Wygrana z dedykacją

(BUG)
Już po 10 minutach gospodarze prowadzili 2:0, co ustawiło mecz pod ich dyktando.

Sokół Słopnice 6 (3)

KS Zakopane 1 (0)

Bramki: 1:0 Matras 6, 2:0 Poręba 10, 3:0 Grucel 45, 4:0 Bednarczyk 49, 4:1 Nowobilski 60, 5:1 Grucel 82, 6:1 Poręba 90.

Sokół: Kryjomski - Smoleń, Więcek (73 Młynarczyk), Sylwester Goliński, Gros - Poręba, Pierzchała, Bednarczyk, Krzysztof Śliwa (63 Szczepan Goliński) - P. GrucelI, Matras.

Zakopane: Dziedzic - Floryn, Bogdanowicz (60 Sawina), Sz. Stalmach, Stopka - Szajna (46 Pawlikowski), Drabik, K. Stalmach, Gubała (75 Staszel) - Król, NowobilskiI.

Sędziował: Ł. Kogut (N. Sącz). Widzów: 200.

Sokół posiadał przygniatającą przewagę niemal w każdym elemencie, a przy lepszej skuteczności jego zwycięstwo mogło być wyższe. Gospodarze swoje zwycięstwo zadedykowali Adamowi Palaczowi, byłemu zawodnikowi słopnickiego zespołu, który zmarł w minioną sobotę po ciężkiej chorobie w wieku 39 lat. Ponadto mecz rozpoczął się od symbolicznej minuty ciszy.