeleń z kategorii wiekowej młodzików i wagowej 100 kg uzyskał wynik 210 kg, co dało mu pierwsze miejsce. W ogólnej klasyfikacji po przeliczeniu wyników i punktów zajął 4. miejsce wśród juniorów i seniorów. Z kolei wśród kobiet w kategorii open, w wariancie bez koszulek, Justyna Kozdryk (mistrzyni świata) wygrał, wyciskając 77,5 kg. Druga - z wynikiem 97,5 kg - była Dorota Szczepanik, a trzecia była Urszula Foryś (70 kg). W wariancie w koszulkach pierwszą lokatę zajęła Kozdryk (100 kg), drugą Foryś (85 kg), a trzecią - Szczepanik (100 kg).
   Trzech zawodników TKKF Azory uda się wkrótce na mistrzostwa Polski młodzików w wyciskaniu, które odbędą się w Knurowie. Kraków reprezentować będą Marek Chrzanowski (w kategorii 60 kg), Sebastian Babraj (w kategorii 60 kg) oraz Dawid Jeleń (w kategorii 100 kg). (PS)