Wygrał tylko Kieroński

STM
Kolejnej porażki doznała występująca w południowej grupie pierwszej ligi tenisa stołowego mężczyzn, drużyna UKS AGRA Olesno.

I liga tenisa stołowego mężczyzn

Tym razem beniaminek nie sprostał w wyjazdowym spotkaniu AZS AE Wrocław. W pierwszych grach pojedynczych, Janusz Damian (I stół) nie sprostał Rafałowi Michalakowi, a Adam Kieroński (II stół) uległ Andrzejowi Przychodnemu. Także kolejne dwa pojedynki zakończyły się wygranymi gospodarzy. Na pierwszym stole Andrzej Borkowski gładko pokonał bowiem Tomasza Łabędzia, a na drugim stole Grzegorz Rogóż, również w trzech setach, zwyciężył Krzysztofa Furtaka. Po grach deblowych wiadomo już było, że komplet punktów zostanie we Wrocławiu. Para Michalak - Przychodny wygrała bowiem z duetem Damian - Furtak, a Borkowski i Rogóż uporali się z deblem Kieroński - Łabędź. Oba te pojedynki trwały po pięć setów, a w drugim z nich gracze z Olesna prowadzili po trzech partiach 2-1. Następne trzy gry indywidualne potwierdziły jedynie wyższość gospodarzy. Michalak w trzech setach pokonał bowiem Łabędzia, Przychodny w identycznym stosunku wygrał z Furtakiem, a Borkowski po trzysetowej walce zwyciężył Łabędzia. Wreszcie, przy stanie 9-0 dla AZS AE Wrocław, Kieroński po meczu bez większej historii (w pierwszym secie oddał rywalowi tylko jedną piłkę) wygrał z Rogóżem i pojedynek ten zakończył się wynikiem 9-1 dla wrocławian.
   AZS AE Wrocław - UKS AGRA Olesno 9-1. AZS AE: Andrzej Borkowski 2.5, Rafał Michalak 2.5, Andrzej Przychodny 2.5, Grzegorz Rogóż 1.5. UKS AGRA: Adam Kieroński 1, Janusz Damian 0, Krzysztof Furtak 0, Tomasz Łabędź 0. Michalak - Damian 3-1 (11-6, 11-8, 9-11, 11-6), Przychodny - Kieroński 3-1 (12-10, 11-7, 9-11, 11-7), Borkowski - Łabędź 3-0 (11-5, 11-4, 11-4), Rogóż - Furtak 3-0 (11-8, 11-9, 12-10), Michalak/Przychodny - Damian/Furtak 3-2 (11-8, 5-11, 11-8, 10-12, 11-5), Borkowski/Rogóż - Kieroński/Łabędź 3-2 (11-9, 4-11, 6-11, 11-8, 11-7), Michalak - Łabędź 3-0 (11-6, 11-9, 12-10), Przychodny - Furtak 3-0 (11-8, 11-6, 11-8), Borkowski - Damian 3-0 (12-10, 11-6, 11-8), Rogóż - Kieroński 0-3 (1-11, 4-11, 9-11).
   W pozostałych meczach: AZS Politechnika Izolator Rzeszów - Kastor Łask 6-4, Victoria Wałbrzych - Erjot Oława 2-8, Brzostowianka Brzostek - Trasko Ostrzeszów 2-8, Górnik Miechowice - AZS Częstochowa 5-5.