Wygrał Fuks

PAN
W hali sportowej w Zielonkach rozegrany został trzeci piłkarski turniej amatorskich drużyn organizowany przez małopolskie TKKF i naszą redakcję. Najlepszą drużyną okazał się Fuks, w klasyfikacji generalnej prowadzi TKKF Azory.

Turniej "Dziennika" i MTKKF

W zawodach wystartowało dwanaście drużyn, do turnieju finałowego awansowały trzy najlepsze. W pierwszym meczu Fuks pokonał Stację Paliw Wola Batorska 3-2, a w kolejnych Stacja Paliw pokonała Wieczystą 5-1, a Fuks Wieczystą także 5-1.
   Zwycięzcy grali w następującym składzie: Janusz Wszołek, Dariusz Dudziński, Patryk Wszołek, Krzysztof Kalemba, Michał Iliński, Piotr Ochel, Paweł Ochel, Krystian Borowik, Rafał Solski.
   Klasyfikacja po III turniejach: 1. TKKF Azory 91 pkt, 2. Stacja Paliw Wola Batorska 87 pkt, 3. Ziomale 84 pkt, 4. Wieczysta 78 pkt, 5. Mróz 60 pkt, 6. Computerland 58 pkt., 7. Liceum Pijarów 55 pkt, 8. Debiutanci 48 pkt, 9. Salamon 45 pkt., 10. Fuks 35 pkt.
   Kolejny turniej odbędzie się w hali w Zielonkach w dniach 4-5 grudnia, zgłoszenia przyjmowane są od dziś codziennie w godzinach od 9- - 15 w siedzibie MTKKF, ul. Lenartowicza 14, tel. 633-26-62. (PAN)