Wygrane wieliczan

FIL
Trzech zawodników Górnika Wieliczka stanęło na najwyższym podium. Wśród kadetów Dawid Jania - który został wybrany najlepszym zawodnikiem w tej kategorii wiekowej - triumfował w kat. do 52 kg, a Radosław Czaja w kat. do 80 kg, natomiast wśród juniorów Michał Gałdyn zwyciężył w kat. do 57 kg.

W Tarnowie odbyły się strefowe zawody mistrzostw Polski kadetów, juniorów i młodzieżowców w boksie. Startowało 56 zawodników z 9 klubów Małopolski i Podkarpacia.
   Poziom finałów był bardzo dobry. Zawodnicy byli prawidłowo przygotowani przez trenerów, stąd duża zaciętość w ich walkach, duża liczba ciosów i dobre tempo pojedynków. (FIL)