Wykończone trzypokojowe mieszkanie w Krakowie po 3 tys. zł za metr kwadratowy? Podliczamy plusy i minusy rządowego programu Mieszkanie Plus

Zbigniew Bartuś
Zbigniew Bartuś
Nowe mieszkania w Krakowie kosztują od 5 do 9 tys. zł za metr kwadratowy. Wykończone lokale wybudowane w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus mają kosztować po ok. 3 tys. zł za metr kw.
Nowe mieszkania w Krakowie kosztują od 5 do 9 tys. zł za metr kwadratowy. Wykończone lokale wybudowane w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus mają kosztować po ok. 3 tys. zł za metr kw. Andrzej Banas / Polska Press
Udostępnij:
Kontrowersje. Czy da się wybudować piękne, wygodne i dobrze położone 60-metrowe mieszkanie w Krakowie za mniej niż 190 tys. zł? Zawiadująca rządowym programem Mieszkanie Plus spółka BGK Nieruchomości wierzy, że tak. Do 2022 r. w pierwszych krakowskich blokach z programu, przy ul. Spacerowej, zamieszkać ma od 1000 do nawet 1100 średnio zamożnych rodzin.

Kontrowersje. Czy da się wybudować piękne, wygodne i dobrze położone 60-metrowe mieszkanie w Krakowie za mniej niż 190 tys. zł? Zawiadująca rządowym programem Mieszkanie Plus spółka BGK Nieruchomości wierzy, że tak. Do 2022 r. w pierwszych krakowskich blokach z programu, przy ul. Spacerowej, zamieszkać ma od 1000 do nawet 1100 średnio zamożnych rodzin. Kontrowersje. Czy da się wybudować piękne, wygodne i dobrze położone 60-metrowe mieszkanie w Krakowie za mniej niż 190 tys. zł? Zawiadująca rządowym programem Mieszkanie Plus spółka BGK Nieruchomości wierzy, że tak. Do 2022 r. w pierwszych krakowskich blokach z programu, przy ul. Spacerowej, zamieszkać ma od 1000 do nawet 1100 średnio zamożnych rodzin.

Chcesz więcej?

Kup prenumeratę cyfrową i ciesz się nieograniczonym dostępem do najlepszych artykułów w jednym miejscu

Subskrybuj

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie